Jump to content

Miyukizen

Kayıtlı Üye
  • Content Count

24
  • Last visited

1 Follower

About Miyukizen

• Rank
    Level 1
  • Birthday December 14

Profil Bilgileri

1. Animelerde genellikle psikopat, cool tavırlı ( :D ) karakterleri sevdiğim için yapmacık gereksiz bulduğum hiçbir karakteri sevmem. Bir bakalım; İno (Naruto) Yuuki ( Vampire Knight. Zero'yu seçmeliydi. :D ) Kaname (Vampire Knight :angry: ) Light :D Yukiteru (Mirai Nikki) Pek izlediğim yok ama bir de Bleach'ten Orihime. :D Saske'yi sevin. :angry:
  2. Ahaha çok iyiymiş 100 erkek arkadaş ha? :D İsmi biraz korkutucu gibi *-*
  3. Anime izlediğimin bilincinde olarak Vampire Knight. Ama hiç bilmeden kesinlikle Pokemon'du :D :D
  4. Uchiha Sasuke (Naruto) Uzumaki Naruto (Naruto :blink: ) Hatake Kakashi (Naruto Usui Takumi (Kaichou Wa Maid-Sama) Kuronuma Sawako ( Kimi ni Todoke) Asuna [soyad :mellow: ] (Sword Art Online) Kirigiya Suguha (Sword Art Online) Zero Kiryuu (Vampire Knight :wub:) Ittoki Otoya (Uta No Prince-sama) Ve son olarak sesine tipine taptığım: Lawliet (Death Note)
  5. Aslında pek bitirdiğim anime yok ama Shounen, Shoujo, Vampir, Psikoloji, Dedetif dalında izlemesem de her anime favorim olabilir. :D -Naruto -Kimi ni Todoke -Vampire Knight 1/2 -Mirai Nikki , Another -Death Note :wub:
  6. *Yarışma Başlığı: Aklıma gelmedi siz kara verebilirsiniz. *Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: Sevdiğimiz ya da istediğimiz bir karakterin bezden bir bebek olarak yapacağız. İsterseniz karakterin eşyalarını da yapabilirsiniz. Ve kazanana juri karar verecek. Juri katılmayan yarışmacılardan olacak ve rastgele seçilecek. *Yarışmanın Kuralları: Kesinlikle kendi yapımımız olacak ve çektiğimiz fotoğrafın küçük bi kısmında üye ismi yazacak. Sonradan eklenmiş (Pc yapımımı) olmayacak. *Yarışma Ödülü: Juri karar verebilir ya da adminler. Kardeşimin ödevi vardı. Benim de aklıma bu yarışma geldi. Eğer daha ön
  7. Sawanna Game için meraklardayım şuan SAO gibi birşey mi acaba? 2013'ten tek beklediğim bu anime herhalde. :mellow:
  8. Lavi çok iyiymiş. Paylaşım için teşekkürler :)
  9. Bir an Türkiye'de olduğunu sandım ._. Devamını okuyunca üzüldüm tabii. Türkiye'de olsaydı ilk tercihim bu üniversite olabilirdi. ^_^
  10. Ekle beni de lütfen. Forver NaruHina :wub:
  11. Uuuu ekle beni de lütfeen :D
  12. " 26-Yazılan kişinin adı 4 defa yanlış yazılırsa defter o kişiyi öldürmez. " Light kendi ismini yazsaydı kendi yaşam hakkını sonuna kadar doldururdu. :D
  13. Eskiye dönmeyi seven varsa bir nostalji yaşıyim diyen varsa Animez'e bakın derim. Naruto 2.Sezon , Bleach sanırım hala 1.Sezonda.D.Gray Man ve Full Metal Alchemist var. Yeni anime Ghost In The Shell. Zaten ben Naruto'ya da o kanal sayesinde başlamıştım :wub: :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.