Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Elime bir katana verseler şu an neler yapacağım var ya...

2. Witch.

Hobbit Beklenmedik Yolculuk

Ben de ablam da birine benzettik ama hala çıkaramıyoruz... Galadriel güzel değil yaa. Bir de Gandalf'la aralarında bir elektriklenme hissettim hemen çift yaptım onları: Galdalf :D Ganadriel de olur tabii.
  3. Witch.

Eh laf yok ama elflerin hanımı Galadriel saçları maşalı geziyor! Ayrıca daha güzelini bulamamışlar mı hep merak etmişimdir...
  4. Arkadaşınızı biraz seviyorsanız Naruto'dan başlatmazsınız. sonra bağımlılık yaratıyor, izlemek için uykusuz kalınıyor dersler düşüyor falan... (True story, bro)
  5. Witch.

Ölmüş mü ya? Ben de dedim bu ses berbat olmuş, eskisi daha iyiydi... Kötü oldum şimdi...Film çoook iyiydi ama ben de dublajlı izlemek zorunda kaldım. Misty Mountains beni sinir etti. Kili'yi de Türk bir oyuncuya benzettim ama çıkaramadım. Galadriel her zamanki gibi çirkindi. Neyse, devam edersem spoiler'a kayacak. Ben çok beğendim, herkese tavsiye ederim.
  6. Yarım saat biyoloji ödeviyle bakıştık... Bence benden hoşlanıyor.

1. LeornKayn

LeornKayn

:D iyimiş...bende çoğu dersle bakışırdım eskiden şuanda baya iyi ilişkimiz :D ama hepsi birden idare etmek zor :)

7. Witch.

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Hiiç düşünmeden yazıyorum: Naruto'dan Gaara. Tam evlenilecek adam zaten. Aaaah ah...
  8. Witch.

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Sakura olabilir. Çok fazla nefret ediyorum karar veremedim esasen. Sakura, baş karakterlerden birisin, bir kere de bir işe yara be! Tenten bile daha fazla işe yaradı. (Ayrıca Naruto'ya seni seviyorum demeni ve Sasori'ye attığın yumruğu affetmedim. :angry: ) Edit: Bu listeye sonradan Naruto ve Kankuro, Mirai Nikki'den Yukkii ve Vampire Knight'tan Kuran Kaname de girdi. Daha da çoğalır muhtemelen. Edit2: Tsunade ve Raikage'yi de unutmayalım lütfen.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.