Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yuki-chan reacted to Panzehir for bir durum güncellemesi, Etkisi altında kalmaktan duygusal animeleri izleyemeyen tek ben miyim?   
    Etkisi altında kalmaktan duygusal animeleri izleyemeyen tek ben miyim?
  2. Beğen
    Yuki-chan reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, İnstagramda sürekli gördüğüm Devil's Love çizgi serisi... Sen ne tatlı bir hikayesin   
    İnstagramda sürekli gördüğüm Devil's Love çizgi serisi... Sen ne tatlı bir hikayesin <3
    https://instagram.com/zizai_orangebrush?igshid=1b6a0lng79vnn
  3. Beğen
    Yuki-chan reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albü   
    Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albümü duvarı idi. Sonra Naruto'nun ilk bölümleri geldi aklıma gözlerim doldu. Sanal karakterlerin hayatlarının ruha dokunması dışarıdan bakınca komik görünüyor, kabul. Ama dokunuyor işte :D
  4. Beğen
    Yuki-chan reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bi   
    Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . 
  5. Beğen
    Yuki-chan reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, İnsan ilişkileri çok zor be. :(   
    İnsan ilişkileri çok zor be. :(
  6. Harika
    Yuki-chan reacted to quincy for bir durum güncellemesi, naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d   
    naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d 

7. Beğen
    Yuki-chan reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Şu şöyle eski güzel anların hatırına dursun burda...kaç yıl oldu acaba bu seriyi izle   
    Şu şöyle eski güzel anların hatırına dursun burda...kaç yıl oldu acaba bu seriyi izleyip beynimi yakmamdan beri sanırım 2013 yılıydı.
  8. Beğen
    Yuki-chan reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Hanji ablanın bir Çiftliği var Çiftliğinde Titanları var Raar Raar diye bağırır Çiftl   
    Hanji ablanın bir Çiftliği var 
    Çiftliğinde Titanları var
    Raar Raar diye bağırır 
    Çiftliğinde Hanji ablanın *-* 
  9. Beğen
    Yuki-chan reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Natsume Yuujinchou Roku geldi geldi ayy seriler bitmeden izleyemeyen benin dramı   
    Natsume Yuujinchou Roku geldi geldi ayy seriler bitmeden izleyemeyen benin dramı 
  10. Beğen
    Yuki-chan reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Ooohh beee sonunda vize sınavları bitti   
    Ooohh beee sonunda vize sınavları bitti
  11. Beğen
    Yuki-chan reacted to ayanatsume for bir durum güncellemesi, Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum   
    Sokağa çıkıp "Naruto bittiiiiiğğğğğğ" diye bağırıp, hönküre hönküre ağlamak istiyorum
  12. Beğen
    Yuki-chan reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor.   
    Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 
  13. Beğen
    Yuki-chan reacted to Barış for bir durum güncellemesi,   
  14. Beğen
    Yuki-chan reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Türkiye'deki Rts hocalarının çoğu sığ görüşlü bence anime ve çizgi film senaryolarınd   
    Türkiye'deki Rts hocalarının çoğu sığ görüşlü bence anime ve çizgi film senaryolarından ve sahnelerinden örnekleri kabul etmiyor ? evet bazı konularda haklısın anime sahnesinden sahnesinden belki ışık kullanımı bilgisini edinemeye bilirsin ama bir çok animasyon sahnesindeki ögeler sahne planlarına göre yapılır adamlar kafalarına göre yapmaz sen sahneyi kurarken yahu ışık şurdan gelmeli derken adam çizerken de "yahu sahnede ışığa ne gerek var yaw nede olsa çizgi film demiyor" sanki ışık kurmuş gibi sahneyi kurguluyor.Sonra sen hocana bunu anlatmaya kalkınca animasyon okusaydın diyor yahu ben olayın senaryosundayım be birader Allah hepimizi sığ entel ve fularlı görüşlerele limana demir atmış bir savaş kaçağı gemilerini andıran hocalardan korusun neymiş dilinizden düşürmediğiniz çoğu senarist ve yönetmen benim gözümde bir Naruto,Bleach Snk Death  Note senaristi yazarı yaratıcısı değildir arkadaş siz benim beğendiklerime saygı duymadıkça bende sizin beğendiklerinize saygı duymayacağım.
  15. Beğen
    Yuki-chan reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Tsugami Ohba ile Takeshi Obata'nın yani bakuman ile death note mangakalarının yeni pr   
    Tsugami Ohba ile Takeshi Obata'nın yani bakuman ile death note mangakalarının yeni projesi olan platinum end'i bitirdim geçen ilginç bir işe daha imza atıyorlar hayatımda okuduğum 3.manga sanırsam bleach ilkti sonra d-grayman'ı okumuştum ve oldukça kanlı bir anime diğer serilerine göre animesi de çıkar gibi geliyor bana ben baya başarılı buldum.Gerçi şu Suki denen kıza başta yaptığı hatadan dolayı ayar oldum ama bir şans daha tanıyınca baya iyi gibi gidiyor aramız,ayrıca adını unuttuğum gruptaki 3. eleman beni ağlatacaktı az kalsın baya acıklı hikayesi gerçi çoğu karakter intihardan ve umutsuzluktan gelme bu da hikayelerini üzücü kılıyor haliyle eğitim sistemine bile göndermeler var.Ayrıca Bakuman'da buna benzer bir hikaye vardı zaten bakumanda Mashuri ile Takagiye yazdırdıkları hikayeler oldukça sağlamdı o zaman bile bu konulardan başka bir manga bile yazabilirler demiştim.Ayrıca Meleklerin anlatılış tarzı da oldukça değişik ve bu seriyi yazmadan önce büyük ihtimal dini kitapları okuduklarını düşünüyorum death note gibi bir eseri yazan insanlar araştırmadan yazmazlar tahminimce zaten 13 melek bir tanrının etrafında toplanıyordu.İsa'nın etrafında toplanan 13 havariler.MangaDenizin'de okudum bu arada mangayı.
  16. Beğen
    Yuki-chan reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   
    Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*

17. Beğen
    Yuki-chan reacted to torotoro for bir durum güncellemesi,   
  18. Beğen
    Yuki-chan reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, http://i.hizliresim.com/77DJgW.jpg   
    http://i.hizliresim.com/77DJgW.jpg
  19. Beğen
    Yuki-chan reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P kırmızı başlıksı   
    Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P  kırmızı başlıksız kız olmayan ama onu oynayan benim...buradaki oyunculuğumla Rem'e rakibim hadi eyv...

20. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Adgcnr666 for bir durum güncellemesi, Uzun bir süre sonra bir sezon anime bitirebildiğime göre 3-4 sene daha ders çalışmak   
    Uzun bir süre sonra bir sezon anime bitirebildiğime göre 3-4 sene daha ders çalışmak için ortadan kaybolabilirim.
  21. Beğen
    Yuki-chan reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, dönemin bitmesine bi 5 hafta kaldı ama şimdiden çıldıracak gibiyim. o kadar gereksiz   
    dönemin bitmesine bi 5 hafta kaldı ama şimdiden çıldıracak gibiyim. o kadar gereksiz iş varki artık akşamları ya da geceleri değil "sabah 3 te şunu yapsam, 5 e kadar bunla uğraşsam 9 a kadar da sınava çalışırım" vaziyetine geldim. yetmemiş gibi 12 saat çalıştığım sınavdan da çok büyük ihtimalle kalıcam. bıktım ya yemin ediyorum bıktım.
  22. Beğen
    Yuki-chan reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Iki gunde 30 sayfa rapor yazdim klavyedeki bosluk tusu kirildi. boslugu kopyala yapis   
    Iki gunde 30 sayfa rapor yazdim klavyedeki bosluk tusu kirildi.  boslugu kopyala yapistirla yapiyorum artik psikolojim bozuldu yeminle..
  23. Beğen
    Yuki-chan reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, Çalışamıyorum   
    Çalışamıyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.