Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Yuki-chan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ya stajda sakat kalanlara falan tazminat ödemiyolar mı? Başparmağımı yaktım. Paramı istiyorum. Sonuçta çok mühim bir organ -.-

2. Ev sahibi kapıya dayanan öğrenci olduğuma göre sırada boş buzdolabı ve kesilen elektrikler var sanırsam. Wifiyide eklicektim ama o bağlı bile değil hali hazırda -.-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Aynı forumda takılıyoruz bi ara konuşmuşuzdur unutmuşsundur.

Ercan başlık parasına yatarak sen cimrilik yapiyon valla benden soylemesi :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

O kız benim olacak anası .Çuval parasına bakar şurda -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Gerçek yüzünü gösterdin demek -.- ama spidermanle kankalığın yoksa 7. kattan çuvalla kız kaçırmak boraz zor olacak haberin olsun -.-

3. Bu yazı es geçtim ben bidahaki yazın planlarını yapmaya başladım. Bune böyle ya ne güneş var ne wifi nede kitap-manga alacak para. Böyle yaz mı olur canım -.

2. kawaii kereste

kawaii kereste

git! diyince kovmuyon sanki!

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Orda bi onaylama vardı. zaten gidiyon kovmuş sayılmam ki ^_^

4. houston

houston

Yap yap.p seneye de aynı sözler 'beyle yaz mı olar yafff'

4. Gören duyan bilen varsa yaza söylesin trabzonu es geçti. Dönsün burayada uğrasın yemin ediyorum sinirlerim bozuldu -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bute girdim zaten Ayhan ya. Bi 13 gün falan daha geç geldim. düşününce 32 derece sıcaktan buralara gelecek ne günah işledim lan ben. :(

kereste dikkat ette çalıntı yaz çarpmasın -.- burda yazı bekleyen madur halkın hakkını yemeye utanmıyon mu sen hım hım hıiiii ?

3. kawaii kereste

kawaii kereste

gölgede 40 derece vardır, bi de denizden gelen nem var, yanıyoruz ulan! niye utanayım huehuehuehu uslu bi çocuk olsaydın belki sen de sıcakları görebilirdin

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bir uslu olmadığımı nerden biliyon iki 40 derece sıcak az gelmiştir şurda kıyıdan köseden güneş gözüküyo onida yolliym sana ben üç utanmaz arlanmaz tüğ -.-

5. Bir bavul savaşları daha acı yüzünü göstermişti. Masum kalk (ki burda ben oluyorum) 'sığmiy sığmiy ' diye yakarıyordu. T^T

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Halk komşu halk. Bunca dramın arasında takıldığın konuya bak. Duyarsız insafsız vicdansız -.-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Komşunun amacı uyuzluk pelin -.-

2. kawaii kereste

kawaii kereste

welcome to the club yuki!

3. Lynx

Lynx

Kabul et artık Yuki-chan.. :D

Niye bunlar bu kadar suratsız ya akljşalfasf.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben sizin kulübe falan gelmem. Köpekler forever <3 sadece bu kediye özel istisna yaptım.

6. Dün akşam rüyamda çikolata savaşlarını başlattım resmen. Ülker bitter çikolata için muğlayı birbirine kattım. Sonuç çikolata yok ve canım çikolata çekiyo.

2. houston

houston

Ben gece sahurda gidip aldım dhxjgs Hee şimdi böyle de miden bulanırken görürüm

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Benim sahura bırakmamam lazım valla. O vakitte dışarı ćıkarsam domuzlara yem olurum -.- ćikolatayıda bi yiyeyim mide bulantısını o zaman düşünürüz :D

4. houston

houston

O zaman git hadi bi koşu-.- domuz mu :Ddhsj korkunçlu galiba geceleri orası :D gidip çikolatayı alırsan tabi :P

7. hayatımın en büyük şokunu bu gün iftar saatinin geri gelmeyip ileri gittiğini öğrendiğimde yaşadım. neden ya? :'(

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Tabi siz lisede coğrafya görmediniz

3. Yuki-chan

Yuki-chan

9. sınıf sayılıyor mu? ya ne biliym hep geri geliyodu alışkanlık işte.

4. Strix.
  8. Sanırım diz eklemim çıkıyo o.O

2. houston

houston

Tabiki halletcez ya yani, halletcez dimi :/ adfhs

2sene ciddi ciddi ders çalışıcam ben-.-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

halletmemiz lazım. Seninkini bilmiyom ama benim anam önce evi baştan aşağı temizletip sonra laf soka soka öldürür beni. :/ ve 2. Sene çok çalışcana cidden inanıyor musun ??? :D

4. houston

houston

O kadar laf yapmaz ya herhalde bizimkiler-+ umarım atlatırız.s temizliktende kurtulursun dhsj

Emin değilim, inanmak istiyorum, zorla çalışıcam(kendini kandırıyor) .s

9. muğladaki büt psikolojisi de ayrı bir ağır oluyo :(

2. houston

houston

Bizim bütler hala başlamadı-_- tedirginim :S

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Kaç tane büt var??? Sonunda baktın herhalde notlara :D

4. houston

houston

Evet.s yeter artık bakayım dedim.. karşıma çıkan engelle söylene söylene 2saatte öğrendim-.- her dersin notunu görmek için 30ar soruluk anketler-_-

2tanaaaa-_- okul ne yapmaya çalışıyo merak ediyorum sisteme hala tarih düşmedi :/

10. biri bana neden tek başıma olduğum yurt odasında gece gece korku filmi izlediğimi söyleyebilir mi? Çok tırsıyorum :S

2. HolySpirit

HolySpirit

uuu aklından ne geçiyor yaa :Dhttp://media.giphy.com/media/10XznEsxB3QD0Q/giphy.gif

Gece gece tek başına izlenirmi ya

11. bugünki sınavda hoca acildeki bilmem neneneli bir hastaya nasıl müdahale ederiz diye sormuş. bekleyin millet yakında acildeki hastalara fizyoterapistler müdahale edecek ;)

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Eeee git tutan var mı ?

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bugün türkbükü yarın marmaris ercan :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Bodrum daha iyi ya marmaristen :D Ama huzur verici dersen marmariz reizzzz :D

12. Ne istediģim kadar düşük alabiliyorum nede istediğim kadar yüksek. Bide utanmadan telefonuma ilk CC yi yolluyolar. -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

gözlük gerçek değil :P Demin bir gözlük muhabbeti geçti onun üstüne ekledim.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Vay seni fotoşopçu :P

4. Yuki-chan

Yuki-chan

yazın dışarda gözlük takmanın getirilerini bi gözlüklüler bilir. Şopla idare edin :P

13. 40 yılın başı kedi sevelim dedik tırmaladı. Bu gün daha kötü olabilir mi? nin cevabı.

14. Çok merak ettim GOT izlerken alayanınız var mı ya ???

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ygritte de oh oldu valla. -.-

3. Barış

Barış

ygritte ben üzüldüm ama filmdeki en kaliteli kadın karakterlerden biriydi.

4. NatsuJun

NatsuJun

Ned Stark öldüğünde ağlamıştım ben bak,adam diziye başlama sebebimde Boramir oynuyo lan demiştim o kadar...

15. konserve mısırla çikolatalı süt içtim. sanırım konservede bozuktu yarına sağ çıkarmıyım biomiyorum :/ tek tesellim finallerden kurtulmus olmak olacak :(

16. trabzonda oturanınız varsa 20 temmuz-16 ağustos tarihleri arasında KTÜ fizyoterapi servisine uğramayın -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

5 sene sonra gel demek işe yariyomuş dimekki :D neyse sana geçmiş olsun diyip kaçiym ben. Not falan okiym belki extradan bir iki bir şey öğrenirim. -.-

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmm benimde sırtım tutuluyorduy ama sağolsun başkasına danışiyim :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Doğru bi karar olur bu ercan. Ben bi stajda bakiym oluyosa. Sizede dönüş yapacam :D

17. ders çalışma isteğimi arıyorumda buralarda mı acaba ( ._.)

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya bilgisayar zor ona dicek sözüm yok. sayılar falan aman benden uzak olsun ama en azından dört sene okuduktan sonra karşına gelen bilgisayar yok sen bilmiyosun o öyle mi olur demiyo. Ki bunu yaşadım. Bizzat öz babamdan duydum hemde :(

18. sanırım dün güneş beynimi pişirdi ya da biraz önümüzden giden sarışın turist grubu. neyse iki durumda da alt yazının havada uçuşması normal değil sanırsam :/

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Simdi ona kıvırmak demeyelim toparlamak diyelim yoksa beni biliyosun kivirmak falan teh :8

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Yooo bilmiyorum. :/ tamam toparlamak olsun hadi.

4. KomşununOğlu
  19. telefonumun ekranını kim yaptrsa aylardır benden iyi küfür yiyo. Ekranın tam ortasında dana kadar tozu görmedin mi sen ???-.- işkence gibi valla. :/

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ondan daha güzelini de ben bulamam ondan dedim.. :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Umutsuz olma be. :D neyse bn kaçiyom. İyi geceler sana.

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İyi geceler //

20. peş peşe iki kez okey atmış gibiyim. Anime bile kurtarmiyo durumu -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Amaaan bos ver zaten dün aksamdü gećti bitti :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Boş vermiş halinle mutlu olup olmadığımı soruyoken boş vermesen ne olacak çok merak ettim -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

her türlü lak lak yaparım. seni uyuz ederim yani diyosun.

21. Hadi atilla taşı anladımda beni niye yunanistana iteklemeye çalışıyolar anlamadım. naptım lan ben bu millete :/

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Resim atarım sana yeter o kadar :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Ne kadar zekisin sen öyle Erdem. Gözlerim yaşardı valla. :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Kalitenin düşük olduğunu fark ettim ama başım ağrıyo ve yorgunum malesef daha iyisi çıkmadı. -.-

22. atar yapmaya geldim :D hmmm nasıl yapcama karar veremedim yine içimde kaldı be :/ neyse :P

23. bunu beğenmedim değişebiliyor muyuz? en iyisi değişime başlamışken hepsini alın karşılıkta istemiyorum. bn oturup anime izlicem size kolay gelsin ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.