Jump to content

Zéttai

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Zéttai

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 11/15/1996

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  Space

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. google gibi klasik siteleri saymazsak, duolingo (gercekten muthis bir dil ogrenme sitesi) zerochan (anime fan artlari uzerine guzel bir site) peacefansub (bu bir yil boyunca sinav yuzunden giremeyecek olsam da kaliteli bir anime fansub sitesi) eksisozluk (arada aklima bir konu hakkinda ilginc dusunceler gelirse falan yazarim, arada sirada yazilanlari okurum) mangaturk (forumunda takilirim arada ve manga okurum) turkanime (anime izlemek ve arada forumuna bakmak icin) facebook (arkadaslar falan) deviantart (fantastik temali resimlere bakiyorum genelde. iron throne'u cizen bir eleman vardi adini
 2. Anime fizik yasalarından nefret ediyorum milleti heyecanlandırmaya çalışıyorlar sanırım ama sadece sıkılıyorum ben. Birde önce alaya alıyor öldürebilecekken öldürmüyor sonra yenilmeye başlayınca o çok güçlü falan diyorlar. Dövüşün içerisinde çok fazla konuşuyorlar ve bazı sahnelerde güldürmeye çalışıp sadece sıkıyorlar.
 3. Siemens modelini hatırlamadığım bir telefon-Nokia 5700 xPress Music :wub: - Nokia X6 - iPhone 4s 32 GB
 4. Genel olarak bir anime söyleyemem ama bazı animelerin bazı arclarının tek oturuştu 30-40 bölümünü izlediğimi bilirim.
 5. Yeni çizimimi yarın ekleyeceğim yine istediğim gibi olmadı ama umarım beğenir ve eleştirirsiniz. Teşekkürler Ji-Sama :D Edit 03.07.2013 Merhaba arkadaşlar, bu aralar yazmam gereken makale tarzı saçma bir şey var cumartesi gününe kadar onunla uğraşmak zorundayım o yüzden yeni resmi cumartesi ekleyeceğim sanırım.
 6. Zéttai

  Fairy Tail

  Bence çizim, karakterler ve dövüşler olarak güzel dediğim gibi ama efektleri çok yapmacık, konuyuda biraz çocuksu buluyorum. Efektleri sevmememin sebebi sanki winx falan gibi arkada semboller çıkıyor ortaya çık falan siyor arkaplan komple efekte boğuluyor, one piece veya guilty crown efektlerinden sonra kötü.
 7. Şimdi otaku diye kendini tabir etmeye çalışan bliççi çocuklara acıyorum. Asıl otakular belli bir yaşa gelmiştir, en az 40 a yakın bilindiklerin dışında anime bitirmiş ve hepsi hakkında çokça fikir sahibi olmuşlardır. Gantzın mangasını okumuşlardır :D 2010 sonrası animelerle otaku olunuyorsa buyrun olun. Ama eskiden tsubasa, shaman kingi heyecanla izlememiş biri zor otaku olur.
 8. Zéttai

  Anime Yasaları!

  Özellikle düşünce ölmeme yasası -.- ileride bir anime yapımcısı olabilirsem (!) en önemli karakterleri düşürterek öldüreceğim hep. Birde bana göre kaba ve gereksiz konuşan adam yasası var bunlar hep sıradan köylü veya güçsüz ve önemsiz kişiler oluyorlar.
 9. Zeref ve Mavis saymazsak Makarovdur sanırım. Yada hadesti galiba oda olabilir. Bak jellalde olabilir :D
 10. Zéttai

  Fairy Tail

  Savaş ve karakterler harika, konu ve efektler çöp.
 11. Gantz mangası pek bilinmez ama müthiştir, Naruto: Normal naruto konusu ve dövüşler olarak bence harika bir animeydi, Shippuuden ise başlarda çok güzeldi ama pain dövüşünden sonra toparlayamadı ve mangasıda dahil olmak üzere batırdı.
 12. Şart değil ama birçok avantajı var, tabi kalemle çizmek kadar kolay olmuyor en başta. En azından ben böyle biliyorum Mark Crilley diye bir adam var kağıda çiziyor hep ve grafik tabletle kimsenin yapamadığı şeyler çizebiliyor.
 13. Teşekkürler, bu gün yada yarın yeni çizim eklemeye çalışacağım.
 14. Öncelikle ikinizede teşekkürler, bende herkes gibi küçüklükten beri canım sıkılınca bir şeyler karalarım ama ilk kez çizime ilgi duymaya başladım ve son birkaç gündür çizim tarzlarını falan inceleyerek kendimi geliştrimeye çalışıyorum luffyi sornadan ekledim zaten ayrıca ötekiler hayalimden, luffy bakarak çizilmiş bir resim orada ki siyah bölgeyi aynen boyadım eğer bu ustalıksa yapacak bir şey yok ama öyle olmadığını biliyorum. Madem her yorum yazan berbata takıyor başlığı değiştiriyorum arkadaşlar :D Bu arada yarın biraz daha gelişmiş bir şekilde karşınıza çıkmayı planlıyorum ^_^
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.