Jump to content

Amazon

Üyeler
  • İçerik sayısı

41
  • Son ziyareti

Amazon kullanıcısının paylaşımları

1. Amazon

One Piece Film Z

çok önemli bi spoiler veriyorum. Luffy ölmicek.
  2. Asyadaki insanların ayırt etmedeki en belirgin özellik gözleri gibi geliyor bana. Çinliler bildiğiniz çekik gözlü, Koreliler biraz daha az çekik gözlü, Japonlar yuvarlak göz çevresine sahip. bide bunların hepsinde kaş kompleksi var.

3. Meyve Sıkacağı aldım ve kendimi şef gibi hissediyorum:D her türlü karışımı deniyorum

4. 5 senedir beslediğim muhabbet kuşum hastalandı ve hayatımda ilk defa bişey için üzüldüm.

5. 15 Şubat > Sevgililer Gününden Sağ Çıkanlar Günü.

6. Cem Yılmaz - Fundamentals izledikten sonra 1 saat dinlenin.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Çene ağrısı çekmiştim ben :D

3. Pøllux

Pøllux

Benim yanaklarım ağırımıştı sırıtmaktan ve sırıtmamı da durduramıyordum , estetik ameliyat olmuş gibi acı çekerek gülüyordum ya. Güzel ama izleyin :3

4. Amazon

Amazon

Aklı olmayıp fikri olan tek uzuv! :p

7. Japonyadaki ev fiyatlarına bakayım dedim. 400.000 - 500.000 Lira civarı tutuyor. Gecekondumu yapsam ne o.O

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amazon

Amazon

evet. ama bi kaç arkadaşıma sorduğumda japonyanın o kadar ahım şahım bi yer olmadığını söylüyorlar.

3. Ogeday

Ogeday

Aslında bir bakımdan haklılar animelerde abartıp neredeyse mükemmel gibi gösteriyorlar.Aslında teknoloji de gelişmiş geleneklerine bağlı çalışkan insanlar yani pek bir özellikleri yok :D Çoğu animede hep sosyal, eğlence yanları gösteriyorlar ama onun 2-3 katı kadar da çalışma yanı var ve ayrıca animelerdeki sokakların çoğu gerçekte de var bunu biliyorsundur ama animelerde(çizim olduğu için olsa gerek) tertemiz ve mükemmel gözüküyor sokaklar.Aslında yosun tutmuş, küflü filan o sokakların bazı...

4. Amazon

Amazon

valla onu bunu bilmem ama sistemi iyi oturtmuşlar. Küçüklükten başlayan bi disiplinle köleleştirilmişler, Çalışmakla pek aram olmadığından ve "para" denen zımbırtaya tapmadığımdan aylık yiyecek + barınma + masraflarım çıktığı müddetçe her ülkeyi gezmeyi planlıyorum. 2014 yılı benim için yeni bi dönem olcak diye planladım herşeyimi.

8. Ecchi - Komedi - Haren - Okul böyle özelliklere sahip animelerin müptelası oldum resmen :p

9. Doğmak istemedim, Ölmek istemediğim gibi...

10. Kadınların "Dünyayı Yönetme" güçleri vardı ama onlar alışverişi seçtiler.

11. Bi kızın sarhoş halini gördükten sonra heves meves kalmıyor arkadaş :@

12. 3 Mart 2014'te Tokyo yolcusuyum :P

13. Amazon

Ecchi FC [+18]

Garson olayım yeterli -_-
  14. Amazon

Ecchi FC [+18]

<_< napıyonuz bakem? amele lazım dediler geldik -_-
  15. Evlendirme baskıları başladı... Yalnız yaşlanıp - ölmek istiyorum belki ?

16. Japonca öğrensem mi diye düşünceler geçiyor kafamdan... 2 sene sonrası için hazırlık olur.

17. Amazon

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

konuyu görmesem yaşımı hatırlamazdım o.O 24 yaşındayım ama görünen 18 , hissettiğim 4 , işe giderken 48 :(
  18. "Japonya'da devsin" diye alay edesim bazılarıyla.

19. Muhabbet kuşuma 'gel kuçu kuçu' demeyi öğrettim, gelen geçene böyle sesleniyor ve ben şeytan gülüşleri atıyorum içimden :P

20. Liseye geri dönüp derslerle uğraşmak isterdim.. Hayatını takas etmek isteyen liseli var mı?:)

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Orta okul var 2 seneye liselisin olur mu :D

21. Bi Hatunu mutlu etmek istiyorsan alışverişe götürmen yeterli.

1. LeornKayn

LeornKayn

O zamanda bir erkek mutsuz oluyor :D bunun orta yolunu bulması lazım birinin :P

2. Amazon

Amazon

valla ben orasını bilemem. Alcağından değil sadece gezmesi için götürüyorum:)

22. Bi animenin devamını izleyememek kadar sinir bozucu ne olabilir acaba? :S Maburaho'nun 7.bölümünden sonrasını nerde bulabilirim? lütfen biri mesaj atsın....

23. Dünyanın sonu mu geliyor ne ? Güzel hatunları hep yalnız görüyorum yada kronun tekiyle o.O

24. Yeni yıla krediyle girdim. Alması kolay > ödemesi keyifli!!! yersen:S

25. 22 saat uyur mu bi insan demeyin. Dün saat 22:00 da uyudum ve bugün 20:05 te kalktım. ilk tepkim bu ne ya daha sabah olmamış bile o.O

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.