Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Witch.

Yaoi Fc (+15)

Okumamış olanlar ve yeniden okumak isteyenler için bugünün yaoi'si: SEVEN DAYS Bir pazartesi sabahı Shino Yuzuru, Seryou Touji'yle çıkma teklif eder. Cidden. Seryou -müthiş popüler ve yakışıklı Seryou- garip bir "alışkanlığa" sahiptir: her Pazartesi biriyle çıkmakta ve haftanın sonunda ise ayrılmaktadır. O bir hafta onunla çıkanlar için o kadar mükemmel geçer ki Seryou "herkes" için mükemmel sevgilidir. Shino'nun Seryou'yla ciddi bir ilişki gibi bir düşüncesi yoktur sonuçta ona aşık olacak falan değildir... mi acaba? :D Kişisel Yorum: Müthiş tatlı, mükemmel bir mangadır. Okumadıysanız mutlaka okuyun. Okuduysanız bir daha okuyun çünkü aklıma geldikçe bile içimde çiçekler açıyor. Ay. Cidden YÜZLERCE yaoi manga okudum bu kesinlikle en tatlı en sıcacık en muhteşem hikayelerden biriydi! Okuyalım, okutalım efendim. İngilizce okumak isteyenler için: http://mangafox.me/manga/seven_days/ Tercihim Türkçe diyenlere Heterophobia'dan geliyor: http://heterophobiafansub.com/index.php?option=com_content&view=article&id=520:sevendays&catid=57:yaoi&Itemid=500 Yalnız durum şu ki HF mangayı torrent'e yüklemiş bu yüzden kullanmayı bilmeyenlere kısa bir özet geçeyim: Link'e tıklayın sonra download'a basın. Sonra Bittorrent veya Vuze (ben bunu kullanıyorum) programını indirip kurun. Az önce indirdiğiniz dosyayı ise bu programla açın, o indirir. Şu var: http://evcilmen.blogcu.com/torrent-nedir-nasil-kullanilir/3538255
  2. Witch.

Yaoi Fc (+15)

Günün Yaoi'si diye her gün bir yaoi manga paylaşmayı planlıyorum ilginizi çeker mi acaba?
  3. Witch.

Ağlama Duvarı

Ben de aynısını dedim ki zaten. Sadece "can evi" falan gibi kelimeler kullanmamıştım. Neyse...
  4. Kardeşimin sesi... çatlamaya mı başladı? Yavaş yavaş geliyorsun, hoş geliyorsun ergenlik!

1. ohmy34

ohmy34

aman bana ergenlik deme zaten hiç sevemedim bir türlü :D

2. Paprika

Paprika

Ses çatlaması falan dediğine göre kardeşinin erkek olduğu kanısına varabilirim her halde. Iyy hoş gelmemiş ya ergenlik, pek de çirkin, tüyü bozuk olur o şimdi :D

5. Witch.

Yaoi Fc (+15)

Bir şey değil! Canlanın azıcık be. Evde yaoi mutfakta yaoi sokakta yaoi hayat felsefem oldu, buralar niye böyle?! Ecchi FC kaynayıp taşıyordu zamanında biz niye böyleyiz?
  6. Witch.

Yaoi Fc (+15)

Not: Size fanart getireceğim diye sevmediğim shiplerden bile çizim topladım, ruhum kan ağlıyor... Not 2: +18 paylaşım yapamıyorum diye az kalsın kendimi ranzadan aşağı atıp kendimi intihar edecektim :D Naruto SasuNaru/NaruSasu (+18 resim koyamıyoz ki ne fark eder) Kuroko no Basuke / Kuroko no Basket / The Basketball Which Kuroko Plays MidoTaka KagaKuro AoKuro KiKuro KiKasa / KasaKise MuraHimu [img http://25.media.tumblr.com/a4724a0a3c5481a130d6ed97cc23b88a/tumblr_mhfo4d5Pj91rtoyd3o1_500.jpg] K / K-Project Kuroh x Shiro (Kuroh x Isana) Saruhiko x Misaki nam-ı diğer SaruMi Mikoto x Munakata (ya da her ne diyorsanız. hiç hoşlanmam bu shipten) Bonus: DMMd (DRAMAtical Murder - yazın animesi gelen BL oyunu) Şu anki wallpaper'ım bu :3 Size link arıyorum derken spoiler yedim iyi mi :/ Daha fazla seri, daha fazla fanart, daha fazla ship'le devam edecektir. İstekleriniz varsa yazabilirsiniz. :)
  7. Witch.

Ağlama Duvarı

İşte bu yüzden Amy-san hatunun dibidir! Canımsın... (ay tam kıro gibi oldum ama içimden bir sevgi öyle bir dolup taştı ki benliğimin derinliklerindeki kamyoncuyu da ortaya çıkardı!)
  8. Witch.

Ağlama Duvarı

Neden bu kadar küçük şeylere üzülüyorsunuz? Anlıyorum bu tip şeyler de insanı kötü etkileyebiliyor bazen çok küçük şeyler bile çok büyük ruhsal sorunlara yol açabilir ama dünyada senden benden bizden daha kötü durumda olan onca insan var onların halini düşünüp biraz mutlu olmaya çalışmalıyız... Bugün böyle diyorum ama yarın öbür gün gelip ben de burada dert yanabilirim.O zaman bu mesajı kendime de yollamış gibi okurum. Doğru olan bu diye düşünüyorum. Kırk yılda bir iyi halim tutmuşken yazayım dedim :)
  9. Witch.

Yaoi Fc (+15)

Millet! Devasa yaoi arşivi olan tiplerdenim (o tip benim) (özellikle de KnB) O yüzden shiplerinizi söylerseniz ben de resim paylaşabilirim. :D Fujoshilik öldü mü ayol? Canlanın biraz!
  10. Görüntü kalitesi berbat ama gözümde efsanedir ve reklam yoluyla verilebilecek en iyi ayardır.
  11. Witch.

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Bu kapaktan sonra nasıl Juvia demem ki? Dememek ne mümkün...
  12. KnB bitti Haikyuu başladı... Bağımlıyım.

13. FT'nin ilk sezonunu hiç izlemedim (mangayı okudum) ve şimdi sesler çok garip geliyor bea. Hiç kafamdaki gibi değil. Amanın çok garip oldum.

14. Witch.

Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği

Eşekarısı larvası, sannakji falan tamam da dünyanın en ölümcül hayvanlarından biri olan tarantulayı bile pişirip yiyen bir türüz ya ben daha bir şey demiyorum!
  15. Bir manganın klişe ayrılık sahnesinde açıp Ümit Besen'den Nikah Masası dinledim, pişman değilim. Öyle klişeye böyle şarkı!

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ironik olmuş, ayrılıyorlar ama sen nikah masasına oturtuyorsun :P

2. Witch.

Witch.

Nikah Masası'nı bilmeyen insan var :((

3. ohmy34

ohmy34

efkarlandı :D

16. Her şey tamam da ben neden daha bu sabah Rammstein dinlerken şimdi Tarkan'dan Şımarık dinliyorum?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ohmy34

ohmy34

bünye değişiklik istiyordur da ondan :D

17. Witch.

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum Kuroshitsuji'nin yeni sezonunun trailer'ını izleyince evde haka dansı yaptım. o.O
  18. Biri kafama kürekle vursa da rüyamda Dan Reynolds'la gezmeye çıkıp Matthew Bellamy'le beş çayı falan içsem... :(

1. Paprika

Paprika

Ben beş çayına katılabilirim çünkü beş çayı çay takımı fantezim var. Katılayım mı ö.ö. (bkz: çipil çipil bakmak)

2. Witch.

Witch.

Gel tabii çay takımları sana feda olsun :D

3. Paprika
  19. LOVE STAGE'İN TRAİLER'I ÇIKMIIŞ!

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ay çok tatlı ya :3 Göz rengi de çok güzel *-*

2. ohmy34

ohmy34

AMAN TANRIIIIIM !!!! İÇİMDEKİ FUJOSHİ DAHA FAZLA DAYANAMAZ *-*

20. igotapocketgotapocketfullofsunshine igotaloveandiknowthatitsallmine ooooo oooo. (dilime dolandı körolmayasıca lanet şarkı!)

1. ohmy34

ohmy34

:D olur öyle youtube'a şarkının ismini yaz yanına da lyrics yaz sözlerine bakarak söyle şahsen ben öyle yapıyorum :D

21. Witch.

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Sevdiğim bölümler geldikçe Fairy Tail’i izlerim. Selector Infected WIXOSS’a ilk bölüme göre karar veririm. Akuma no Riddle, Gokukoku no Brynhildr, Isshuukan Friends, Black Bullet, Hitsugi no Chaika, Escha & Logy no Atelier, Mekaku City Actors şimdiden listemde. Tabii ki Haikyuu da!! Soredemo Sekai wa Utsukushii ve Kamigami no Asobi’ye bir şans vereceğim eminim izlerim ama deliririm o yüzden belli olmaz. No Game No Life’ta çok fazla ecchi olmazsa izlerim diye düşünüyorum. Gereksiz derecede insanların gözüne soka soka verilen ecchi’den hoşlanmıyorum. Bu arada bu yıl Neet akımı var gibi...
  22. Witch.

Durarara!! Yeni Sezon Açıklandı.

Sevinçten kafayı yiyeceğiiiim!! En sevdiğim animelerden ve mangalardan biri her bir karakteri manyakça seviyorum ikinci sezonu her hafta bekleyeceğim izleyeceğim ay hayal gibi! Çok çok çok mutlu oldum! 38 saniyelik trailer'ı bile günde 50 kere izlerim artık duramam ki ben!
  23. Witch.

En Çok Beklenen Bahar Animeleri Top 20

Haikyuu gel annem bana gel! Sabırsızzzlıkla bekliyorum efenim...
  24. Witch.

Yaoi Fc (+15)

Beni de tabii ki! Devasa yaoi arşivimle geleceğim yeha!
  25. Witch.

Ayrılmaz İkili - İyi ve Kötü Karakterler

Kururugi Suzaku & Lelouch vi Britannia. İkisi de ne tamamen iyi ne tamamen kötüler ama sonuçta onları ayrılmaz "yin-yang" yapan da bu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.