Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının son zaferi 11 Mart 2014

Yuki-chan en beğenilen içeriğe sahiptir

Yuki-chan hakkında

• Doğum günü 02/28/1994

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

138749 profil görütülenme

Yuki-chan üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Yuki-chan

1. yeni yıla yurt müdiresinin baskınıyla girdim. tabi noldu odada bulduğu sigarayı alıp direk yanıma geldi her bi bokta olduğu gibi bunuda benden bildi. Bu senin mi diye sordu. Bende sigara içer gibi bi tip mi var dedim. Soruyor musun der gibi bi bakışı vardı. Hak vermeden edemedim kadına :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

valla bişe getirmesede olurdu ketılları alıp gitmeyeydi iyiydi. konuşcak bi sevgili bile yapamadım. 2014ü çok boş geçirmişim. ne kumar ne aşk ne ders.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynısı bizimde başımıza gelmişti, ketılları alıp götürdüler, arkadaşımın biride vermiyorum git kralını çağır falan demişti müdüre :D yurttan atılırsın falan dedi müdür, atılayım tamam eşyalarımı topluyorum falan dedi de müdür sakinleştirmeye çalışmıştı. Ne günlerdi...kayış ile göbek/bel arasına şarap, bira falan koyup yurda sokar odamızda arkadaşlar ile içerdik :D kızlar yurdu ile karşılıklıydık... kızlarla takılıyorduk bilardo, yemek, cafe falan :P

4. Yuki-chan

Yuki-chan

bizim yurt ormanın içinde kışn takılabileceğin tek canlı domuzlar. ama en kısa zmanda def olup gidicem burdan.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.