Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Yuki-chan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Özgür yaşantıma doğru bir adım daha attım :)

2. animelerde çocuk kıza bişey sorarda kız mal mal çocuğa bakarya. hep salak mısın kızım sen bakacana bişeyler söylesene. bi insan hayatta böyle dalıp gidemez zaten derdim. o durumu şu an anlıyorym. oluyomuş -_-

3. türkiyenin geri kalanı soğukla boğuşurken güneşin altnda çimlerde yatmak ayrı bi zevk veriyo :D

4. iibf ye konulan jammerdan sonra kopya çekeni indiren keskin nişancılar gelecek herhalde :D

1. kata silvia

kata silvia

ahahahaah ağır olur dikiz aynasının komutuyla inerler

5. bi staj belgesi uğruna helak oldum bugün yemin ediyorum ya. hem bedavadan iş gücümüzü sömürcekler hemde uğraştırıyolar. -.-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Gerekçesi ne olursa olsun böyle bir şeye sevineceğimi sanmıyorum -.-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Özel olması unutmak için neden mi ki :/

4. Yuki-chan

Yuki-chan

O zamn boş ver.

6. 40 soruya 25 dk veren hocayla snavda geçen yıldan kendinin bile vermediği bir dersten soru soran hocanın karı koca olması çokta anormal değil tabi. Bnce evli hocaları eşleriyle aynı ünide çalıştrmamak lazm.

7. en çok çalıştığım ve iyi geçen sınavdan 62 aldığımı öğrendiğim şu gün artık çalışmadan yüksek alan inek öğrenci olmadığımı anlamış bulunuyorum. hedeflerimi yüksek ortalamadan okulu uzatmamaya daraltıyorum vatana ve millete hayırlı olsun :( böylece daha çok animede izleyip gezebilirim. bardağa dolu tarafından bakmak lazım tabi ki :D

8. Arthrogryposis multiplex congenita!!! bak seeeen. bu ismi koyan sayın büyüğümüzü esefle kınıyorum ve soruyorum bunun gibi nice hastalık ismini ezberlemek için oturduğum sandalyede geçirdiğim saatlerden dolayı ağaran totomun isyanınada böyle cancanlı bir isim koyacaklar mı???? -.-

1. Leffwn

Leffwn

Totonus aqurus khoca ghotus.

9. Durumları okuyunca kendimden utandım. Millet harıl harıl anime izliyo bnde ders calışıyom. bir an önce özüme dönüp notlarn üstüne bilgisayari koymam lazım.

1. Sina

Sina

İkisini aynı anda da yapabilirsin. Bir haftadır harıl harıl ders çalışıyorum ve anime izlemeyi de bırakmamaya çalışıyorum, alışınca çok rahat oluyor aslında ikisini de birlikte götürmek. İlla, ya ders çalışacağım yada anime izleyeceğim diye seçme. :D

10. alemin keyfi yerinde yine maşallah bizede bir gün kader güler güler inşallah böyle gelmiş böyle gidecek korkarım vallah yokmu çaresi dostlar fesupanllah dınınınınım dınınınınım fesupanallah haydeeee oh oh !!!

11. hafta sonundan nefret eder konuma geldim. bari vizeler başlasada yapacak bir şeyler olsa -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Yağmur var ama :/ amaaan bn yatmaya gidiyom. Belki yaz tatiline kadar uyumayı beceririm. Hadi iyi geceler.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Şeker değilsin sonuçta kızım :/ Neyse iyi geceler

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Nedense şu yazıyı yazarkende aklıma kızın masasına giden genç geldi " Oooo kahveyi şekersiz içiyor olmalısınız herhalde çünkü çok tatlısınız" asdfasadsafa :D Neyse tamam tamam bende gittim :d

12. off hoca ya. vize öncesi hasta oldum işte. dışarda ders işlemek nasil bir mantıktr ya. tibialis ant.( halk ağzında buna ne deniyo bilmiyom hatta bir ismi var mı onu bile bilmiyom) bile ağrıyo. :/

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Emel bos ver sen bu uyuzu kndi kndine debelensin yorum falan yazsn ya da bi kutu kene yolla.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Muko değil miki pls :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Plus: Sana fizik ders notu yollasak sanırsam en iyisi olacak :D

13. Oda arkadaşı öldürmenin cezası kaç sene? one göre elimdeki çatalla karşımdaki kıza dalacam birazdan !!!

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Öldürmüyom fazla geldi. Ağzını bantlayıp çatı katına koyacam. Ben mezun olana kadar orda dursun.

3. Kaxell

Kaxell

benimki gece 3ten erken odaya gelmiyor asdasdasdasdasdasdasdasdasdd

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ne güzel valla örnek oda arkadaşı. Oh mis. Bizimde bundan önceki hiç gelmiyodu. Bazı şeyler olunca diger kızlar kovdurttu kızı odadan. Şimdikide susmuyor.

14. bir ders bu kadar sıkıcı olmamalı ya :( kendime elektrik vericem birazdan yeter !!!

2. noirwinglessova

noirwinglessova

elektrik vermegi ögrede ögrede bitiremediler mi -.- elektrik alanı düşünen yok

3. Cold Dewil

Cold Dewil

E.A. mı mı o.O Sizde mi aynı konu ? Fizikçilerde problem var bence -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bizimki fizikçi deģilki kadn fizyoterapist. Elinin hamuruyla ne elektrik akımına bulaşıyo ki. Bide ögleden sonra yoklama zoruyla panele goturdu bizi. -,-

15. telefonunu düşürüyorsun, ekranı çatlıyor falan sonra müşteri hizmetlerini arıyorsun. Sana diyorlar ki orada yetkili servis yok. Sende burası nasıl büyük şehir diye kafayı yiyorsun.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

:/ öyle yapıyom zaten. :(

3. Leffwn

Leffwn

Hmm ne zeki zorular bunlar yaa 

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Durumlarimdan çek git bir zahmet. Ozelliklede boyle olanlardan

16. Başımın sağ tarafında ki ağrı geri döndü. Sanırım beni çok seviyor. İsim mi versem diye düşünüyorum.

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Aynen telden uzak dur benim kafamın sağ tarafı yandı neredeyse ;-;

3. Kenshi
    4. Yuki-chan

Yuki-chan

Sevdim migi iyi.

Telefondanda ölmem herhalde ya çok sıradan. Bana daha etkileyici bir şey lazim.

17. :)

2. Yuki-chan
    3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Muko böyle durumlar yazmayalım...yani sadece smile, soru işareti, ünlem v.b....birde ne oldu da tartışıyorsunuz anlamadım, neyse akışına bırakalım.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bi an cıkmış aklmdan ya.

18. Sanırım bunun altıya kadar yolu var. uyumaya üşeniyom la.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya şu aralar önleri uzatıp rengini açtırma modası var. Bide bn muğlada görmüştüm renkli boyatan. Genelde turist oluyolar tabi. :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bizim Ali,veli, selami yapsa yapsa saçlarını jöle ile dikebilir :D Sonrada nerden çıktı bu emo'cular dirik :D

19. staja daha 5 ay varken staj sitresi bastıya kendimi tebrik ediyom.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Valla gider yaparım ama gittim doktorla konuşuyom adam önceki stajerlerden yakınıyo şunu bilmiyolar bunu bilmiyolar diye içimden geçiriyom lan bunları bnde bilmiyom. :/ stajda birilerinin kolunu bacağını kırıp başlamadan meslek hayatımı bitirmem inşallah :D

3. Kutatgu

Kutatgu

Herşeyi bilse zaten stajyer olmaz adı. Ayrıca pratik yapacak ki öğrenecek mesleği. Başka türlü nasıl öğrenecek telepatiyle mi :) Boşuna sıkma canını :)

20. twitter diye burda durum güncelledim demin -_- dünde kuveyt türkte vakıf bank kartımı açtırmaya çalıştm. halim hiç iyi değil :/

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Sen görmesende olur. Bu arada neyi görmedin.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Hıııı. Sildim. Dedim ya tiwitter sanıp yazdım diye.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Anlarsınz diye tahmin ettiydim. :/

21. Allah ım ne sıkıcı bi gün be. -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Uykum kaçtı

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Sana durum kitlemekte sökmüyo işin kötüsü

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Hayır bazen içim acıyor okul açılınca bu günleri aqlayarak arayacağım ühühühh :D

22. çevrim dışiyken ekrana gelen dinozorun oyun olduğunu bilmeyen bi ben mi vardım acaba •~•

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bu arada senin nickini her gördüğümde aklıma ülkerin pinguisi geliyo. Hatta senin nicki gördükten sonra bi çok kez gidip almışlığım bile var.

3. Witch

Witch

Ben de bilmiyodum gecen biri soyledi yasasin cahillik =.=

4. Pingu

Pingu

Boşuna mı satış yöneticisiyim nihahaha subliminal mesaj veriyorum çaktırma:D

23. forumun ismini Yalan Rüzgarı olarak değişelim bence.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Kabul Erenin yorumundan sonra gelince ustunuze alındnz ama bn erene yonelik bisey soylemedim. Forumun durumuna eleştirimde benim böyle.

24. profilimdeki tatlı şey hangi animedendi lan. yarm saattir düşünüyom hatrlayamadm. bileniniz var mı???

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.