Jump to content

mexi42

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

mexi42 kullanıcısının paylaşımları

1. mexi42

D. Gray Man Devam Edecek!

amanin geliyormuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu alen lenalee !!!!!!!!! yaaaşaaaasııın uleen BENİM İÇİN BİR ANİME VARDIR BİR NARUTO BİR DE SPECİAL LİSTDE D GRAYMAN !!!!!!!!!AMANİİİN :lol: :lol: :D BU KONUYU AÇAN KİŞİ İNŞALLAH DOĞRU SÖYLER YOKSA BEN DOĞRU YAPARIM :angry: :angry: :angry: :lol: BEN KAÇAR SABIRSIZLIKLA BEKLİYORM :ph34r: BYE :ph34r:
  2. mexi42

Vampire Knight Final Tarihi

siz şimdi bunu bırakında yuki ye ne oldu ya !!!!!!!!!! :( :( :( :( :unsure: :unsure: :unsure:
  3. mexi42

Mirai Nikki'ye Yeni Manga ve OVA

fff duyduğum anda felç yaaa zaten o anime yi bitirdiğimde psikolojik sorunlarım oldu telefona günlük tuttum fff ben şuan çıkmadı farz ediyorum ama nikki ye sonra tam olarak ne oldu onu merak ediyorum doğrusu izlerken yuno nun çıktığı sahneleri kapatcam o neydi ya kız psikopattı ya resmen :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: ben kaçar panpalar ;) :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:
  4. mexi42

En İyi Bleach Açılışları

bleach op 1
  5. mexi42

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

dattebayooo naruto !!!!!! :D :D :D
  6. mexi42

Bir Hayaliniz

saatte 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 km hizla gidebilmek bu arada yazdığım rakamın kaç ettiğini bile hesaplayamadım :D
  7. mexi42

Bir Hayaliniz

japonya'ya gitmek orda bir otaku sevgilim olsun isterim çok şey istedim sanırım :)
  8. mexi42

Bir Hayaliniz

demiri altını şekillendirmek parapsikolojideki tüm teknikleri yapabilmek Kanatla uçabilmek aslında uçakla uçmak fazla ZEVK vermiyor hemde 200-300 civarlarındada para veriyorsun uçakla gitmek uçmak sayılmaz :)
  9. mexi42

Katekyo Hitman Reborn

gayet güzel bir animedir anime yi bitirince devamını bulmaya çalıştım ama yeni bird sezon bulamayınca üzüldüm :unsure: ama sonra amv lerini izledim ve hala amv leri yeniyeniyor mangasını okuyunca çok keyif aldım ilk bölümleri tsuna beni andırıyordu buyüzden izledim izledikçe arkadaş çevrem arttı kilo aldım boyum uzadı güçlü oldum aynı tsuna gibi bu animeyi izlememin tek nedeni beni anlatıyor gibi oluşuydu :D :D :D ;) ;) ;) :) :) :)
  10. mexi42

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

13 yaşındayım
  11. mexi42

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

naruto shippuden B) eziklen :) :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.