Jump to content
  • Create New...

RukaSouen

Kayıtlı Üye
  • Content Count

27
  • Last visited

• Days Won

1

RukaSouen last won the day on December 2 2012

RukaSouen had the most liked content!

About RukaSouen

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/13/1995

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,738 profile views
  1. İtiraf ediyorum ağlamak istiyorum. Ama böyle baş parmağımı burnuma paralel getirip "ühü ühü" diyerek kibarlıktan kırılırcasına değil. Aksine hıçkırarak hunharca ağlamak istiyorum. :crying3-onion-head-emoticon:
  2. Çok başarılı olmuş, kendisi pek sevdiğim bir hero değil ama karizmasını inkar edemem :lol: Annie çizimi de görmek isteriz!
  3. Bir sene olmuş, vay arkadaş.

1. 하나님

하나님

hayata bakış açını sevdim açıkçası :)

4. Anime önerisi alabilir miyim acaba? Şöyle izleyince keyfimi yerine getirecek, beni "tatil oh miss" moduna geçirecek bir şeyler :D

1. Amygirl

Amygirl

Great Teacher Onizuka iyi g

2. Paprika

Paprika

Hanasaku iroha insanı tatil moduna sokuyor,en azından bende öyle etki bıraktı :D

5. "Başkası olma kendin ol, böyle çok daha güzelsin" diyenler ile "Önemli olan dış değil, iç güzelliktir" diyenleri toplayıp cosplay partisi yapalım bence çok kalabalık oluruz :P
  6. Antalya'da mis valla paso tatil :D İtiraf ediyorum son sınıf olmamıza rağmen anaokulu terk muamele görüyoruz, mağduruz. Okulun en güzel yılında okuldan soğudum <_< Yani şurda bir dönem kaldı lise defterini kapatıyorum ve zerre üzüntüm yok. Bitse de gitsek modundayım resmen :huh: lanet olsun bu hayat lanet olsun bu okul sevgim dırımdırımm :P
  7. Karaokenin altından da Japonlar çıktı pess! :D
  8. you're my hallelujah..

9. Sevgili Cumartesi, bu kadar güzel olmak zorunda mısın?

10. this girl is on a fireee..

11. itiraf ediyorum 2 gündür anime izlemek yerine film izliyorum. Bir vefasızlık durumu hakim ama hadi hayırlısı :D
  12. The Vampire Diaries, Pretty Little Liars vee Game of Thrones için yeni sezonu bekliyorum taa nisanda ama :(
  13. Ev halim 13 yaşında (anime falan izlerken bildiğin anaokulu terk modundayım), dışarı çıktığımda abartısız 20 yaşında (makyajın hikmeti). Biyolojik olarak 17 yaşındayım ve hala karanlık koridordan salona gelirken koşarım, sevgiler. :P

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.