Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Beytize in İtiraf Köşesi   
    Yooo ama vıdı vıdıları çok. O kadar zaman derslerle uğraş, eve git ama kafa dinleyeme. Hele birde emekli bir baba hiç çekilmiyo. -_-
  2. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb in Tanışma   
    Hoşgeldin yare yare her yazdigimda eksikligini cekiyorum. Ben tanisna basligi acmamistim. 
  3. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Nones in ( 14 / 12+ ) Ao no Exorcist: Kyoto Fujouou-hen   
    Ve o kadar bekledikten sonra nihayet  ayrıca elinize sağlık 
  4. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from BlackRed in Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?   
    Ben bizimkilerin manga ve animeye el atmasını istemem ama olurda böyle bir işe kalkışır ve bir iki anime-manga araştırması yaparlarsa kesin nana yada peach girl gibi bir animede karar kılarlar. Bitmeyen entrikalar, kavuşamayan aşıklar ve ne istedigini bilmeyen salak bir kız... Vay be aşk-ı memnu çıktı ortaya birden. Eh o dizide baya bi etki bırakmıştı zaten. :D
  5. Beğen
    Yuki-chan reacted to Barış D. Baryshx in Bir Animeyi Gerçekten Seven Biri Doldurma (Filler) Bölüm Atlar mı?   
    Filler bölümlerin, orjinal manga ve anime ile ilgisi yok, mangakanında ilgisi yok bu bölümler ile, anime şirketinin para ve zaman için yaptığı şeyler. Bunları izleyerek boşuna zaman kaybedeceğinize, başka animeler bitirirsiniz :calm-down-crazy-rabbit-emoticon

Mesela Toriko serisini indirmiştim yakın zamanda, filler bölümleri indirmemiştim. İzlerken hiç kopma olmuyor, heyecan durmadan devam ediyor ama filler bölümler olsa saçma sapan, ancak zaman kaybı olur ve akıcılık heyecan sekteye uğrar :punch-onion-head-emoticon:
  6. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Witch in Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?   
    Ben bizimkilerin manga ve animeye el atmasını istemem ama olurda böyle bir işe kalkışır ve bir iki anime-manga araştırması yaparlarsa kesin nana yada peach girl gibi bir animede karar kılarlar. Bitmeyen entrikalar, kavuşamayan aşıklar ve ne istedigini bilmeyen salak bir kız... Vay be aşk-ı memnu çıktı ortaya birden. Eh o dizide baya bi etki bırakmıştı zaten. :D
  7. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from historianWeeb in Dizi yapıyoruz! Anime ve Mangadan Dizi Olur Mu?   
  8. Beğen
    Yuki-chan reacted to anes in Özlü Sözler   
    Çok edebi bir söz değil ama severim bunu.

Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin. :D
  9. Beğen
    Yuki-chan reacted to Mileydi in Özlü Sözler   
    Ohhoooo ben burayı doldururum ki  :D İlla özlü söz mü olması lazım araya alıntıydı, deyişti, dörtlüktü, filmlerden diyaloglardı neyim koysak olmamı  :ph34r:
    Neyse gelmişken boş geçmeyin  :rolleyes:

İnsanlar hep aşk olmadan yaşayamayacaklarını söylerler. Oksijen daha önemli.

Kalbini dinlemek kolay, asıl zor olan beynini dinlemek.

Aç insanların karnını doyurduğum zaman bana kahraman diyorlar. Bunların neden aç olduğunu sorduğum zaman ise bana komünist diyorlar.

Bu da bonus :D

10. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from MiranamiTsuki in Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?   
    bence kızların sevip sevmemesi kabe-donu yapan kişiyede bağlı :D kişi derkende birinci olarak sevdiğim çocuk sevmediğim çocuk muhabbeti var. Sevmediğim birine bu kadar yakın olmak istemem ama şöyle bir şeyde var ki  sevdiğim erkeğin karizmasınında bu hareketi kaldırması gerekiyo . Yani düşününce sevidiğim çocuk ellerini yanlara dayadığı zaman göbeği karnıma değecekse ve o karizmatik bakışı atamayacaksa hiç yapmasına gerek yok bence  :hehe-onion-head-emoticon:   ayrıca her zaman istisnalar vardır bence  :cool-onion-head-emoticon: he bide benim kurtulma yöntemim kafa atmak yada ısırmak olurdu yüzde doksan  :bike-onion-head-emoticon:  belki bu konuda görüntüsel düşünüyor olabilirm ama olay bu yani :D 
  11. Beğen
    Yuki-chan reacted to kata silvia in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    yaptım death parade den yaptım biraz alıntılık var ama tasarım bana ait logo biraz aceleye geldi ondan gomen

12. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Kenshi in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
  13. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Kenshi in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    :o Yanımda olsan

aaaaa üstüme iğlik sağlık

dövcekmiş beni hahayt  :embarrassed2-onion-head-emotico  
  14. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Dareka in Düşmanlarını Yenmek İçin Ateşin Gücünü Kullanan 13 Anime Karakteri   
    tsuna nın bu halini görünce bi gaza geliyorum hitman reborn izliyorum ama ilk bölümlerdeki ezikliğini bünyem kaldırmiyor yemin ediyorum yapamıyorum olmuyoooooor T.T
  15. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Lola. in Kardan Neler Yaptınız?   
    yazılanlardan çıkardığım millet kar oynuyo muğla antalya izmir soguk cekiyo. Dişari astigım kıyafetler kurumuyo donuyo lan.
  16. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from AdminSlayer in Kardan Neler Yaptınız?   
    yazılanlardan çıkardığım millet kar oynuyo muğla antalya izmir soguk cekiyo. Dişari astigım kıyafetler kurumuyo donuyo lan.
  17. Beğen
    Yuki-chan reacted to Mileydi in Kardan Neler Yaptınız?   
    Kar topu bile yapamayan biri olarak bu ne şimdi  <_< Nispet mi yapıyorsun <_< Madem böyle yeteneklerin var git sanat oku, mühendislik senin neyine :P  
  18. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from AdminSlayer in Kardan Neler Yaptınız?   
    Hangi kar?
  19. Beğen
    Yuki-chan reacted to Barış D. Baryshx in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
    Mutsuzluk getirmeyeceği kesinde, gerisi kişiye kalmış -_-
  20. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Cold Dewil in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ercan doğum günün kutlu olsun  :cheer3-onion-head-emoticon: yanlız ercan yaşlanıyon ha haberin olsun  :cool-onion-head-emoticon:  :D
  21. Beğen
    Yuki-chan reacted to jans09 in Tartışma Platformu Talep   
    Konularımız Sokrat ve Aristonun ya da fıçı filozoflarının görüşleri ve bu görüşlerin günümüz dünyasındaki yansımaları niteliğinde olmadığı sürece açılması ile kapanması bir olur diye düşünüyorum... Dini, devleti geç felsefe deyince hayatının ne kadar çekilmez olduğundan dem vuracak olan, hayata bakışı karamsarlıktan öteye gitmeyen, gençlerimizin dert yuvası haline gelmesi durumu da ayrı bir sorun teşkil edecektir... 
  22. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Mileydi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere Zeynep abla ^3^
  23. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Cold Dewil in Abi bu adam çok kawaii...   
    Çaktırma Ercan işın güzel tarafı o zaten. :D bu arada ben seni daha çok yıldız ve ay desenleri olan bi şapkayla hayal etmiştim :/
  24. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from xfgt in Anime Karakteleri gibi olmak.   
    bende uzun ve dümdüz saçlar isterdim ama kuaförde fön çektirsem bile 1 saat anca dayanıyo saçlarım o yüzden bende hep kısa kestiriyom :( şöyle kanda ninki gibi uzun kahküllü saçlar çok hoş olurdu ^_^ bide yine d gray man daki road gibi giyinmek isterdim ama etraftan pekte normal karşılancak bişey değil özellikle türkiyede hani tokyo yada new york olsa neyse :D anime karakteri olsam herhalde çift kişilikli olurdum bazen soğuk nevale kanda gibi bazende aşırı şımarık :D aslında gerçektede öyleyim benbile kendime şaşırıyom -_-
  25. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Sora Carmel in En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?   
    pandora hearts kesinlikle <_<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.