Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının son zaferi 11 Mart 2014

Yuki-chan en beğenilen içeriğe sahiptir

Yuki-chan hakkında

• Doğum günü 02/28/1994

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

139192 profil görütülenme

Yuki-chan üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Yuki-chan

1. Bıraktım işi gücü bacak kadar veletlerin yaptığı resimleri yorumluyom. FTR mi okuyom başka bişemi belli değil :/ La benim p.tesi 37 aldığım alan sınavım var ama ben oturdum bunla uğraşıyom. http://i1356.photobucket.com/albums/q733/Yuki-chan18/P1190680_zps73834a94.jpg bide resimde resim olsa bune abiya nerde bu adalet nerde bu devler nerde bu millet :S

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

3'ne birden şunu de futbola ilgi duyuyor hoşlanıyor ancak asıl ilgi duyduğu başka birşey daha var kolaya kaçmak uğraşmamak ve kendini zeki zannedim olayın içinden sıyrılacağını düşünmek kısacası çakallık halı saha çizmesindeki sebep futbolu sevmesi ve ona kolay gelip eğlendirici birşey olduğunu düşünmesi büyük ihtimal futbolcuda olmak istiyordur ancak bunu isteme sebebi p kolay sanması 0 hoşuna gitmesi halbuki o küçük beyniyle ( burayı yazmasanda olur) ne kadar yanılıyor farkında değil

3. Yuki-chan

Yuki-chan

:D 40 dk dersin 35 dk lak lak yapiyo son 5 dk ve tenefuste resmi cizip veriyo tenefuste bile onu bekliyom. Ayrica cocuklari degerlendirdigimiz yazida yazabilirim aslinda bnlari. Tabi daha yumusak bi dille ^_^

4. LeornKayn

LeornKayn

Kötü ablayı oyna sonra iyi ablayı oynarsın :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.