Jump to content

kaan1460

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    kaan1460 got a reaction from Arenist in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    -Şu gökyüzüne bak...
    Yağan su damlası yerine KAN olsa ne fark eder ki?
    İster bardaktan boşalırcasına yağsın yağmur, ister ufak bir çiselti, isterse de yağan KAN olsun...
    Hepsine dayanırım!
    Ama bir kadının göz yaşlarına dayanamam...
    Sakata Gintoki
    Not:Yalnız şu komple ingilizce yazınca cool yada ayrıcalıklı olmuyorsunuz onu söyliyeyim dedim...(Türkçesinide yazanlara demiyorum :) )
  2. Beğen
    kaan1460 reacted to Berker51 in Tsukimonogatari Animesi İçin Yeni Video   
    Yeni Yıldan Önce Tsukimonogatari Animesi İçin Yeni Video

2015’e adım atmadan önce, 4 bölümden oluşacak Tsukimonogatari animesi için yeni video da geldi. Tsukimogoatari, Monogatari serisinin 10. bölümünü, kitaplar arasında ise 13. kitabını oluşturuyor. Aynı zamanda “Yotsugi Doll” hikayesiyle serinin son sezonunun ilk kitabı.

http://www.youtube.com/watch?v=J5kfoQJr0GU

Video ClariS’in seslendirdiği kapanış parçası border’ı da içeriyor.

Anime serilerini izlemeyi düşünenler için ise sıralama şöyle:

1 – Bakemonogatari
    2 – Nisemonogatari
    3 – Nekomonogatari: Kuro (Bakemonogatari’den öncesini konu alıyor)
    4 – Monogatari Series: Second Season
    5 – Hanamonogatari

Ayrıca Shaft’ın bütün olayların başlangıcını anlatacağı Kizumonogatari adıyla duyurduğu bir film var, ancak ne zaman çıkacağı hala belli değil.

Kaynak: AnimeFantastica
  3. Beğen
    kaan1460 reacted to Kallista in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    ohooo ççok gerçekçi 10/10
    bu da black rock shooter in ana karakteri;
    ilk resim de oynanmış o yüzden bir tane daha koydum...

4. Beğen
    kaan1460 reacted to satoshikuun in Naruto Ne Zaman Bitecek?   
    Keşke bitmese ama naruto hayalini gerçekleştirsin yeter o zaman bu Naruto 'nun bitmesi iyi olacak iyi hayaslini gerçek olur umarım ama yinede keşke bitmesi ben onun sayesinde 2007 ylında Game One da onu izleyerek başladım animeye asla pes etemmeyi ilk ondan öğrendim benim için çok değeri var diyebilrim :(
  5. Beğen
    kaan1460 reacted to ayanatsume in Naruto Ne Zaman Bitecek?   
    Bitmesi iyi oldu bence ama umarım sonunu batırmazlar. Sakura ve sasukenin ölmesini istiyodum sonunda ama çok şey istiyormuşum galiba onu farkettim :D Naruto hokage olsun yeter bana :D (Ama sadece naruto olsun diğer ikiside hokage olursa cinnet geçiririm.)  :hate-onion-head-emoticon:
  6. Beğen
    kaan1460 reacted to Reis2 in Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]   
    Sasuke ölücekse seriye yeniden başlıyayım yahu.
  7. Beğen
    kaan1460 reacted to 4Nymeria in Naruto’nun Finaline Dair Açıklamalar   
    Ben böyle bir senaryo yazsam finalini biraz konudan uzaklaştırırım. Çünkü her zaman konuya bağlı kalırsam izleyici bir müddet sonra farklılık aramaya başlar. Naruto finaline yakışan bijuuların bir şekilde narutoya yardım etmesiyle başlamalı. Kıran kırana bir savaştan sonra madara narutoyla beraber ölüsün. Bijuular artık mühürlenmesin ve hayat devam etsin. Narutonun hayali olan hokagelik ünvanı narutoya verilsin. Ve narutodan sonra hokage seçilmesin. Konohanın başlattığı köy sistemi kaldırılsın yerine 5 ulusun birleştiği federal birlik kurulsun. Naruto dünya çapında bir hokage olsun. Diğer hokageler gibi dağa resmi kazınsın ve o günden sonra bu kim diye sorarlarsa anlamlı bir açıklaması olsun. Bunları yazarken bile türlü türlü senaryolar geldi aklıma ama bence böyle olsun.
  8. Beğen
    kaan1460 reacted to Amygirl in Cosplay Yardımı Sizce Hangisi ..?   
    Haha Gray in kostümünü almana gerek yok 175 bölümün yarısında çıplak gezdi zaten :D :D
  9. Beğen
    kaan1460 reacted to Soul in Sword Art Online’a Özel Anime   
    Buda Pockie ninja felan onun gibi olacak yani yanlış anlamadıysam :huh:
  10. Beğen
    kaan1460 reacted to masque in NEGA ve Persona Yaratıcılarından Mint   
    Anime-Live Action Birleşimi

Nega Design Works şirketi “Mint” isimli live action-anime karışımı olan yeni bir film üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Filmin animasyon yönetmenliğini Porductin I.G. ‘den Kazuchika Kise (Ghost in the Shell Arise, Tansuwarashi) üstlenirken genel yönetmenliğini ise Shutaro Oku (USB, Visualive Persona 4 the Evolution oyunu) üstleniyor. Senaryosu Jun Kumagai’ye ait olan filmin müziklerini Persona 4 serisinden tanıyacağınız Shoji Meguro düzenliyor.
    Film ise hem animasyon tekniklerinin kullanıldığı hem de live action oyuncularının yer aldığı bir yapım olacak. Kısaca bahsetmek gerekirse hikaye yakın bir gelecekte geçmektedir. Japonya hükümeti, Ulusal Çocuk Tıp Merkezi olarak bilinen hastanedeki çocuklara yardım etmek amacıyla “Mint Sistemi” adını verdikleri yeni bir sosyal ağ iletişimi yaratmışlardır. Hiro da tedavisi olmayan bir hastalık nedeniyle hastanedeki çocuklardan birisidir. Bir gün Nana isimli bir kızla tanışır ve iki çocuk bu amansız hastalıklarını yenmek için beraber çalışmaya başlarlar.

Not: Haziran ayında anime yönetmenliğini Koji Morimoto’nun yaptığı ve ödüllü yönetmen Mitsuyo Miyazaki imzalı, Lexus International kanalından kısa bir film yayınlanmıştı. “A Better Tomorrow” isimli film Mint gibi anime ve live action karışımı bir film. Mint için akıllarında bir fikir oluşmasını isteyen takipçilerimiz için;

Alıntı: AF
  11. Beğen
    kaan1460 reacted to kaan1460 in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Arakawa Under The Bridge x Bridge alındı demişsiniz sayfaya bakarmısınız 2011 de başlamışlar öyle kalmış ?
  12. Beğen
    kaan1460 reacted to kaan1460 in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    arakawa under bridge olsa iyi olurdu 4 bölüm eksik zaten...
  13. Beğen
    kaan1460 reacted to vellas in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    geçmiştede şimdi de..
    shinsengumi shinsengumdir,
    kurt kurttur
    hitokiri de hitokiridir.(hitokiri: adam biçen ya da adam kesen)
    değilmi..Battusai.
    anime:Rurouini Kenshin. söyleyen karakter:Saito Hajime
    ama japoncası daha karizma oluyo :D
    Güçlüysen yaşarsın..Zayıfsan ölürsün
    Rurouini Kenshin-Shisio Makoto
    ''Eski çağlarda ejder,kaplana denk görülen tek yaratıktı.''
    Ryuji Takasu-Toradora
  14. Beğen
    kaan1460 reacted to kawaii kereste in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    bi de bu sahnenin hemen öncesinde "She can act snobbish all she wants! She's still as flat as a board!" diyordu ya orada koptuydum ben zaten :D devamını 2.ye izlemek zorunda kaldım :D
    türkçesi: Ne kadar züppenin teki gibi davransa da, bana göre sadece Dünya Düz Göğüs Rekortmeni!
  15. Beğen
    kaan1460 reacted to Miyukizen in Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler   
    Eskiye dönmeyi seven varsa bir nostalji yaşıyim diyen varsa Animez'e bakın derim. Naruto 2.Sezon , Bleach sanırım hala 1.Sezonda.D.Gray Man ve Full Metal Alchemist var. Yeni anime Ghost In The Shell. Zaten ben Naruto'ya da o kanal sayesinde başlamıştım :wub: :D
  16. Beğen
    kaan1460 reacted to quincy in Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?   
    Mitarashi Anko :)

17. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.