Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Witch.

İtiraf Köşesi

Valla erkek. Ben kitabı 6. kez okuduğumda fark etmiştim. Hatta Katniss'in stilistlerinden turuncu saçlı olan da erkek. Ben onu da kız sanıyordum.
  2. Witch.

İtiraf Köşesi

Güldürdün :D
  3. Witch.

İtiraf Köşesi

Yooo sadece isim veriyorlar, tipler de ilginç olunca... Anlaşılmıyor erkek mi kız mı...
  4. Witch.

İtiraf Köşesi

AÇLIK OYUNLARI'NDAKİ CİNNA MI?!! Oradaki stilistlerden biri de benim kız sandığımdı :D
  5. Witch.

İtiraf Köşesi

Ben de bir karakteri kız sanıyordum -isminden de hiç anlaşılmıyordu. En sonunda kitabın orijinalini okurken "he" denilince düştü jeton.
  6. Witch.

İtiraf Köşesi

Zorunlu kağıt kesme dersi mi olur ya? Bizim okulda alt döneme -9. sınıflara- bir liste verip bir sürü gereksiz ders seçtirdiler, ben sırf onu biliyordum. Eğitim sisteminin çivisi çıkmış.
  7. Witch.

İtiraf Köşesi

Anladığım kadarıyla şu "seçmeli ders" zırvalığının vurduğu grupsunuz. Ne diyeyim çok üzülüyorum size... :D
  8. Witch.

İtiraf Köşesi

Çok gereksizmiş. Kaçıncı sınıftasın ki sen?
  9. Burç muhabbeti kadar saçma bir şey görmedim.

10. Witch.

İtiraf Köşesi

Teta nasıl bir derstir? İtiraf ediyorum: bugün okula bir kardiyolog gelip konferans verecekti, ben de okula gitmedim. Ama şu an dank ettiği üzere okula Dr. Chase tipli biri gelmişse de ben kaçırdıysam yakarım okulu!
  11. Bence o adamın adı Kiryuu Zero değil, Zero Targaryen. Vampire Knight izlemeye karar verdim.

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

hiç bişi anlamadım :D

12. Matematikten ve ablamdan nefret ediyorum. Katana meselesine geri d

1. LeornKayn

LeornKayn

İtachi Sasuke olayının karşı cins vakası gibi olmuş bu :D

Samuray kılıçları keskindir.

2. Witch.

Witch.

Ben Itachi olsaydım, Sasuke'yi sağ bırakmazdım zaten -,- Ne kadar keskin olursa olsun şu anki hırsımı almaya hiçbir silah yetmez.

13. Bitirdin beni IDM, bitirdin...

14. Yok ben daha önceden öğrenmiştim ama anime izlememiştim. (Bilinçli olarak izlememiştim en azından. :D )
  15. Evet ben de. Pokemon, Beyblade için de aynı şey geçerdi. Zaten bacak kadarken anime de bilsem de çizgi film der geçerdim.
  16. DEAN!!! #fangirling Neyse, bizim anlayışımıza göre (Türkler) çizgi film çocuklar için anime ise her yaşa hitap ettiği için arada koskoca bir uçurum vardır. Ama kelime anlamına bakacak olursak anime çizgiden mi? Evet. Hareketli mi? Evet. O halde çizgi film/çizgi dizi denebilir. Dediğim gibi Türkiye'de çizgi film denilince akla ilk çocuklar için olan şeyler geldiği için arada ayrım yapılması gerekiyor tabii. Bu ayrımı annem çok güzel özetledi: -Kübra kapat çizgi filmi de git matematik çöz!! + Anne bu anime, çizgi film değil. - Ne naneyse işte... Sanki anime dedin diye tamam kızım izlemeye devam et dicem. Kalksana hadiii! Kalk ders çalış!!
  17. Witch.

Hobbit Beklenmedik Yolculuk

Hobbit'in çekilmesi ve hatta 3 film olarak çekilmesi tamamen para amaçlı evet ama... Sonuçta bu da Tolkien kitabı mı? Evet. Film güzel mi? Evet. Aklımızda kalan soruları cevaplıyor mu? -Kitapları okumayanlar için- Evet. O zaman izleyin arkadaşlar. :D
  18. Witch.

Jirayanın geri dönüşü

Kabuto "Jiraiya'nın cesedi hiçbir insanın kaldıramayacağı derinlikteydi" dedi diye hatırlıyorum. Bu ölümünü ve neden dirilemediğini açıklar.
  19. Witch.

Minato, Tsunade'nin oğlu diyorlar ya... :)

Mümkansız. Ayrıca Tsunade'nin soyadı verilmese de Birinci büyükbabası olduğu için soyadı Senju oluyor. kolyeyi Naruto'ya vermesinin nedeni de Tsunade'nin Naruto'yu kardeşine ve sevgilisine çok benzetmesi. Yoksa aileyle alakası yok yani. Tsunade köyü Minato öldükten sonra değil de sevgilisi de öldükten sonra terk etmiyor muydu?
  20. Witch.

Eh, ama gerçekten saç maşasıyla yapmışlar açıkça belli ya! Kızlar anlar -,- (Aslında süslü biri değilimdir de kuzenim saç maşaları ve maşa yapmak hakkında bir buçuk saat bir nutuk çekmişti saçlarımı maşalarken... o zamandan beri anlıyorum :D
  21. Witch.

Bilmiyorum ya film çekildiği zaman ben 4 yaşındaydım! Ama lütfen, çok da güzel bir kadın değil, fiziği mükemmel değil ve saçları bildiğimiz maşalı ya! Ayrıca aklımdan bir sürü fikir geçti ama hepsi güzelden çok seksi. Eh, Liv Tyler'ı nasıl buldularsa bir de Galadriel için bulsalarmış onu da ben mi düşüneceğim? :D
  22. Witch.

Ne bileyim elflerin hanımı olacak kadın için güzel değil bence.
  23. Kastamonu'ya Pain saldırırsa Kastamonu'yu kurtaracağıma "Beni de yanına al Pain-samaaa!" diye ayaklarına yapışıp yalvarırım ben. Köyünü savunan kahraman çıkmaz benden. :D
  24. Denedim. Rock Lee gibi dedim ki bugün 200 soru çözersem Naruto izleyeceğim. (OLMADI) Sonra Gaara gibi "Çok çalışıp beni sevmeyen öğretmenlerime kendimi kabul ettireceğim" dedim. (OLMADI) Bu sefer kötü yola sapıp Sasuke gibi "Gıcık matematikçiden intikam alacağım, yazılıya çok iyi çalışıp" dedim. (OLMADI) Adam olayım dedim Naruto olayım dedim "Sınıf birincisi olacağım" dedim (OLMADI) Benden bir nane olmuyormuş yani... Ne yapayım... Belki Shikamaru gibi dahiyimdir... Hani bir umut... Zeki ama çalışmıyor...
  25. Ben ilk yazılılarda da ikinci yazılılara kadar o kadar çok izledim ki hala dersleri toparlayamıyorum. Beni Naruto'ya başlatan arkadaşsa filler sezonunda durdu derslere çalıştı. Biraz gıcık bir durum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.