Jump to content

KiritoElucidator

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

KiritoElucidator kullanıcısının paylaşımları

1. KiritoElucidator

Tokyo Ghoul 2. Sezonu Ocakta Geliyor

7 ocak doğum günümdü keşke ozaman çıksaydı :D
  2. KiritoElucidator

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

Ben buldum Ramenci amca olacak :D
  3. Bu amv deki şarkı ne acaba dinlemiştim sanki
  4. KiritoElucidator

Sizin Zampaktou'nuz ?

Karakiri Suigetsunun kılıcı gibi karakterin boyu kadar :D Işınlanma özelliği veren bir kılıçtır
  5. Kuroko bu senmisin :D bu arada strike the blood var çıkarsa bi izlerim merak ettim
  6. KiritoElucidator

Kimi no Iru Machi TV Serisi Yolda!

Bazı yerlerde mangadan nefret ediyordum
  7. KiritoElucidator

Assassin’s Creed 4 Mangası Geliyor

Assassins Creed ??? Manga ???? WTF??? gerçi çıkarsa okurum :D
  8. KiritoElucidator

Toonami Reyting Rekoru Kırdı

Bu arada symbiotic titanları bilen varmı :D
  9. bleach şöyle bi getsuga tensho :D History Stronges Dicipline Kenichi :D sonra toriko hayvan gibi et yemek için :D
  10. Anime olmasaydı bilgisayara salak gibi bos bos bakardım :D sonrada gözlerim ölürdü :D
  11. Öyle olsa çocuğu bi terapiste götürürdüm . Nedeni ise bana onları dedikten sonra psikolojisi bozulur çocuğun :D
  12. KiritoElucidator

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

K-Protect beklediğim animeler History Strongest Dicipline Kenichi , Kaichou wa maid sama , Rosario no vampire
  13. Okulda hep anime karakteri çiziyorum . Onlarda bunlar hangi çizgifilmden diye soruyorlar . Bense onlara bunlar japon çizgifilmleri diyorum.Öyle diyince anlıyorlar :D
  14. İlk defa benim gibi bir yugiohçu gördüm :D
  15. yay eyeshield niju ichi alınmış :D
  16. KiritoElucidator

Yaz 2013 Anime Bültenleri

shingeki no kyojin bence çok iyi olan bir seri benim şuanki favorim özellikle son bölümdeki olay çok iyiydi
  17. detective conan gibi eski animelere de bir bakarsanız sevinirim
  18. KiritoElucidator

a görmemişim neyse :D
  19. KiritoElucidator

tamamda bişi sorcam bi yerde (Reklam Yasaktır.) salior moon 2013 te dönüyor diye bir haber gördüm haberde böyle yazıyordu doğrumu : 2013 yazında yeniden bizlerle buluşacak olan Ay Savaşçısı, hikayenin devamını anlatacak. Ay Savaşçısı, hepimizin severek izlediği (hele de Smokinli Şovalye'ye aşık olan kızların vazgeçilmezi) bir animeydi. 200 bölümden sonra bitmesine çok üzülmüştük. Yıllardır Ay Savaşçısı’nın tadını yakalayabilmek uğuruna anime ararken gelen son dakika haberi biz Joyotaku ekibini sevince boğdu. Naoko Takeuchi,biz hayranlarına yeni bir anime hazırladığını ve beğeneceğimizi umduğunu, aynı zamanda hayranlarının onu yıllar geçse de yalnız bırakmadığını görmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Ayrıca Ay Savaşçısı’nı geri getirmenin onu çok heyecanlandırdığını dile getirdi. 2013 yazında bizlerle buluşacak olan Ay Savaşçısı, hikayenin devamını anlatacak ve yeni animasyonlardan oluşacak. Jenerik müziklerinin Momoiro Clover Z grubunun “Z Onna Sensou” olacağı düşünülüyor. 2013 yazı, Ay Savaşçısı ile daha eğlenceli geçecek gibi gözüküyor.
  20. KiritoElucidator

İchigo Ne İş :)

stingbull kardeş dragon ball izledinmi :D :D
  21. KiritoElucidator

Bleach - Bankai Yaratma

Ad : Kimimaru Çağrılışı : Herşeyi kes Kimimaru !! Özelliği : Zanpakuto nu her şeyden keskin kılar yani bir kılıcı kolaylıkla kesebilirsin.
  22. İchigo son bölümdeki hali + bankai + vasto lord + mugetsu = hayvanlık mod = on :D
  23. KiritoElucidator

Naruto Online Tanıtım Videoları

İlk başta şu sen vur ben vurayım sistemini kapamaları lazım. Aynı ErKuT un dediği gibi köy seçmen lazım ve ninjanı kendin kasman lazım Öyle olmazsa bile senaryo dan gidebilir yada ikisini birleştirip Naruto Online da ninjanı kendin oluşturursun ve görevler olur görevleri yapmak istemeyende köydeki arena bilmemne gibi şeylerden kasabilirler. Senaryo görevler şeklinde bölünebilir mesela direk shippuden in başlarından alabilir ve senaryoyu bitirebilirler
  24. KiritoElucidator

Attack on Titan’ın 2. Videosu

oha çok sağlam bir anime tanıtım videosundan anladım bile 1. bölümü gelince yüklendiği saniye açılıp izlicem o derecede beğendim :D
  25. goku ssj4 olsa varya :D 10x Kamehamehaaaaaa!!!!!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.