Jump to content

mavipati

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

mavipati üyemizin başarıları

1. üstteki yorumu yaptığım hesap yanlışlıkla açtığım bi hesaptı kapatılırsa sevinirim :(
  2. Masaüstü Chrome Mozilla Biraz abartmış olabilirim :D
  3. teşekkür ederim ^_^ çubuklar sorun değil ya bulurum her türlü ama zamanım yok işte :D -- remstan ın çizimine bayıldım ;)
  4. Baya bi oldu çizeli yüklemedim çünkü ramenli versiyonunu yapıcaktım ama ramen var çubuklar yok :D sınav haftası bitsin onu da çekip yüklerim ^_^ Çizim Aşaması Sonuç Bi baktım naruto boya kalemlerimle bişeyler yapıyo not defterimi de almış tabi benden türkçeyi öğrendi hemen çakmış imzasını :D Dur sakın bozma bi fotoğrafını çekiyim dedim flaş patlayınca kayboldu kage bunshinmiş meğer :P Umarım beğenirsiniz ^_^ Bu arada eklemeyi unutmuşum bi yerden bakarak çizmedim ^_^
  5. teker teker baktım herkesin çalışmasına gerçekten çok güzeller elinize sağlık :D baya yetenekliler varmış :) ayrıca sürenin uzatılması çok iyi oldu teşekkürler ^_^
  6. Ben de katılmak istiyodum ama hesabımı bir türlü aktifleştiremedim. yardımcı olursanız sevinirim :( kayıtlı olarak geçiyo ama profil düzenlemesi yapamıyorum Edit: Tamam tamam hallettim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.