Jump to content

Zamazingo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

54
  • Last visited

1 Follower

About Zamazingo

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/21/1995

Profil Bilgileri

1. Gintama mı gördüm orada yoksa ? Sonunda hayallerim gerçek oluyor :happy-onion-head-emoticon:
  2. Siz ciddisiniz dimi yani gerçekten Gintama devam edicek ?
  3. kalan bölümleri çevirilcek mi bunun 2. sezonu başladı hatta çevirildi ama 1. sezonunda 5 bölüm var :desperate2-onion-head-emoticon:
  4. Başarılar dilerim, şimdiden yaptığınız çalışmalar için teşekkürler, Tokyo Ravens çevirisini bekliyordum bayadır :)
  5. Süpersiniz, inşallah böyle devam eder çok teşekkürler
  6. Bende daha önce duymamıştım da 5-6 sene önce aklıma geldi artık nasıl geldi nerden geldi bilemicem ama o zamandır hep bunu kullanmaya başladım çünkü böyle id kullanan olmadığı için üyelikleride rahat rahat alıyorum :D
  7. Biri bana yardım etsin zamazingo nedir ? :D
  8. Shinsekai yori'nin çevirisini alan animekunfansub'un sitesine giremiyorum ve galiba çevirisinide yapmadılar acaba başkası alabilir mi onu çok güzel bir seri yabancı dilim olsa ben yapmak isterdim :(
  9. Tabi ki de The Breaker New Waves :D
  10. Zaten ucu yumuşak oluyo onların fazla açınca kırılıyo yada tam lazım olunca da kalem bitiyo :D
  11. Ucunu fazla açmadan bastıra bastıra boya ben öyle yapıyorum koyu olan yerleri ve boşluk olmuyo :D
  12. Marker'lar keçeli gibi ama aqurel daha değişik ve üstüne su deydirince sulu boya gibi bişey oluyormuş daha hiç denemedim gerçi bilmiyorum nasıl bişey oluyo ama böyle gayet iyi bu arada hiç bir türlü silinmiyolar ya hata yaptın mı gitti güzelim resim :(
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.