Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yuki-chan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

2,447
  • Last visited

• Days Won

3

Yuki-chan last won the day on March 11 2014

Yuki-chan had the most liked content!

About Yuki-chan

• Rank
    shut up and die
  • Birthday 02/28/1994

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

90,859 profile views

Single Status Update

See all updates by Yuki-chan

1. Bıraktım işi gücü bacak kadar veletlerin yaptığı resimleri yorumluyom. FTR mi okuyom başka bişemi belli değil :/ La benim p.tesi 37 aldığım alan sınavım var ama ben oturdum bunla uğraşıyom. http://i1356.photobucket.com/albums/q733/Yuki-chan18/P1190680_zps73834a94.jpg bide resimde resim olsa bune abiya nerde bu adalet nerde bu devler nerde bu millet :S

1. Show previous comments  4 more
    2. LeornKayn

LeornKayn

3'ne birden şunu de futbola ilgi duyuyor hoşlanıyor ancak asıl ilgi duyduğu başka birşey daha var kolaya kaçmak uğraşmamak ve kendini zeki zannedim olayın içinden sıyrılacağını düşünmek kısacası çakallık halı saha çizmesindeki sebep futbolu sevmesi ve ona kolay gelip eğlendirici birşey olduğunu düşünmesi büyük ihtimal futbolcuda olmak istiyordur ancak bunu isteme sebebi p kolay sanması 0 hoşuna gitmesi halbuki o küçük beyniyle ( burayı yazmasanda olur) ne kadar yanılıyor farkında değil

3. Yuki-chan

Yuki-chan

:D 40 dk dersin 35 dk lak lak yapiyo son 5 dk ve tenefuste resmi cizip veriyo tenefuste bile onu bekliyom. Ayrica cocuklari degerlendirdigimiz yazida yazabilirim aslinda bnlari. Tabi daha yumusak bi dille ^_^

4. LeornKayn

LeornKayn

Kötü ablayı oyna sonra iyi ablayı oynarsın :D

• Create New...