Jump to content

Integra

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Integra kullanıcısının paylaşımları

1. Integra

Code Geass’ın Yeni Bölümünden

Hele şükür :D Bekleye bekleye fıtık olmuştuk İnşallah süründürmezler daha fazla hadi cümlemize hayırlısı :)
  2. Integra

Kuroshitsuji Live-Action Çıkıyor!

Ohaa :D yaşasıın 130 yıl sonrasında derken günümüzde mi geçicek abaca?
  3. Integra

2013 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Junjou Romantica viiiiii ^_^
  4. Integra

Naruto (Spoiler İçerir)

Daha başlamadığım anime.. "Tamam yaşama sen" dediğinizi duyar gibi oldum :D ama başından beri hiç hazzetmediğim "çizgifilm mi bu ne bu? " dediğim bir animeydi. Taa ki itachi yi keşfedene kadar. Animenin bikaç bölümünü animez de izledim sonra itachinin öldüğünü öğrenip tereddüte düştüm. "Ya bu herif yoksa ben de yokum" dedim Geri dönmüyosa izlemem peşin peşin söyliyim hadi bi umut verin bana :)
  5. Animeler 4 adet değildir arkadaşım tamam onlar artık kült oldu ama birine ilk naruto izletirsen olay one piece fairy tail diye gider ki bunların bölüm sayısını hamdolsun biliyoruz :D Death Note la başlatsan mesela olay code geass, gc falan gibi güncele doğru kopar diğerleri zaten izlenir Death Note iyidir diyorum :)
  6. Integra

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Kuroshitsuiji den Sebastian :3 benim uşağım olur evleniriz de hergün bana kek pasta yapar evi de kedilerle doldurduk mu tamamdır :D ruhumu da seve seve veririm şerefsizim :D
  7. Integra

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Okuyamadım kahretsin -,- Sekai ichi hatsukoi un mangasının devamını bulmaya uğraşırken kafayı bozdum ama bulamıyorum :@ Puru Blood'ımın decamı da gelmedii :'(
  8. Integra

Manga Nasıl Çizilir

Şu son linkteki neydi ya :D "ver hadi madem" haha :D
  9. Hahahha :D Sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün kıkıkıkkııkı FF mi yoksa kendi senaryon mu? Güldüğüme bakma milyon yıl uğraşsam çizemeyeceğim şeyler ama konu beni baya bağladı yani :D Başarılar :)
  10. Integra

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Pure Blood :) of ne güzel olurdu hee (pureblood boyfriend değil aman ha) ve yaoi olmasına rağmen(rağmen değil için olacak o :D ) Royal Fience
  11. Integra

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Togainu no chi :)) aradığım herşey vardı onun yüzünden kimyadan 55 aldım pişman değilim :P
  12. Takano Masamune <3 Onodera Ritsu awww :3 kawaiinee nee ne var? :D Evet #weirdyaoifangirl sorduğunuz için saolun :P
  13. Benim bayıldığım bir anime hatta Gai ölünce depresyona girmiştim :D utube dan ortaya çıkıp müthiş bi müzikle adamları patakladığı sahneyi hala açıp açıp izlerim :) Spoiler verdim accık ama siz sonunu söylemişsiniz direk :D
  14. Integra

İlk İzlediğiniz Anime?

Nasıl oldu bilmiyorum ama önce bir Inuyasha ya denk geldim :D bayıldım :) sadece birkaç bölüm izledim(Sesshomaru[doğru mu yazdım ki] ve Rin olnları :) ) zira 300 bölüm + 7 film (yanlış bilmiyorsam) ilk anime olmak için fazlaydı Utube da Sesshomaru vs. Haji diye bir video izleyince Blood+ a başladım ve tüm bölümlerini indirerek tek tek izledim yani ilk Blood+ mı Inuyasha mı bilinmez ama ondan sonra ver elini Vampire Knight :D
  15. İzledim gerçekten müthiş bir animeydi seni etkilediği kadar beni de etkiledi ama ben animeyi kızın tipi çok hoşuma gitttiği için izlemeye başlamıştım :D
  16. en sevdiğim karekterlere yakın olanlar mesela Saya (Blood+) [Haji <3] Ciel (Kuroshitsuji)[söylememe gerek yok sanırım :D ] Inori (Guilty Crown)[Gai den dolayı ^_^ ] Yuuki (VK)[bir tarafta Zero diğer tarafta Kaname daha ne isterim :P ] İstisnalar :) Misaki Mei (Another) CC (Code Geass)
  17. Integra

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum abim karanlıktan çok korkar gerçi bu ifşa oldu :D
  18. Integra

K-Project

Animenin çizimleri konusu ve animelerde bir ilk olmak üzere; tüm karekterleri müthişti (gerçi benim favorim kuroh)^^ op sini kaç hafta aralıksız dinledim bilemiyorum ^_^
  19. Integra

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

Vampire Knight Destiny!! :rolleyes: ne zaman gelir nedir film mi bu şimdi 0_0 Bir de 2013 ü yuri yılı yapmayalım lütfen ne bu her bi taraftan kızlar fırlıyo ecchi yetmiyodu zaten -,- koichiwa maid-sama sevenler adına sevinmiş bulunmaktayım hayırlara vesile olsun ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.