Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Golge_Kaze in Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki   
    Kurt değilim ama dut olduğumdan da emin değilim. ?
  2. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Gallardo in   
    Ahaha Haklısın valla. Kadınlardan hoşlanıyor olsam ben de aynı şekilde düşünürdüm herhalde. :D
  3. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from quincy in naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d   
    Epic fight! Sasukenin saçlar yine muhteşem.
  4. Harika
    Yuki-chan got a reaction from Barış D. Baryshx in Hayatımın en kötü döneminden geçiyorum büyük ihtimalle, şuraya gelip atarlı giderli y   
    Sanırım böyle zamanlarda insanın saksı bitkisi olası geliyor. 
    @Barış D. Baryshx Okul aslında hiç de dert değilmiş be.İnsan bitirince anlıyor. :(
  5. Karmaşık
    Yuki-chan got a reaction from Barış D. Baryshx in Ruh halim   
    İşe yaradı mı bari? Öneriyo musun?
  6. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Witch in Size el yapımı Hachimaki yapacak bir arkadaş bulun kesinlikle. ??   
    aaaaa bende istiyoruuum. Tam vize haftası ama benim kendim yapmam gerekecek :(
  7. Beğen
    Yuki-chan reacted to LeornKayn in Şu netlix denen zımbırtının çıkaracağı death note trailer'indeki görüntüler bende şöy   
    Naruto'nun wanner brostan filmi gelicek birde sanırsam gerçi yapımcı kadroda kishi'de varmış Kishi seri benim aga ne yapıyorsunuz derse güzel iş çıkabilir ama otoritesini konuşturamazsa Siyahi bir Sakura ya da Sasuke görebiliriz hazırlıklı olun aSD:ASD:AD:
  8. Beğen
    Yuki-chan reacted to LeornKayn in Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor.   
    bunu atmazsam olmaz bir şeyler eksik kalırdı.

9. Beğen
    Yuki-chan reacted to Toprakezgi in Bu adamı özledim :'( http://forum.turkanime.tv/profil/14900-msempai/   
    O seni ya da buraları pek özlememiş demek ki yeni hesapla gelmediğine göre. ?
  10. Beğen
    Yuki-chan reacted to Singularity in Yerime mezun olmak isteyen var mı?   
    ahh zavallım :D
  11. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from LeornKayn in Hi geri geldim   
    Tüm antibiyotiklere dayanıklı bakteri gibisin maşAllah.  :D
  12. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Hi geri geldim   
  13. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Beytize in Hi geri geldim   
  14. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from LeornKayn in Tsugami Ohba ile Takeshi Obata'nın yani bakuman ile death note mangakalarının yeni pr   
    mirai nikkide de seçilmiş kişiler arası bir yarış söz konusu. Baya kanlı kanlı. Gasai yuno sağolsun baya katkısı var bu duruma. Sanırsın ki başrol yukki değil o. Benim için beklenmedik bir şekilde psikopat çıkan bir karakter gerçi.   Platinumu sevdiysen miraiyide seversin bence. 
    Ben direk SAO nun kendine gıcığım. Hak etmediği bir popülerliği var. 

15. Beğen
    Yuki-chan reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb in 7 gün uçtu , gitti 7 gün kaldı   
    Ay şu kitaplarımı almaya çalışan kuzenlerim diğer akrabalarım yeter çıldırıcam ciddi anlamda birde hayvan gibi açıyor hayvan gibi elliyor,bakıyor kitaplarıma bir zarar gelsin tüm yüzsüzlüğümle bir daha kitap vermiyorum derim. Ah keşke birine zarar Versede - :'( - bir daha vermemek için bahanem olsa 
  16. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.