Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Integra

Kayıtlı Üye
  • Content Count

25
  • Last visited

Posts posted by Integra

1. Daha başlamadığım anime.. "Tamam yaşama sen" dediğinizi duyar gibi oldum :D ama başından beri hiç hazzetmediğim "çizgifilm mi bu ne bu? " dediğim bir animeydi. Taa ki itachi yi keşfedene kadar. Animenin bikaç bölümünü animez de izledim sonra itachinin öldüğünü öğrenip tereddüte düştüm. "Ya bu herif yoksa ben de yokum" dedim

Geri dönmüyosa izlemem peşin peşin söyliyim hadi bi umut verin bana :)

2. çizime 20 yaşında başladım biraz geç yani. Hiç bir profesyonel eğitim görmedim sırf kendi çabamla

imzamda çizimlerim var ilk sayfaya gidersen ilk çizimlerimi görürsün ve son sayfa da son çizimler tabii ki :D/>

yalnız akıl sağlığınız düzgün değilse intihara meyillendirebilecek kadar kötü :D/>

Şu son linkteki neydi ya :D "ver hadi madem" haha :D

3. Nasıl oldu bilmiyorum ama önce bir Inuyasha ya denk geldim :D

bayıldım :) sadece birkaç bölüm izledim(Sesshomaru[doğru mu yazdım ki] ve Rin olnları :) ) zira 300 bölüm + 7 film (yanlış bilmiyorsam) ilk anime olmak için fazlaydı

Utube da Sesshomaru vs. Haji diye bir video izleyince Blood+ a başladım ve tüm bölümlerini indirerek tek tek izledim yani ilk Blood+ mı Inuyasha mı bilinmez ama ondan sonra ver elini Vampire Knight :D

• Create New...