Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının son zaferi 11 Mart 2014

Yuki-chan en beğenilen içeriğe sahiptir

Yuki-chan hakkında

• Doğum günü 02/28/1994

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

139160 profil görütülenme

Yuki-chan üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Yuki-chan

1. Sasuke'nin sesini başka karakterlerde duydukça bi acayip oluyorum. Bence Noriaki'nin artık seiyuuluk yapmasına izin verilmemeli. :disturber-milk-bottle-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Ya neden silemiyorum spoiler içine almayı bilmiyorum ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gizle dedim inş gözükmez fark etmeden spoiler vermişim Op'den

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bir şey gözükmüyor :) Barişla birlikte kazandırdığınız her izleyici için Op den komisyon alıyorsunuz herhalde. :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Hayır ben Bleach'i öven bir yazı yazmıştım ardından Op'i izlerken beni sıkan kısımlardan 2 tane örnek vermiştim.Ben Bleach fanıyım vaktin Op fanlarına çok gıcık olduğumdan Op'ye laf atardım şimdi ortalıkta en azından bu forumda yoklar o yüzden Op'ye başladım ben Op'ye fanları yüzünden başlamıyor çizimlerimden hoşlanmıyordum..Ama güzel bir seri özellikle bana 100 bölüm dayan sonrası çok güzel demişlerdi ama işin ilginç yanı ben ilk 100 bölümü daha çok sevdim 100 den sonra gelen Crocodile 'bölümlerin son kısımları o kadar sıkmıştı ki animeye 1.5 ay dönemedim sonrasında dönüp o bölümleri bitirnce seri bir kere daha açıldı Robb Luci Luffy olayına kadar iyi gitti o olay canımı sıktı tatmin olmadım sonuçtan sonrasında seriyi tekrar devam ettirdim ara vermedim bu sefer ki Dafflamingolu bölümlere gelene kadar o kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum desem yalan olur aynı Crocodile son kısımları gibiydi ileri sara sara izledim bu arada animetörleri cidden berbat One Piece'nin yazık ediyorlar baş yapıt serilerinden birine hakaret gibi...bu ara önce yoruma girişim şöyledi "BAAAAAAAAAAaaankaaAAAAAAİİİ" özledim İçigo'nun bankai diyişlerini çok güzel bir seri Tite'yide çok severdim ama kızdım ona manga finali olaylarında gerçi onda da çok suç yok bütün pislik Shounen Jump'unda işte Tite Kubo'yu idolum olarak görüyorum ki ben idol görme olaylarını seven bir adam değilim ama hikaye yazma konusunda çok kafama yatan bir adam özellikle röportajlarından çok etkilenmiştim ben Bleach canımdır candır..Op'yi açıkçası Bleach karşılaştırmak Bleach'i Op'e karşılaştırmak ya da Naruto'yu ikisi ile karşılaştırmak tamamen gereksiz sırf can sıkıtısından az konu çıksada tartışsak olayıdır bu üç anime buram buram kalitedir yazarları çok kaliteli adamlardır. Ayrıca fullmetal alchemist'in ikinci izleyişimdir daha iyi anlayarak izlediğimden ne kadar iyi anime olduğuna kanaat getirdim Naruto,Op,Bleach,FMA,Avatar Last Airbender bu animasyonların yeri şuan başka bende çok iyi kategorimde değil elit kategorimdeler.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.