Jump to content

Deceased

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

Deceased hakkında

• Doğum günü 09/29/1985

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Voleybol, tenis, golf... şaka şaka evde işsiz güçsüz takılıyorum.

Deceased üyemizin başarıları

1. Deceased

Sizin Zampaktou'nuz ?

Temel. Düşmanı sürekli fıkra anlatarak öldürürdü. Kimsenin böyle bir güce dayanabileceğini sanmıyorum. Bankai ise; Adamın biri...
  2. Deceased

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Kullanmaz ama o şekilde kullanırsa bolca helva yeriz. :(
  3. Ölmüş (kişi). :P Mezarlıktan sevgilerle
  4. @Shoryuken.M Doğru diyorsun gerçek film olarak düşününce animesi hakkında bilgisi olmayan birisi bile görüp gidebilir. Şu var ki animesi bizim için referans oluyor. Örümcek adam gibi bir çizgi romanın Hollywood fırlaması filmi kadar olamaz yine bu ülkede. Zaten animesini bilen ve imkanı olanların çoğunun sinemaya koşacağına inanıyorum. Yine de gelse bile burada 1 haftadan fazla kalacağını sanmıyorum. Ama "Kenshin'in Suçu Ne" diye film yapsalar rekor kırarlar. :D Çoğu insanın Anime-Manga olayına önyargılı davranması böyle şeyleri etkiliyor.
  5. Evet sinemaya gelse güzel olur. Zaten seriyi bitirmek üzereyim havasındayım halen. Ancak Türkiye'de "anime ne la?" "ben çizgifilme para vermem!" diyen insan çok fazla olduğu için gelir getireceğini zannetmem.
  6. Deceased

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

İzlediklerim arasında; katanagatari death note sword art online dragon ball Kanon 2006
  7. Solak olduğumdan bende öyle şeyler yapabiliyorum :D hem üzülecek bişey yok anime karakterini aklından iyi bir şekilde çizmişsin işte. gayet güzel olmuş dert etme. Bir görüşmede adama sol elimi uzatmıştım adam bir anlığına mavi ekran vermişti :S
  8. Deceased

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Anneme verirdim. Yemek tariflerini yazdığı defter bitmiş. :D Shinigamiye ev işi yaptırır.
  9. Asuna'nın kını sağ tarafta :D İnsan solak olunca hatlar karışıyor. Güzel çalışma olmuş.
  10. Arkadaşlar yapmayın. Burada yarışıyor olsak da işin eğlence kısmını görmek lazım. Resminiz berbat da olsa koyun birşeyler. Kazanan kazanır yine eğlenmeye bakın.
  11. Selam Orihime'yi silmeye çalıştığımı farkeden Ichigo, Getsuga Tenshou yolluyor. Not: 11 yıldır birşey çizmediğim için (teknik resim hariç) anca bu kadar çıkarabildim. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.