Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Durum güncellemeleri bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yurda dönme zamanım yaklaşıyor ben ufaktan animelerime dizilerime veda edeyim :'(

2. Keşke bütün sevmediklerim zombiye dönüşse, bizim bodrumdaki balta da paslanmamış olsa falan... :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ogeday

Ogeday

Çünkü Türkiye bayan boy ortalaması 1.65-8 filan yani ondan uzunsan kısa değilsin ki dicektim..

3. Witch.

Witch.

Yok ben hakkaten çok kısayım. :/ Biz niye buradan konuşuyoruz ya?

4. Ogeday

Ogeday

Bilmiyorum :D

3. Ben buraları çok özlemişim ama eskilerden kimse kalmamış? Herkes nerede?

2. LeornKayn

LeornKayn

Ben şimdi gidip tibbersları öldürecem igyionn buralar sana emanet

3. LeornKayn
    4. Cold Dewil

Cold Dewil

Kübra *-* >_< $_$

4. Gerçekten hem bu sitede (5. yıla girdik) hem başka yerlerde kaç yıldır (garanti 7 yıldan fazla) kullandığım nicki değiştirmek istemiyorum ama beni çok zorluyorsunuz dfdfghj öbür Witch değilim arkadaşlar, ben baya kendimim, bu konuşmayı onuncu kez yapmak zorunda değiliz, sonra neden gelmiyorsun herkesle aynı şeyi konuşuyorum çünkü. "Aa sen başka Witch'mişsin." Evet başka Witch.'im teşekkürler :D 

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Yenikerle konuşmaya çalışmalısın :')

3. Witch.

Witch.

@korkunclukitapçok sık uğrayamıyorum (görüldüğü üzere hehe) yeniler de "aa sen başka witch misin?" deme safhasını geçebilirlerse konuşmaya çalışıyorum :D 

4. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Iyiymiş :D

5. Kulaklık kullanma yasağı geldiğinden beri yapamayacağım birçok şey düşündüm ama YAOİ İZLEYEMEYECEĞİM ŞU AN AKLIMA GELDİ ya ben napiyim şimdi :(

2. Sina

Sina

Ailenin evden gitmesini bekle, harbi şimdi düşündügümde cidden kötü durumdasın. Ama boş ver saglıgından önemli mi :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bence de önce sağlık gelir, yalnız olduğun bir zaman izlersin..:)

4. kata silvia

kata silvia

evet sonra kulakların hiç bir sesi duyamaz hale gelir bana da araba çarpcaktı 3 4 kere kulaklığı alınca gidiciyim arkadaşlar

6. Şöyle ilham verici bir şarkıya ihtiyacım var...

2. LeornKayn

LeornKayn

http://www.youtube.com/watch?v=rclGykiZagw

Kendini kaptırıp biraz fazla paylaştım sanırsam :D

3. ohmy34

ohmy34

cry for the moon da arkada uzun saçlı çocuk var ya hah işte o benim :D şarkıyı dinlerken bende öyle oldum :D

Audiomachine - Angels and Demons da ho ho ha he felan diyor arka fonda ilk başta gülüyorlar sandım :D

en çok rex ımperiumu beğendim ben :3

(linkleri bi not defterine kopyaladım böyle beğendiğim şeyleri saklıyorum)

4. LeornKayn

LeornKayn

Şimdi senin bakış açından izleyince gülüyorlarmı gibi oldu Audiomachine-Angels and demons müziğinde...bu tarz soundtrack havasındaki müzikler çok hoşuma gidiyor zaten bu gruplar genelde soundtrack işindeler...Epic tarz müziğe beni sokan soundtracklar ve şu

müzik bunu bi yerde duyup deli gibi adını araştırmıştım sonunda buldum ve epic müzik tarzına daldım...bu arada bu tarz önereceğiniz metal rock türleri ve soundtracklar varsa alırım bi dal :D
  7. Milletin yazılı dönemi bitti biz daha yeni başladık. Yarın da fizik var. :(((

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Heheee :D

Keşke sizin yerinizde olabilsem bu ayın 2-14 arası finallerim var.Haziran sonu Temmuz başıda sanırsam 1 bütüm olabilir gibi :( Yaz sıcağına küfrediyorum bir tek ...

3. Songena

Songena

Görkemden sonra durumu en iyi olan benmişim diyorum şimdi. ("Pozitif düşünme köşesi" ettim burayı. :D )

4. ame

ame

doğum günümde kimya sınavı var daha ne diyim

8. Kiss gidince buraya geldim, uzak dursa bile özlüyor insan.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Kubra eski toprak :D

3. Witch.

Witch.

Ben buraları yeni görüyorum çok sevindim ya :D

4. Witch

Witch

Ben yine tuhaf hissettim... ლ•(ಠ﹏ ಠ╮ ლ

9. Bu forumdaki tek gorevim arada bir gorunup "Ooo kimse yok mu" demek, mahallenin delisi oldum, yasli bilge dede oldum, "Sen secilmis kisisin" diyen emekli lider oldum bu nedir ya.

2. Lynx

Lynx

Nerdesin sen ya.. -_- Gitme öyle.. :'(

10. Kaç aydır izlememekten Sasuke'nin sesini unutmuşum lan son filler'ı izlerken fark ettim. Sasuke'yi bile unutturdunuz yeter bu kadar filler yaa!

2. Amygirl

Amygirl

Ogeday biz de senle ilgili her şeyi unutacaz hiç girmion foruma :)

3. Witch.

Witch.

Hakkaten ya ne zamandır görünmüyorsun :D

4. Ogeday

Ogeday

Aslında giriyorum ama konuların çoğuyla alakam olmadığı için sadece ana sayfayı yenilemekle yetiniyorum :D

11. Bir haftada hem Bleach hem Gintama'yı indirmeliyim ama gözümü D. Gray Man ve Magi'ye diktim. Açgözlü salağın tekiyim.

2. Witch.

Witch.

BÖHÜĞEEEEE!! ANİME İSTİYOOOM! Azmetsem bu gece Bleach'i bitirsem üç günde Gintama biterse DGM de iner belki. Amaaan üf :(

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Gintamayı 3 günde baştan bitir helal derim :D Bırak anlamayı gülme krizinden 4-5 saat sonra hayatta kalamayabilirsin :D

4. Witch.

Witch.

İzlemiyorum ki indiriyorum zaten :/

12. House'un şimdiye kadarki en iğrenç bölümünü izliyorum, öyle ki ben bile kaldıramadım.

2. Witch.

Witch.

Çok Inception-vari bir bölümdü çok iğrenç sahneler vardı ama gizem doluydu bayıldım! Diğer sezonları izleyeceğim elbette House'a bayılıyorum tam olmak istediğim insan tipi. İdolüüüm!

3. veritas

veritas

tahmin edeyim vurulduğu bölüm mü? :D aynen katılıyorum çünkü

4. Witch.

Witch.

Evet o!!!!

13. Ekşi'dekiler yine kararsız size soruyorum: D.Gray-man'in mangasını okuyacağım animeyi izliyim miiiii izlemiyim miiiiiiii

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ilk 50 bölüm biraz hazırlık gibi, ama 50 den sonra coşuyor, mangası baya heyecanlı

3. SUNA

SUNA

Barış belirtmiş gerçi izlemen gereken yerleri..Ben başından sonuna kadar izledim..Öbür türlü bir şeyler eksik kalmış gibi geliyor bana...Hepsini izle gitsin üşenmez isen.

4. Witch.

Witch.

Vaktim olursa indireceğim olmazsa mangayı okuyacağım sadece. Çok teşekkürler hepinize.

14. Coğrafya yazılısına mı çalışayım Code Geass mı izliyim şimdi ben? Evde durursam hayatta çalışmam. Ooof of.

2. Witch.

Witch.

Hakkaten ya sizi dinlesem düşük alacakmışım. MF'ciyim la ben, notlar düşerse batarım. Gittim coğ. çalıştım 80 üzeri bekliyorum. :D :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

çalışmadan da 50 üzeri alırsın zaten coğrafya'dan ;)

4. Witch.

Witch.

Sen öyle san, Türkiye'de ne kadar dağ ova plato varsa hepsinin yeri ve özellikleri, Türkiye'de yetişen bikiler ve nerede yetiştikleri vs. vs... 10. sınıf çok zor.

15. Kısa cümleler kurabilen insanlara özeniyorum. Artık en iyi arkadaşım bile beni susturmanın yollarını arıyor.

2. Amygirl

Amygirl

Umarım hayatın boyunca kısa cümleler kurmak istemezsin... Bir bayan için artık kısa cümle kurmak bazı şeylerden vazgeçtiğine işarettir... True story :)

3. Witch.

Witch.

Bunu unutmayacağım, teşekkürler gerçekten. :) :ağlamakisteyensurat: Çok iyisiniz yaa. :')

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Bir bayanı ancak başka bir bayan anlar mantığı kurarak, ortamı size bırakıyorum :D

16. Her şey tamam da ben neden daha bu sabah Rammstein dinlerken şimdi Tarkan'dan Şımarık dinliyorum?

2. ohmy34

ohmy34

bünye değişiklik istiyordur da ondan :D

17. Hades'in Evi'ne son sekiz gün varken her yıl yaptığım gibi buraya da yazayım: Bence Nico ölecek.

2. Witch.

Witch.

Nico ölmemeli. Yaa ölmesiiin. Leo ve Hazel... Hazel Leo'nun dedesiynen sevgili gibiydi. Çocukluk aşkımsı... :D

3. Pryda

Pryda

Nico niye ölsün ölmeyecek en güçlü melezlerden biri değil mı zaten

4. Grkmvc

Grkmvc

dip: ben senin dedeni de sevmezdim.

18. Sonunda bilgisayarım -ve ben de- döndüüük!!

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hoşgeldin genç :)

3. Witch.

Witch.

Hoşbulduuum!! Forumu asla bırakmam!

4. Songena

Songena

Hoşgeldin tam anlamıyla foruma dönmek istiorum artık ben de. :D

19. Yaz tatili başladığından beri anime izlemedim. Artık Naruto filler'larını bile izlemeye razıyım. Ühühüh.

2. Witch.

Witch.

O değil de Blood Lad ve Free'yi izlesem kotayı yer miyim acaba Temmuz&Ağustos'ta?

3. Witch.

Witch.

Bir de Shingeki no Kyojin var tabii. He Corpse Party de çıktı başıma

4. Ogeday

Ogeday

:D Ben riske atmayacağım annemler döverler... :D

20. Yurt internetinden anime izlemek için Eyüp sabrı lazım, çok üzülüyorum

2. LeornKayn

LeornKayn

İntegrali dışarı alalım lütfen..

3. SiyahDranza

SiyahDranza

Yurtta ya sabahın köründe ya da gün ortasında izleyeceksin herkesin yurt içinde uyanık olduğu saatte her türlü donar

4. SiyahDranza

SiyahDranza

Aşağıda pc başına geçince bende torrente 5 mb hız ile indirme yapıyorum da tabletten, yoğun giriş olduğunda bazen faceye bile zor giriyorum :(

21. Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

With-chaaannn elma dersem çık, armut dersem çıkma ^^ Elmaaaa... Sınavların bittiyse bul beni, önemli bir konuda konuşmamız lazım ^^

3. Witch.

Witch.

@NatsuJunben fandomlarda yeniyim (hatta girmeyeceğim uzaktan bakıyorum) ama bildiğim kadarıyla evet.  Yeni bi album/single çıkarıp onları promote ediyolar ya programlarda falan onlara comeback deniyor diye biliyorum. 

@AncaksSanırım ben aradığın Witch değilim, noktalı olanım, bir eski versiyonum, senpai Witch'im :D 

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Kusuruma bakma :D Karışıyor XD Witch yazdığını görünce atladım :( Üzgünüm :( Umarım aradığım kişiyi bulurum ://

22. NEDEN KİMSE ANİME İZLERKEN KONUŞABİLECEĞİMİ, GÜLEBİLECEĞİMİ, AĞLAYABİLECEĞİMİ ANLAMIYOR? İLLA "TIMARHANEDEKİ DELİLER GİBİ" BENZETMESİNİ YEMEK ZORUNDA MIYIM?

2. Ogeday

Ogeday

Sakin? *_* Abime Chidori yapıyorum :D

3. Ogeday

Ogeday

o da alıştı artık kan kusup ölme efekti yapıyor :D Kapışıyoruz böyle :D

4. Witch.

Witch.

Eheheh çok hoş :D

23. Buraya ne olmuş?! Ne zaman böyle oldu ay çok güzel olmuş :3 

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bak sen, üniversiteli falan mı oldun yoksa, kocamanda olmuşun :P

3. LeornKayn

LeornKayn

Buraya başka bir cadı daha üye olmuş geçenlerde chatbox'da onu senle karıştırdım ya...Buralar görünüşte güzel fakat içten kurak oldu :)

4. Witch.

Witch.

Eveet büyüdüüüm!! ^_^ :D  @Barış D. Baryshx

Bi Witch daha var evet her geldiğimde bir kere "sen o musun" muhabbeti dönüyor :D Pek bir kimse kalmamış, olanlar da çok konuşmuyor gibi doğrusun :P @LeornKayn

24. Yalnızlıktan öleceğim.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmmm mutfaktan al bi 3ü 1 arada. Yap sıcak sıcak.Aç bi manga veya anime izle.Aslında aç bi house onu izle illaki sıkıntın diner ;)

3. Barış

Barış

ara bi arkadaşını oturun muhabbet edin 2 saat kendini daha iyi hissedersin havada güzel :)

4. Beng-chan

Beng-chan

Kanka biz diyoruz yalnızlıktan ölücez, sen diyosun ara bi arkadaşını :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.