Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miyukizen

Kayıtlı Üye
  • Content Count

24
  • Last visited

1 Follower

About Miyukizen

• Rank
    Level 1
  • Birthday December 14

Profil Bilgileri

1. Animelerde genellikle psikopat, cool tavırlı ( :D ) karakterleri sevdiğim için yapmacık gereksiz bulduğum hiçbir karakteri sevmem. Bir bakalım; İno (Naruto) Yuuki ( Vampire Knight. Zero'yu seçmeliydi. :D ) Kaname (Vampire Knight :angry: ) Light :D Yukiteru (Mirai Nikki) Pek izlediğim yok ama bir de Bleach'ten Orihime. :D Saske'yi sevin. :angry:
  2. Ahaha çok iyiymiş 100 erkek arkadaş ha? :D İsmi biraz korkutucu gibi *-*
  3. Anime izlediğimin bilincinde olarak Vampire Knight. Ama hiç bilmeden kesinlikle Pokemon'du :D :D
  4. Uchiha Sasuke (Naruto) Uzumaki Naruto (Naruto :blink: ) Hatake Kakashi (Naruto Usui Takumi (Kaichou Wa Maid-Sama) Kuronuma Sawako ( Kimi ni Todoke) Asuna [soyad :mellow: ] (Sword Art Online) Kirigiya Suguha (Sword Art Online) Zero Kiryuu (Vampire Knight :wub:) Ittoki Otoya (Uta No Prince-sama) Ve son olarak sesine tipine taptığım: Lawliet (Death Note)
  5. Aslında pek bitirdiğim anime yok ama Shounen, Shoujo, Vampir, Psikoloji, Dedetif dalında izlemesem de her anime favorim olabilir. :D -Naruto -Kimi ni Todoke -Vampire Knight 1/2 -Mirai Nikki , Another -Death Note :wub:
  6. Ya abi yorumlarda dikkatimi çekti de yazmışsınız "Abisini öldürüyor beş milyar yıl ağlıyor." Abisi koca klanı öldürdü. <_< Ben ikisini de seviyorum ama Sasuke farklı benm için. Zaten benim Naruto'da favorim karakterim üç kişi var. Sasuke, Naruto, Kakashi. Naruto , Kakashi'yi geç; Sasuke sevgimi anlatayım size. Sasuke'yi anlamak çok zor değil bence. (Çünkü benim çoğu davranışım onun gibi. :wub: ) Kalbinizi birazcık soğutursanız anlarsınız. Bir de onun gibi düşünün adam koca klanı gözlerinin önünde yok etti. Siz ne düşünürsünüz. Şimdi bi de kabul etmek lazım Sasuke'nin olduğu bölümler daha iyi oluyor. Şahsen ben Sasuke'nin olduğu 100 bölümlük fil bile izlerim yani :D Bir de sizde var mı bilmem ama ben aşırı severim kötü adamları. Daha yakışıklı oluyorlar. Bknz: Orochimaru :wub: yani bence geniş düşünmek gerek karakteri anlamak için. :D Sasuke'yi sevmeniz dileğiyle...
  7. *Yarışma Başlığı: Aklıma gelmedi siz kara verebilirsiniz. *Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: Sevdiğimiz ya da istediğimiz bir karakterin bezden bir bebek olarak yapacağız. İsterseniz karakterin eşyalarını da yapabilirsiniz. Ve kazanana juri karar verecek. Juri katılmayan yarışmacılardan olacak ve rastgele seçilecek. *Yarışmanın Kuralları: Kesinlikle kendi yapımımız olacak ve çektiğimiz fotoğrafın küçük bi kısmında üye ismi yazacak. Sonradan eklenmiş (Pc yapımımı) olmayacak. *Yarışma Ödülü: Juri karar verebilir ya da adminler. Kardeşimin ödevi vardı. Benim de aklıma bu yarışma geldi. Eğer daha önce yorum olarak geçtiyse özür dilerim. :unsure: Aklıma gelir gelmez yazdım valla. :D
  8. Sawanna Game için meraklardayım şuan SAO gibi birşey mi acaba? 2013'ten tek beklediğim bu anime herhalde. :mellow:
  9. Lavi çok iyiymiş. Paylaşım için teşekkürler :)
  10. Bir an Türkiye'de olduğunu sandım ._. Devamını okuyunca üzüldüm tabii. Türkiye'de olsaydı ilk tercihim bu üniversite olabilirdi. ^_^
  11. Ben daha o bölümlere gelmemiştim güzelce bi spoi yedim, sağ ol T-T
  12. Hokage'lerden en çok Tsunade'yi beğeniyorum. İnsan üstü bir gücü var ve medical şinobi.. :wub: En güçlüsü tabi ki Birinci. Adam Konaha'yı kurmuş bir kere -,-
  13. Ekle beni de lütfen. Forver NaruHina :wub:
  • Create New...