Jump to content

Amazon

Üyeler
  • İçerik sayısı

41
  • Son ziyareti

Amazon kullanıcısının paylaşımları

1. Aşk dediğin portakal gibi kokmalı, Elma gibi tatlı olmalı bence.

2. Puding yaptıktan sonra dibini sıyırma olayının Hastasıyım Aga ! :)

3. Upss!! I Shit My Pants.

4. Yanındaki "Hatun"dan başkasına bakmıyorsan ADAMSIN. Ayınısı Hatun içinde geçerli ama bu aralar az varız:)

5. Olay o değilde bi hatunun beni cafe gibi yerler değilde - pideciye çorbacıya çağırması ne oluyor? :D Kaprisli - Dingil tipli olmayan hatunlar candır^^

6. Aşure Stoğum Doldu ve 1 hafta boyunca şeker koması bekle ben geliyorum :P

7. Parmaksız eldiveni icat eden kişiye saygılar.!

8. Ne güzel beraberdik hep ama sen parça parça uzaklaştın benden.. Senle geçen güzel anlarım geliyor aklıma geceleri, bir ürpertiyle uyanıyorum, çok mu şey istedim senden sadece birlikte olmaktı ey güzel Saçlarım... :)

9. Küçükken keşke yağmur sadece baraja yağsaydı derdim.. bi sn halen öyle diyorum :D İzmirdeki Yağmur Git Başka Yere.

10. İnsanlar Sosyalleşmiş Birer Hayvandır. Hayvanlığımla Gurur Duyuyorum!!

1. Amygirl
    2. Amazon

Amazon

şarkım bile varmış :P Anlaşılma kaygısından uzak bi hayvanlıktı oysa... Bi sn şair hayvan modu bu o.O Hayır!!!

3. Amygirl
  11. 700 * 20 dk =14000 dk / 60 =233.333 saat eder yani nerdeyse 10 gündür uyumadım oha.

12. hıyar kesen bankai iyimiş :P :wub:
  13. Amazon

Birkaç çizik

çöp adamı bile kopya çekerek anca çizebilen ben bunları görünce hayattan soğudum... Devamını bekliyorum :)
  14. Amazon

İtiraf Köşesi

pislik birisi gibi görünmeme rağmen gerçektede öyle olduğumu bilmez kimse :P halen içinde iyilik var diyor bazılar :o
  15. Amazon

En Beğendiğiniz Cosplay!!

cosplay olayı süpermiş helal olsun valla
  16. Anime Seven Hatun Ne Güzel Şeysin Sen Öyle :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.