Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Yuki-chan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. laaan nolcak en kotu ihtimalle seneye veririm deyip sallamadgim dersi gecemzsem okul uzuyomus nepcem bn ya. daha 3. donemden okul uzatirsam kim bilir 4. snifin sonuna kadar kac sene uzar bu okul ya :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

bende bi kaç kez böyle bi durumla karşılaştım okurken :D bu sene okul itti valla hiç özlemicem :D problemli dersleri en düşük geçer notla ver geç bi dahada arkada bile bakma. ayrıca bütten veren çok insan tanıyorum özellikle büte bırakanlar bile var. bütte hiç geçemem gözüyle bakma bütte kesin geçersin. tabi tatilin kısalacak öyle bi dezavantajıda var.

3. Leath

Leath

Abovv oda ney ya? Bizim okulda oyle bit ders bile yok(tur emin degilim) yaz dersi olmamasi igrencmis ya, umarim can eğrisi falan vardir.

Onun haricinde matematik fizik java vs vs yardimci olurum.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Okuyup bitirme ve arkaya bakmama olayı bana göre değil okumak alışkanlık yapmış daha yüksek lisansı falan var ohoo -,- sonra ikinci üniversiteyi falan okurum belki :D

Fizik matematik falan alakamz yok bizim ama yinede saol :D

2. kütüphanede oturdum cytus oynuyom tam karşmdada bizim sniftan bi cocuk harl harl ders calisiyo. bna yasattiği sucluluk duygusu yuzunden onu hic affetmicem -,-

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ben bile iğrendim şimdi, o çocuktan

3. Yuki-chan

Yuki-chan

O hırsla best skor bile yaptım :D

4. Leath

Leath

O cocuk bendim . Internet kafeye gidip matematik calismisligim vardir. Acimam B)

3. kaplumbağalara iyi davranın. > :(

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Çok çekiyolar ya öyle böyle değil yazık :'( dersi anlatan gözlemci otellerin yanlış uygulamaları yüzünden yavru kaplumbağaları diskolarda turistlerin ayaklarının altndan topluyoz dediya >:(

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

off ya :'( insan bu yazdığını okurken bile çok kötü oluyor :' -Allah hepsini bildiği gibi yapsın-

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Selam özellikle 9 olsun diye bekledim :) ı like turtles

4. ben bu rundll background container.dll hatasını çözmeyi versem yani kalsa öyle bi zararı var mı ki ??? ben gormedim daha gerçi ama nolur nolmaz -_-

2. houston
    3. Yuki-chan

Yuki-chan

Çok teşekkürler. İşe yaricani tahmin ediyirum cunku bnde videolarda soylenen bi kismi bulamiyodm bilgsayarda.

4. houston

houston

hmm sevindim...

iyki farketmişim

5. o dirsek 145° flexsiona gelecek arkadaş bastır bastır önemli değil kırılsın. Hayır anlamıyorum biri 180° buluyo biri 150° hani 5-10° olsa anlicam 30° nedir ya. Ben şimdi hangisini normal kabul etcem. becerip bi araştirma bile yapamaslar. ay ay rezil oluyorum al beni burdan vedat :/

6. lan günlerdir bu kadar mutlu olmamistim :D oyeeee :P

1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Allah mutluluğunu daim etsin -Amin-

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

sınavlar mı, yoksa yaşam mı

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Hayat. etkisi cok surmedi gerci :P ama yaptigim sey icin hic pisman olmicam. ^_^

7. bizim okulda koridorlarda kahve icilmiyo ona gore tercih ederken iki kez dusunun. biraz gec oldu ama olsun seneye snava girecek arkadaslara duyrulur.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Muğla sıtkı koçman. Ya tamam amfileri labları anladımda (amfiye girerknde yakalnmstim bide ordan sabkam var gerci :D ) koridor ne alaka. Gelmeyin abi buraya gidin gaziye valla oh mis gibi yermis baksana. Bizim burda soyuyolar ogrenciyi.

3. Barış

Barış

koridoru kim denetliyo ki ya her koridorda güvenlikçi mi var. enteresan bi yasak. bi ara bizim marmaradada cam şişe soda satışını kaldırmışlardı gösterilerde polislere atılıyo diye :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Hizmetli. ama ben hizmetlilerin okullarn gizli mudurlri olduklarndan suphrleniyorum

8. lucyi ne abartmışlar be :P

9. hay ******** spoileri. çok sinirlendim >:(

10. Bu insanlar nasıl ögleye kadar uyuyor. nasl uyuyosunuz ya. :/

2. Songena

Songena

O bünyeyi bende istiyorum.:D Ne guzel okula gec kalma derdi olmazdi. Bir de 7-8 saatten az uyumak çok zor. Uyaniyorum ama ölü gibi geziyorum. Bünyenin değerini bil. ;(

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Öyle olmuyo meltem ya hafta sonu bile 4-5 saat anca uyuyorum insanın psikolojisini etkiliyo. Trajikomik olaylarada neden oluyo bazen :D

4. Songena

Songena

Oyleyse gwcmis olsun :D alti saate cikarsan yeter yinede bunyeyi ayarlamisken firsati kacirma. :D

11. Her uygulama dersinde bi tarafımda bi anormallik çıkıyo yakında hoca 3 aylık ömrün kaldı dicek diye korkuyorum. -,-

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Neyin uygulaması bu o.O

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Uç tane uygulama dersi varda bende surekli sorun cikan fizyoterapide ölçme ve değerlendrme diye bi ders bir sürü duruş bozukluğum kaslarımda kısalık dizimde limitasyon vs vs ölüyorum ercan :/

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Yuh 3 uygulama mı o.O Birde kızım ammada defoluymuşsun :D Hani tamam duruş bozukluğu neyse de kaslarda kısalık dizde limitasyon ( Bu ne kireçlenme gibi birşey mi ? )

Go to Acil pls

12. aşırı kafeinden kaslarım seğirmeye başladı artık. Bi garip oldum lan.

1. Yuuko Aika

Yuuko Aika

daycobu daycobu... bişey olmaz :D

13. Burası soğuk, soğuk amfiler... -_-

1. MorriganVEX

MorriganVEX

ooh bi de cumartesi günü süper olur o sandalyeler.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Nasi super oluyo anlatamam zor cikardilar amfiden boynu bukuk gene yeni geldim yurda.

14. youtubede bi umutla açtığım her kazım koyuncu videosundan neden şevval samın sesi fırlıyo >:(

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kimmmmm-seyeeeeee ett-mem şikaaaa-yeeettt...

15. Allah prof. kibri vermesin -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ay en son yorum yapan arkadas az cok anlar beni. Bende oturdum çalışıyom. Hocalarn umrunda olmuyok valla :(

3. MorriganVEX

MorriganVEX

Olmaz olmaz. Ben arkadaşların defterine çöküp öyle çalıştım sınava. Hani çan eğrisi olmasa yanmıştık.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Beni çan eğrisi yakiyo bi snıfın sınav ortalaması 85 olabilir mi ya. Ortalama 60 şın altına inmiyo hić bi sınavda. Deli oluyom.

16. Zindan adası beni paranoyaklaştırdı. O.o neyse filmin sonunda noluyo şimdi ben anlamadım. Adam gerçekten hasta mı yoksa oyun mu oynadılar? Hadi hastaydı diyelim iyilişeti mi? En son iki yanında hasta bakıcılar polis falan nereye gidiyorlardı? baya soru işareti kaldıı aklımda

1. Babbin

Babbin

açık finaldi o ama deli değildi delirtmeye çalışıyorlardı

finaldede öldürmeye götürüyorlardı galiba

2 yıl oldu izleyeli :/

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Çok saçma bitti be pürf -,-

17. yatın kalkın odanıza biber gazı sıkan bi arkadaşınız yok.

1. Barış

Barış

o nasıl bi psikopatlık ya. küçücük bi miktarı bile insanı öksürük krizine sokmaya yeter. kiminle yaşıyosun sen :D

2. Babbin

Babbin

''diye dua edin'' diye bitirlmesi gereken bi cümle

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Merak işte. Acaba nasıl etkiliyo diye sorduydu bu mal. Bende çok kötü yapıyomuş sakın sıkma demiştim. Ama beni dinledimi hayır. Böyle durumlarda birinin buğazüna sarılıp kendimi nezarete falan attırasım geliyo yeminle.

Evet cümle eksik. :D

18. İçimdeki ders aşkı kimsede yok ya. Ders dinleyebilmek için yerlerde sürünüyorum.Benden iyi fizyoterapit olur. Bence ben mezun olunca bana gelin. -,-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Uykum yok. Uyuyamıyorum.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Lan erdem senden beterleride var bu dünyada sevinebilirsin. Oda arkadaşım odaya bibergazı sıktı salak geberiyorum galiba.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya telefonu zor tutuyorum tüm kaslarım titriyo yerimden zor kalkıyom. Kız tek eliyle gebertir beni şu an. Ayrıca laf sokmalarına feedback verecek durumda değilim lutfen benim yerime kendine laf sokar mısın ???

19. şirinler şeklinde haribo varmış O.O

2. rek

rek

Ben yedim şirinler şeklinde jelibon!

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Hadi ya bi ben kaldım lan T.T bide bu erdem yememiştir kesim ama o yemesede olur.

4. kawaii kereste

kawaii kereste

resim or didnt happen.

20. mileti süzüp postürlerini değerlendirmeye çalışirken bigün çok feci dayak yicem ama ne zaman.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Sakın ha >:( bozarım yeniden

3. Yuki-chan

Yuki-chan

El.le.me.ye.cek.sin >:( ben böyle seviyorum. Gayet güzel ve farklı.

4. Yuki-chan
  21. dönerciye gönderdiğim gibi kargocuyada mesaj atmayı denedim ama olmadı bu sefer :D

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Tam olarak açıklasana fizyo terapi ne oluyo? Fizik +terapiyi birleştirince masaj gibi bisey geliyo aklima.. Gidiklanirim ben :d

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Masaj değil tam olarak. Birçok tedavi şekli var ya. Egzersizdi, elektrotlar falan ve benim bile daha bilmediğim başka şeyler. Ama uzmanlık alanıma görede değişiyo tabi.

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

El masajına bayıldığımı söylemiş miydim :D güzel bi hanım kız yollarsın bana :3

22. telefonsuz ders çalışamıyorum telefonu elime alıncada ders çalışamıyorum :S

1. Eolo-sama

Eolo-sama

bug'a girmişsin galiba

2. KuramaUN

KuramaUN

bu terslikte bir iş var

23. ya şimdi bilgisayardan anlayan arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim. arkadaşın bilgisayarınin C diskinin boyutu baya küçuk ve haliyla doldu. program indirip kuramıyoz C yi genişletmekten başka çaresi var mı. bide C yi genişletmek çok mu zor lan.

1. quincy
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bende xp olduğundan partiton bilmem ne programı var onunla hallediyorum. Harici almadan evvel neredeyse tüm hafızayı d'ye vermek gibi bi hataya düşmüştüm.. Bunu yaparken elektriklerin kesilmemesine dikkat et yeterli recep ivedik gibi davranmazsanız bisey olmaz

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben ne bakcam linki arkadaşa attım o baksın :P

bilgisayardan hiç anlamıyoz valla galiba yine birilerine gösterir.

24. Avatar 2 nin çıkacağını duyan son insan olmak istemiyorum biri lütfen durumumun altına '' Aaaaa öylemi bilmiyordum. " yazabilir mi ??? -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Allah sonunu onun gibi etmesin -_- devirdiydiler koca ağacı

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Ni demek. İyi dilek benim işim. (idsnmy ltd.şti)

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bombalarnan uçaklarnan saldırıyorlar. Şirinler yete diyor yeter artık vurmayın..! Ama komutan kindar komutan gaddar.. Kesin diyor ağacı.. İşte böyle bir sonu oluyor o mukaddes ağacın..

25. zalım dünya -,-

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Arabesk mi takılıyorsun :P

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Arabeskten nefret ederim. Ya atarlarım hep sana raslıyo. Bu sefer yakınmicam valla.

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Depresif ruh halin öldürdü beni :D Valla neyin var bu kadar psikolojin bi bozuluyo bi düzeliyo :Dd ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.