Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Ya bu çizgi roman evreni denen şey ne komples bir şeymiş. Kapsamlı bi dalış yapiym dedim ki sadece marvele yöneldiğim halde aklım çorba oldu. Her kahraman her seriden fırlıyo. Kendi serileri desen kronolojik sıraları anlamak ayrı bi dert. :/

1. Witch

Witch

Hiç bulaşmamalı. :(

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Deadpoolun olayını çözmeden bırakacağımı sanmıyorum. Bileniniz varsa paylaşımcı olsun bana da anlatsın lütfen :(

3. Witch

Witch

Biri bize kronolojik sıralama yapsınn. :(

2. Bi ölmedim. İsmim tam çıkmıyo hem çok bozuldum. -.-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bağlantı kuramaman normal, zira latince ile bağlantım yok :R Sözlükten yaralanacaktım latince içın ;)

3. 3 saate 3 vize. Önümüzdeki salıdan sonra ses vermezsem helvamı kavurup yiyin.

2. LeornKayn

LeornKayn

Üniversitede fizikçi bir arkadaş var seviyor fiziği 1-2 hafta ses gelmedi çalıştığını anladım 25 alınca gel oğlum gezelim yemişim çalışmayı diyip dağıttı bir günde kendini :D pek motive edici bir yazı değil istersen okuma dicemde bunu bilerek sona yazmamda benim kötülüğüm oğlum çok kötüyüm ya lanet olsun aSD::GHGDJKGHjl

3. Yuki-chan

Yuki-chan

O kadar calisipta 25 almakta... hayır bunu kibar söylemenin bi yolu yok o yüzden söylemicem ki olurda 25 alırsam dalga geçmeniz için bunu size söylicem merak etmeyin. :P

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Vizedir o vize... Final olsa duramaz :D Amaaaan neyse Büt de var :D

4. Farklı bir açıdan bakarsak hoca şu an cosplay yapimini anlatiyo. :P buna rağmen yeter artık yeter 7. Saat oldu bırakta gidek insafsiz kadin :'(

5. Ya millet okulun ilk gunu falan filan diyo benim haftaya sınavım var. Sinir oluyom >:(

1. quincy
    2. Kaxell

Kaxell

benim yarına bilgisayar labı + quiz + 20 soruluk kinetik ödevim var :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

@Quincy büt var staj var...

@Kaxell birbirimizin kafasına aynı anda çekiçle vuralım bence. Bir iki ay komada kalsak yeter.

6. Tek kelimeyle code geass. Şu sıralar böyle bir anime bilen varsa önerileri alabilirim.
  7. Ev arkadaşı alma wifi al.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

@witch Ya şu durumu yazarken ruh halime rağmen gülümsedim valla.

2 senelik sınıf arkadasimdi. Sinif arkadasiyken iyiymis meger. Ev arkadasi olmak icin hic uygun degil misiz. Isin kotu tarafi kız kotu bir sey yapmiyo. Yapsa kavga mavga eder evden ayrilirim ama niyeyse bazi aliskanliklari falan benim yasam tarzima uymuyo sadece. Ben bu sene cok bahtımsızım ya. :( bir wifim bile yooooook.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

biz 4 kişi çıkmıştık, hiç sınıf arkadaşım yoktu, diğer 3 kişi sınıf arkadaşıdyı ve gayet iyi gitti. 10 seneyi geçti hepsi ile hala görüşürüz :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya bi şey diym mi hep benim salaklığım. On sene sonra universiteden goruscegim bir arkadasim kalcagini sanmiyorum. Ozendim valla :/

8. Kendime taşınma fobisi gibi bir şey edindim. Benim için tebdil-i mekanda ferahlık değil depresyon varmış meğer. :/

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Gözükmüyon kız :(

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Foruma girmeyi geçtin milletin mesajlarına bile cevap vermiyorum şu sıralar. Ölmüşüm ağlayanım yok ya. :(

9. Terzi kendi söküğünü dikemezmişin başka versiyonuyum şu an. Fizyoterapist kendi tutulmuş boynunu iyi edemezmiş. :S

10. Off baş ağrısı tuttu gene. Yeter ya okumak istemiyorum artık ben. Sigortalı bi iş bulup bırakcam valla okulu -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Biz pansuman yapmıyoz ki. Hem 0 yer çekiminde bana ihtiyaç var asıl. Kaslar falan zayıflıyor ya hani. :D bu arada yabancı dil şartı aramiyosunuz dimi? :/

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Aranıyor :D En az 2 dil hemde :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Biraz ingilizce birazcıkcıkcıkta almanca var. İkisi bir dil eder bide türkçe 2 dil yapiyo. B)

11. İnsansam herşey olacağına varır der pekte sallamazdım. Zaten elimden gelen bir şeyde olmazdı. Ghoullar istediği gibi at koşturuyo etrafta. -.- Ghoulsamda ayar olduğum tipleri yiyip olayları dısardan izlerdim. Tabi biride bu sırada beni yemezse. :/
  12. Offf çok daraldım. Uyumadan önce yapılan küçük bi göz atma tüm morali çökeltiyo. sonra uyuyamıyorsu falan. -.-

13. Yare yare! Benim sansıma hastanede herkesin içinde açtığım anime ecchi çıktı. Biri gördüyse yedik sapık damgasını. Anime izlemeyen birine derdinide anlatamazsın. -.-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Herkesin bir yarası var :D Adın unutulmuyor, en azından akrabalar olunca unutturmuyor

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Kanka bi ara bi stajer vardı. Bi baktım bilgisayardan abzürt abzürt şeyler izliyo ya daaaa ya canım hani emel varya evet evet doktor olan flashındaki resimleri bi görseeeeeen veya ya barış varya o barış :D ya ben yine stajerim. Bidahaki haftadan sonra bitiyo burda işim ama size yapışıp kalcak heheh :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmmm acı gerçekler :D

14. Yuki-chan

Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?

Ben bizimkilerin manga ve animeye el atmasını istemem ama olurda böyle bir işe kalkışır ve bir iki anime-manga araştırması yaparlarsa kesin nana yada peach girl gibi bir animede karar kılarlar. Bitmeyen entrikalar, kavuşamayan aşıklar ve ne istedigini bilmeyen salak bir kız... Vay be aşk-ı memnu çıktı ortaya birden. Eh o dizide baya bi etki bırakmıştı zaten. :D
  15. Benim acil dedikoducu hasta savunma kalkanı geliştirmem lazım -.-

2. aizen-

aizen-

aduket tavsiyemdir. çok pratik ve kullanışlı şimdiden hayırlı olsun.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bende dinliyom valla. Bu gün gelip sorumlu terapist beni odadan alamsa ben dinlerdim daha teyzeyi.

aman benim hastalari oldurmek gbi bir planim yok. :/

4. Barış

Barış

lafı ağızlarına tıkayı tıkayıver :D ama yanlış hatırlamıyorsam ftr idi senin bölümün, ileriki kariyerin için şu anki izlenimin önemli ilerde müşterin olurlar belki :D

16. Ya stajda sakat kalanlara falan tazminat ödemiyolar mı? Başparmağımı yaktım. Paramı istiyorum. Sonuçta çok mühim bir organ -.-

17. Ev sahibi kapıya dayanan öğrenci olduğuma göre sırada boş buzdolabı ve kesilen elektrikler var sanırsam. Wifiyide eklicektim ama o bağlı bile değil hali hazırda -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Aynı forumda takılıyoruz bi ara konuşmuşuzdur unutmuşsundur.

Ercan başlık parasına yatarak sen cimrilik yapiyon valla benden soylemesi :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

O kız benim olacak anası .Çuval parasına bakar şurda -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Gerçek yüzünü gösterdin demek -.- ama spidermanle kankalığın yoksa 7. kattan çuvalla kız kaçırmak boraz zor olacak haberin olsun -.-

18. Yuki-chan

Eğer Gumball Anime Olsaydı ...

çok başarililar. tüm karakterler muhteşem. :D ama anais çizgifilmde olduğu gibi favorim. O kızgın suratı al mıncır ya ^_^
  19. Bu yazı es geçtim ben bidahaki yazın planlarını yapmaya başladım. Bune böyle ya ne güneş var ne wifi nede kitap-manga alacak para. Böyle yaz mı olur canım -.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

git! diyince kovmuyon sanki!

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Orda bi onaylama vardı. zaten gidiyon kovmuş sayılmam ki ^_^

4. houston

houston

Yap yap.p seneye de aynı sözler 'beyle yaz mı olar yafff'

20. Gören duyan bilen varsa yaza söylesin trabzonu es geçti. Dönsün burayada uğrasın yemin ediyorum sinirlerim bozuldu -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bute girdim zaten Ayhan ya. Bi 13 gün falan daha geç geldim. düşününce 32 derece sıcaktan buralara gelecek ne günah işledim lan ben. :(

kereste dikkat ette çalıntı yaz çarpmasın -.- burda yazı bekleyen madur halkın hakkını yemeye utanmıyon mu sen hım hım hıiiii ?

3. kawaii kereste

kawaii kereste

gölgede 40 derece vardır, bi de denizden gelen nem var, yanıyoruz ulan! niye utanayım huehuehuehu uslu bi çocuk olsaydın belki sen de sıcakları görebilirdin

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bir uslu olmadığımı nerden biliyon iki 40 derece sıcak az gelmiştir şurda kıyıdan köseden güneş gözüküyo onida yolliym sana ben üç utanmaz arlanmaz tüğ -.-

21. Bir bavul savaşları daha acı yüzünü göstermişti. Masum kalk (ki burda ben oluyorum) 'sığmiy sığmiy ' diye yakarıyordu. T^T

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Halk komşu halk. Bunca dramın arasında takıldığın konuya bak. Duyarsız insafsız vicdansız -.-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Komşunun amacı uyuzluk pelin -.-

2. kawaii kereste

kawaii kereste

welcome to the club yuki!

3. Lynx

Lynx

Kabul et artık Yuki-chan.. :D

Niye bunlar bu kadar suratsız ya akljşalfasf.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben sizin kulübe falan gelmem. Köpekler forever <3 sadece bu kediye özel istisna yaptım.

22. Dün akşam rüyamda çikolata savaşlarını başlattım resmen. Ülker bitter çikolata için muğlayı birbirine kattım. Sonuç çikolata yok ve canım çikolata çekiyo.

2. houston

houston

Ben gece sahurda gidip aldım dhxjgs Hee şimdi böyle de miden bulanırken görürüm

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Benim sahura bırakmamam lazım valla. O vakitte dışarı ćıkarsam domuzlara yem olurum -.- ćikolatayıda bi yiyeyim mide bulantısını o zaman düşünürüz :D

4. houston

houston

O zaman git hadi bi koşu-.- domuz mu :Ddhsj korkunçlu galiba geceleri orası :D gidip çikolatayı alırsan tabi :P

23. Yuki-chan

İtiraf Köşesi

Yooo ama vıdı vıdıları çok. O kadar zaman derslerle uğraş, eve git ama kafa dinleyeme. Hele birde emekli bir baba hiç çekilmiyo. -_-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.