Jump to content

Naruto_Uzumakii

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Naruto_Uzumakii hakkında

• Doğum günü 11 Şubat

Profil Bilgileri

Naruto_Uzumakii üyemizin başarıları

1. Dogum günün kutlu olsun ogeday
  2. Naruto_Uzumakii

Böyle Çakma Manga Görülmedi :)

bayagı bi çakma olmuş :)
  3. bu yarışmada güzel ama adil degil adil bir yarışma yapılamayacak desek :D
  4. Ben birini kastedmiyorum ama dün baktıgımda düşük adam bugün liderligi almış biri üstüne oynamak istemem ama arkdaşım diye herkezi toplar gelir biri en dandik amv yapan bile şampiyon olur sonra mod'luk alınca bi işe yaramaz ya iptal edilsin yarışma yada tüm adminler kendi içinde en begendigi amv'yi seçip mod'luk versin.
  5. Doğrudur bazıları belki en fazla 1 tane izlemiştir ama olabilir.Ama bu bir yarışma ve birinin kazanması için oy verilmeli
  6. 1. cephe almaları normal rakiplerisin 2. eglence'nin amacı adminlik herkes bir amaç için ugraşmış durumda 3 dogru diyorsun ama rakipler didiştikçe büyür
  7. Ben yanlış anladım pardon :D birçok program var doğrudur.
  8. Az do olsa ugraşmak çok dogru ve güzel birşey burda yapan herkezin emegine saglık ama burda bahane kabul edilmeyecek bir yer
  9. Lafa bakarım lafmı diye söyleyene bakarım adam mı diye ben oylamalarla konuşuyorum istatistikler asla yalan söylemez.Anca şike yapılırsa burda kazanır biri.Ve Akalenkı senn amv müzik le daha uyuşmuyo gelmiş burda şuanın lideri ile söz düellosu yaratıyon
  10. Şampiyon belli ama 2. kim merak ediyorum :D
  11. Historys Strongest Disciple Kenichi bende yeni başladım denemelisin zevkli güzel bir anime sürükleyicide ve bol komedi dolu
  12. Naruto_Uzumakii

Sword Art Online-Never Too Late.AMV

ilk 2 de olabilirsin müzik ile uyumu çok iyi
  13. Naruto_Uzumakii

Minato Namikaze FC (53 Üye)

Oley oley Minato knka Oley oley Minato knka
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.