Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Durum güncellemeleri bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Buraya ne olmuş?! Ne zaman böyle oldu ay çok güzel olmuş :3 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bak sen, üniversiteli falan mı oldun yoksa, kocamanda olmuşun :P

3. LeornKayn

LeornKayn

Buraya başka bir cadı daha üye olmuş geçenlerde chatbox'da onu senle karıştırdım ya...Buralar görünüşte güzel fakat içten kurak oldu :)

4. Witch.

Witch.

Eveet büyüdüüüm!! ^_^ :D  @Barış D. Baryshx

Bi Witch daha var evet her geldiğimde bir kere "sen o musun" muhabbeti dönüyor :D Pek bir kimse kalmamış, olanlar da çok konuşmuyor gibi doğrusun :P @LeornKayn

2. Gerçekten hem bu sitede (5. yıla girdik) hem başka yerlerde kaç yıldır (garanti 7 yıldan fazla) kullandığım nicki değiştirmek istemiyorum ama beni çok zorluyorsunuz dfdfghj öbür Witch değilim arkadaşlar, ben baya kendimim, bu konuşmayı onuncu kez yapmak zorunda değiliz, sonra neden gelmiyorsun herkesle aynı şeyi konuşuyorum çünkü. "Aa sen başka Witch'mişsin." Evet başka Witch.'im teşekkürler :D 

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Yenikerle konuşmaya çalışmalısın :')

3. Witch.

Witch.

@korkunclukitapçok sık uğrayamıyorum (görüldüğü üzere hehe) yeniler de "aa sen başka witch misin?" deme safhasını geçebilirlerse konuşmaya çalışıyorum :D 

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Iyiymiş :D

3. Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

With-chaaannn elma dersem çık, armut dersem çıkma ^^ Elmaaaa... Sınavların bittiyse bul beni, önemli bir konuda konuşmamız lazım ^^

3. Witch.

Witch.

@NatsuJunben fandomlarda yeniyim (hatta girmeyeceğim uzaktan bakıyorum) ama bildiğim kadarıyla evet.  Yeni bi album/single çıkarıp onları promote ediyolar ya programlarda falan onlara comeback deniyor diye biliyorum. 

@AncaksSanırım ben aradığın Witch değilim, noktalı olanım, bir eski versiyonum, senpai Witch'im :D 

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Kusuruma bakma :D Karışıyor XD Witch yazdığını görünce atladım :( Üzgünüm :( Umarım aradığım kişiyi bulurum ://

4. "On beş tatil" değil miydi bu? Ben niye ödev telaşına düştüm o zaman? Fen Lisesi'ne giden aklımı...

5. "Tamam hocam, söz, 15 tatilde çok çalışıp dersleri düzelteceğim, anime.. hmm az izlerim" (İZLEYECEK ANİME ARIYOR, MATEMATİK ÖDEVİ NEREDE HABERİ YOK)

6. 2012 berbat geçti ama 2013'ün ilk günü toplamından bile berbat.

7. Altıncı kez yanlışlıkla Death Note'ın 28. bölümünü kapatıyorum, kader izlememi istemiyor lan.

8. And then, suddenly he said "you're my personal oracle" with a big genuine smile.

9. Annem: "Sizin okuldaki YGS'yi en iyi yapan kız ne demiş biliyo musun 'Boyumca kitap bitirdim' demiş. Ben: Ben boyumca çözsem çok olmaz ki anne AHAHAHAHAH. (Konuyu değiştirebilme lvl. Master)

1. Lightning

Lightning

:D Anlamadığım bu gerçek bir olay mı

2. Witch.

Witch.

Eeevet. Yaşanır yaşanmaz yazdım :D

3. Lightning

Lightning

:D :D akkılısın :D

10. Anneme "uzun zamandır türlü yapmıyorsun bugün yapsana" dedim beş dakikadır pencereden uzaklara bakıyor.

11. Annemin beni suçlayıp kötü hissettirme çabası > Naruto'nun Hokage olma çabası

12. Aslında bi tanınsa çok süper twitter fenomeni olacak insanlar var burada.

1. ohmy34

ohmy34

tumblr ahalisini bilir misin çocuk ?

13. Bana ilham gelmiyor resmen çarpıyor!! Hoşgeldiniz safa geldiniz ilham perilerim üç aydır nerelerdeydiniz?

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Naruto'nun son bölümündeki yorumunu gördüm, giydiriyordun Naruto'ya. itachi ile neden asker arkadaşı gibi konuşuyorsun diye :D san,sama,dono demiyorsun diye ;P

2. Grkmvc

Grkmvc

İlham perileri ters tepki yapmış arkadaşta :D

14. Bana matematiği sevdiren Girei oldu. Teşekkürler Pain-sama.

15. Başım çatlamak üzere, matkapla kafamı bir delsem rahatlayacağım...

16. Bazen Pain'mişim gibi hissediyorum bazen Karin gibi. Ortayı bulsam harişukelade olacak.

1. Grkmvc

Grkmvc

Karin e devam :P

17. Bazı şarkıların kısık sesle dinlediğinizde kulağa daha hoş geldiği doğrudur.

18. Ben buraları çok özlemişim ama eskilerden kimse kalmamış? Herkes nerede?

2. LeornKayn

LeornKayn

Ben şimdi gidip tibbersları öldürecem igyionn buralar sana emanet

3. LeornKayn
    4. Cold Dewil

Cold Dewil

Kübra *-* >_< $_$

19. Bence anketlerde mesleğime fangirl yazabilmeliyim artık. Tam zamanlı hem de.

20. Bence o adamın adı Kiryuu Zero değil, Zero Targaryen. Vampire Knight izlemeye karar verdim.

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

hiç bişi anlamadım :D

21. Bilgisayar ekranı kapıya dönük olmayan biri gerçek acıyı, çelişkiyi, diken üstünde olmayı bilmez, bilemez.

1. BynMubo

BynMubo

Benimki daha kötü,salonuun hemen yanında kafayı çevirsen görüyorsun kapı yok cam var :'(

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Acıklı bir durumunuz var :D yerini değiştirmeye çalışın

22. Bir animeye başlamadan önce bölüm sayısına bakmamın gerekmeyeceği günler de gelecek, inanıyorum ben.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Olma olunmuyor :) Bu konuda yaram vaaarrr :D

3. Witch.

Witch.

İyi ben depresif moduma geri dönüyorum o zaman. :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hahaha Come to the Dark Side :)

23. Bir haftada hem Bleach hem Gintama'yı indirmeliyim ama gözümü D. Gray Man ve Magi'ye diktim. Açgözlü salağın tekiyim.

2. Witch.

Witch.

BÖHÜĞEEEEE!! ANİME İSTİYOOOM! Azmetsem bu gece Bleach'i bitirsem üç günde Gintama biterse DGM de iner belki. Amaaan üf :(

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Gintamayı 3 günde baştan bitir helal derim :D Bırak anlamayı gülme krizinden 4-5 saat sonra hayatta kalamayabilirsin :D

4. Witch.

Witch.

İzlemiyorum ki indiriyorum zaten :/

24. Bir haftadır matematik ödevi yapıyorum, tükendim tükendim!!

1. LeornKayn

LeornKayn

Matematik ve ödev 2'sini bir arada görmek benim için kabus gibi...Allah sabır versin ve kolay gelsin...ne diyeyim :))

25. Bir manganın klişe ayrılık sahnesinde açıp Ümit Besen'den Nikah Masası dinledim, pişman değilim. Öyle klişeye böyle şarkı!

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ironik olmuş, ayrılıyorlar ama sen nikah masasına oturtuyorsun :P

2. Witch.

Witch.

Nikah Masası'nı bilmeyen insan var :((

3. ohmy34

ohmy34

efkarlandı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.