Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Durum yanıtları bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gerçekten hem bu sitede (5. yıla girdik) hem başka yerlerde kaç yıldır (garanti 7 yıldan fazla) kullandığım nicki değiştirmek istemiyorum ama beni çok zorluyorsunuz dfdfghj öbür Witch değilim arkadaşlar, ben baya kendimim, bu konuşmayı onuncu kez yapmak zorunda değiliz, sonra neden gelmiyorsun herkesle aynı şeyi konuşuyorum çünkü. "Aa sen başka Witch'mişsin." Evet başka Witch.'im teşekkürler :D 

1. Witch.

Witch.

@korkunclukitapçok sık uğrayamıyorum (görüldüğü üzere hehe) yeniler de "aa sen başka witch misin?" deme safhasını geçebilirlerse konuşmaya çalışıyorum :D 

2. (See 11 other replies to this status update)

2. Saiki Kusuo no Ψ-nan ne komikmiş yaa, gülmekten gözümden yaşlar geldi.  3'üncü bölümde iyice kırıldım, yeni başladım animeye. Birde bölüm isimlerini yazmasalar tam süper olacak

3. Saiki Kusuo no Ψ-nan ne komikmiş yaa, gülmekten gözümden yaşlar geldi.  3'üncü bölümde iyice kırıldım, yeni başladım animeye. Birde bölüm isimlerini yazmasalar tam süper olacak

1. Witch.

Witch.

Gerçekten yaz sezonunun en iyilerindendi diğer karakter geldikçe daha da komik oluyor :3 

2. (See 2 other replies to this status update)

4. Gerçekten hem bu sitede (5. yıla girdik) hem başka yerlerde kaç yıldır (garanti 7 yıldan fazla) kullandığım nicki değiştirmek istemiyorum ama beni çok zorluyorsunuz dfdfghj öbür Witch değilim arkadaşlar, ben baya kendimim, bu konuşmayı onuncu kez yapmak zorunda değiliz, sonra neden gelmiyorsun herkesle aynı şeyi konuşuyorum çünkü. "Aa sen başka Witch'mişsin." Evet başka Witch.'im teşekkürler :D 

1. Witch.

Witch.

@korkunclukitap Yeniler tanımıyor daha çok, ben de pek kalmıyorum...  

5. Gerçekten hem bu sitede (5. yıla girdik) hem başka yerlerde kaç yıldır (garanti 7 yıldan fazla) kullandığım nicki değiştirmek istemiyorum ama beni çok zorluyorsunuz dfdfghj öbür Witch değilim arkadaşlar, ben baya kendimim, bu konuşmayı onuncu kez yapmak zorunda değiliz, sonra neden gelmiyorsun herkesle aynı şeyi konuşuyorum çünkü. "Aa sen başka Witch'mişsin." Evet başka Witch.'im teşekkürler :D 

1. Witch.

Witch.

@korkunclukitapteşekkürler efenim uzun uzun kalsam konuşuruz kaynaşırız da... :D

@Yuki-chan evet bitmedi mevzusu.........

6. Gerçekten hem bu sitede (5. yıla girdik) hem başka yerlerde kaç yıldır (garanti 7 yıldan fazla) kullandığım nicki değiştirmek istemiyorum ama beni çok zorluyorsunuz dfdfghj öbür Witch değilim arkadaşlar, ben baya kendimim, bu konuşmayı onuncu kez yapmak zorunda değiliz, sonra neden gelmiyorsun herkesle aynı şeyi konuşuyorum çünkü. "Aa sen başka Witch'mişsin." Evet başka Witch.'im teşekkürler :D 

1. Witch.

Witch.

Eskileri görmek resmen iyi hissettiriyor ya :D Popülerliğine bir şey demiyorum da ben şu anki tayfayı tanımıyorum hazır profilime girmişken azıcık dikkat etseler daha iyi olurdu bea. Yemin ederim son bir yılda her girdiğimde aynı muhabbeti yaşadım dfghjk

7. Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...

1. Witch.

Witch.

@NatsuJunben fandomlarda yeniyim (hatta girmeyeceğim uzaktan bakıyorum) ama bildiğim kadarıyla evet.  Yeni bi album/single çıkarıp onları promote ediyolar ya programlarda falan onlara comeback deniyor diye biliyorum. 

@AncaksSanırım ben aradığın Witch değilim, noktalı olanım, bir eski versiyonum, senpai Witch'im :D 

2. (See 5 other replies to this status update)

8. Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...

1. Witch.

Witch.

Ay ben ilk andan beri cok sevdim zaten comebacki bekliyodum ne zamandir o yuzden biraz tarafli da olabilirim tabii :D

9. Buraya ne olmuş?! Ne zaman böyle oldu ay çok güzel olmuş :3 

1. Witch.

Witch.

Eveet büyüdüüüm!! ^_^ :D  @Barış D. Baryshx

Bi Witch daha var evet her geldiğimde bir kere "sen o musun" muhabbeti dönüyor :D Pek bir kimse kalmamış, olanlar da çok konuşmuyor gibi doğrusun :P @LeornKayn

10. Buraya ne olmuş?! Ne zaman böyle oldu ay çok güzel olmuş :3 

1. Witch.

Witch.

Hoşbulduuum! Lise bitince bizimkiler İstanbul'a döndü, ben de Ankara'da okumaya başladım gidip geliyorum işte :D

11. Yurda dönme zamanım yaklaşıyor ben ufaktan animelerime dizilerime veda edeyim :'(

1. Witch.

Witch.

Kaç ay olmuş normaldir ben de şimdi gördüm bir selam vereyim dedim :D 

2. (See 25 other replies to this status update)

12. Yurda dönme zamanım yaklaşıyor ben ufaktan animelerime dizilerime veda edeyim :'(

13. Kiss gidince buraya geldim, uzak dursa bile özlüyor insan.

1. Witch.

Witch.

Ben buraları yeni görüyorum çok sevindim ya :D

2. (See 9 other replies to this status update)

14. Kiss gidince buraya geldim, uzak dursa bile özlüyor insan.

15. Bu forumdaki tek gorevim arada bir gorunup "Ooo kimse yok mu" demek, mahallenin delisi oldum, yasli bilge dede oldum, "Sen secilmis kisisin" diyen emekli lider oldum bu nedir ya.

1. Witch.

Witch.

Biliyorum surekli oyle konusuyormusum ve yaptigin benzetmeyi yuz kere duydum, elimde degil :D

2. (See 7 other replies to this status update)

16. Bu forumdaki tek gorevim arada bir gorunup "Ooo kimse yok mu" demek, mahallenin delisi oldum, yasli bilge dede oldum, "Sen secilmis kisisin" diyen emekli lider oldum bu nedir ya.

17. TG deki utanın boynun daki dövmenin anlamını öğrendim baya şekil anlamı varmış :D

1. Witch.

Witch.

Teveccühünüz efendim teveccühünüz :D

2. (See 8 other replies to this status update)

18. TG deki utanın boynun daki dövmenin anlamını öğrendim baya şekil anlamı varmış :D

1. Witch.

Witch.

Olmazdı. Uta'yı yanlışlıkla bu şarkıyı söylerken hayal etmiştim. Acımı yaymam gerekiyordu. :D

19. TG deki utanın boynun daki dövmenin anlamını öğrendim baya şekil anlamı varmış :D

1. Witch.

Witch.

Ya ne şekli ya yapmayın! Bundan sonra da şekil gelecek mi?

20. Braketim çıktı, Rakuzan-Shutoku maçı başladı, Izaya yine bir haltlar çeviriyor = İYİ DEĞİLİM

1. Witch.

Witch.

Barış -,- Sana hiçbir şey diyemiyorum şu an -,-

2. (See 4 other replies to this status update)

21. Kulaklık kullanma yasağı geldiğinden beri yapamayacağım birçok şey düşündüm ama YAOİ İZLEYEMEYECEĞİM ŞU AN AKLIMA GELDİ ya ben napiyim şimdi :(

1. Witch.

Witch.

Ya anime manga arasından ben de mangayı tercih ederim ama indirdiğim onca VN ne olacak? :(

2. (See 10 other replies to this status update)

22. Kulaklık kullanma yasağı geldiğinden beri yapamayacağım birçok şey düşündüm ama YAOİ İZLEYEMEYECEĞİM ŞU AN AKLIMA GELDİ ya ben napiyim şimdi :(

1. Witch.

Witch.

Bende direkt doktor yasakladı, yüksek sesli mekanlar bile yasak. SES YASAK. İçime içime ağlıyorum yahu.

2. (See 10 other replies to this status update)

23. İlk kez tanıtımımı istediğim gibi düzenleyebildim..:D http://forum.turkanime.tv/user/15786-ancaks/

1. Witch.

Witch.

Senden 5 gün büyüğüm ^_^ Merhaba!

2. (See 7 other replies to this status update)

24. Gezsem yoruluyorum, otursam sıkılıyorum, çok uyusam başım ağrıyor. Hayat çok zor! :)

1. Witch.

Witch.

Gözlerini kapatıp müzik dinle, en iyisidir.

2. (See 34 other replies to this status update)

25. Fujoshiler istediğiniz oldu, Rin ve Haru balayına Avusturalya'ya gidiyorlarmış. :(

1. Witch.

Witch.

Ama neden spoiler veriyorsun? Neden? Anlatsana biraz? NEDEN?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.