Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kaan1460

Kayıtlı Üye
  • Content Count

123
  • Last visited

2 Followers

About kaan1460

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/06/1995

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

1. animesinide yeni bitirmiştim ,görmek isterdim ilerisini
  2. Soul eater derecesinde bi anime yeterli bence
  3. Seiken Tsukai no World Break Shinmai Maou no Testament bunlardan az biraz beklentim var gerisinden pek bişey ummuyorum
  4. Ben su sıralamayı bulamamıstım simdi baslayabilrm
  5. Mangası gerçekten çok güzeldi en azından benim için , merakla bekliyorum
  6. Taichinin o anlina taktigi gozluk yokmu simdi :S Wargreymon ve taichi izletmeye yeter
  7. sitenizden çok kez fairy tail i izlemiştim , ne diyelim hayırlı olsun su sıralar manga grupları yavaş yavaş piyasadan çekilirken iyi oldu...
  8. 1 Aoi Aoi 2 Hero's Come Back - Nobodyknow muydu neydi öle bişeydi
  9. kaan1460

Naruto EN'leri

En beğendiğim karakter 1-)Shikamaru , 2-)Anko,Jiraiya 3-)Tobirama (Belki Kiba) En beğendiğim çift Naruto & Hinata , Asuma & Kurenai En beğendiğim jutsu Hiraishin En Havalı karakter Neji , İtachi En güzel bayan karakterler Anko,Mizukage,Hinata En karizmatik eleman Kakashi , Hidan En sevmedigim karakter : Manganın 100. bölümünden sonra hiç bir hareketini beğenmediğim sasuke (Öncesinde çok beğendiğim bi karakterdi) En iyi savaş : 1-) Pain vs Naruto tartısmasız zirve noktası 2-) Shikamaru vs Hidan çok dramatik ve epikti bence... En beğendiğim kötü adam Orochimaru Bence
  10. Mangasını merakla okuyorum ve gerçekten çok etkileyici. Anime formatında ne kadar iyi olur bilmiyorum ama biraz sessiz bi anime olacagından eminim...
  11. Şu yazıyla düşünebildigim sadece ''neden iyi olmasın , daha kötü konularda var''(Bana göre tabii ki ) oldu...
  12. Alçak gönüllü bir konuşma olmuş , tebrik ederim ne diyim biraz kibirli oldugunu düşünürdüm değilmiş
  • Create New...