Jump to content

Sydno

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Sydno kullanıcısının paylaşımları

1. Sydno

Herkese merhaba!

Hoş geldiniz @Tanrikut
  2. Sydno

Herkese Selam!

Hoş geldiniz keyifli forumlar
  3. Merhaba değerli Turkanime.tv kullanıcıları, Bildiğiniz üzere Web ve Facebook üzerinden oynanılabilen Avrupa serverlı Naruto oyunu vardı. 1 sene' nin ardından hiç bir dile çevrilmiyen oyun artık Resmi olarak Türkçe oynanılabiliyor. Türkiye de en çok oynanılan oyun haline gelen Naruto Online Türkçe kısa sürede popüler oyun seçildi. Shueisha ve Bandai Namco Games’in ortaklaşa geliştirdiği bir MMORPG oyunu olan Naruto ONLINE, Naruto adlı orijinal Japon mangasından uyarlanarak tasarlanmıştır. Ustalıkla resmedilmiş bu mangayı artık oyun olarak oynayabilirsiniz! Oyunun arka plan tasarımları, Naruto hikayesinin ana temasından yola çıkılarak geliştirilmiş, oyun içerisindeki karakterlerin gelişimi ve diğer Ninjalarla etkileşimleri yine ana temaya göre işlenmiştir. Oyuncularının aşina olduğu tamamen yeni yöntemlerle çözümlenip yorumlanmış Ninja dünyasında en sevdiğiniz Ninjalarla birlikte güçlenip, mücadele edebilirsiniz. Benim de en çok sevdiğim Online oyun haline geldi. Naruto ONLINE için Tıklayın
  4. Sydno

Merhabalar :)

Merhaba MODERATOR, Hoş geldiniz kalıcı ve aktif olmanız dileğiyle iyi forumlar dileriz Forum Kurallarını Okumadan Geçmeyin
  5. Sydno

Merhaba aranızda yeniyim.

siz de çok yeni sayılırsınız Singularity
  6. Sydno

Merhaba ben yeni arkadaşınız =P

Aramıza hoş geldiniz, umarım kalıcı olursunuz. verimli paylaşımlar yapmanız aktif olmanız dileklerimle.
  7. Sydno

Merhaba aranızda yeniyim.

Merhaba Sunakonakahara, Aramıza hoş geldiniz, umarım kalıcı olursunuz. verimli paylaşımlar yapmanız aktif olmanız dileklerimle. Lütfen Forum Kurallarını Gözden Geçiriniz
  8. Merhabalar; türkanimeforum kullanıcıları. bir çoğunuz anime oyunu görmüşsünüzdür. naruto online game online olup facebook bağlantılı, ve eğlenceli bir ninja online oyunudur. kendim şuanda oynuyorum 35 level'deyim şuanda oyunun ana dili ingilizcedir. oyunu öğrenmek çok kolaydır yalnız ingilizcenize güvenmeniz lazım nerelerde artı basılır verelerde karakter seçilir bunun dışında ücretli kısımlarda vardır alacağınız bir nesne kredi kartı ile alınır. oynamanızı tavsiye ederim eğlencelidir. günde ne kadar çok anime izliyorsanız bu oyunuda severek çokca oynayacağınıza inanıyorum. Keyifli Forumlar kısa bir anlatım videosu İnternet web sitesi http://un.games.la/
  9. Sydno

Selam u.u

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar.
  10. Sydno

Herkese Merhaba !

Hoşgeldiniz Yukine_Chris, Keyifli Forumlar. Eski üyeliğinizin e-mail adresini biliyorsanız, [email protected] mail' e mesaj atarak üyeliğinizi yöneticilerimizin yardımıyla geri alabilirsiniz.
  11. Sydno

Merhabalar

Hoşgeldiniz Keyifli Forumlar.
  12. Nitekim öyledir In gyi yoon, ama bu oyunun oynanamaz anlamına gelmiyor.
  13. Oyun anime grafiklerinden oluşuyor, oyunda bol bol silah, bölüm ve skill var, türkler için ayrı bir serveri var. oyun gunz gibi kılıç ve silahlar ile çok iyi kombine edilmiş. oyunda chaser gibi eğlenceli modları da var, oynamanızı öneririm gerçekten oynanmaya değer bir oyun.
  14. OCAK Ocak ayının ilk haftası Veremle Savaş Eğitimi Haftası Ocak ayının 2. haftası Enerji Tasarrufu Haftası 10 Ocak Gazeteciler Günü 20-23 Ocak Kurban Bayramı 25 Ocak Dünya Cüzzam Günü 25 - 31 Ocak Cüzzam Haftası 26 Ocak Dünya Gümrük Günü ŞUBAT 19 Şubat Milli Eğitim Vakfı Kuruluş Günü 28 Şubat Sivil Savunma Günü MART Mart ayının ilk haftası Girişimcilik Haftası 1 - 7 Mart Deprem Haftası Mart ayının ilk haftası Yeşilay Haftası 15 - 21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 8 - 14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftası 12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY'u Anma Günü 14 Mart Tıp Bayramı 16 Mart Öğretmen Okullarının Kuruluş Yıl Dönümü 18 Mart Çanakkale Zaferi 18 Mart Şehitler Günü 18 - 24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası 21 Mart Nevruz gününü içine alan hafta Türk Dünyası ve Toplulukları Haftası 21 Mart Uluslararası Irk Ayırımı İle Mücadele Günü 21 - 26 Mart Orman Haftası 22 Mart Dünya Su Günü 23 Mart Dünya Meteoroloji Günü 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü Mart ayının son pazartesi günü Kütüphaneler Haftası Son Hafta Vergi Haftası NİSAN 1- 7 Nisan Kanserle Savaş Haftası 4 Nisan NATO Günü 5 Nisan Avukatlar Günü 7 Nisan Dünya Sağlık Günü 7 - 13 Nisan Sağlık ve Sosyal Güvenlik Haftası 8 - 14 Nisan Sağlık Haftası 10 Nisan Polis Teşkikatı'nın Kuruluş Günü 14 Nisan Şehitler Haftası 15 - 22 Nisan Turizm Haftası 20 - 26 Nisan Kutlu Doğum Haftası 21- 28 Nisan Ebeler Haftası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan gününü içine alan hafta Dünya Kitap Günü 25 Nisan Türkiye İstatistik Günü MAYIS 28 Nisan - 4 Mayıs Kardeşlik Haftası Mayıs Ayının İlk Haftası Bilişim Haftası Mayıs Ayının İlk Haftası Trafik ve İlk Yardım Haftası Mayıs Ayının II. Haftası Vakıflar Haftası 1 - 7 Mayıs Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası 4 - 10 Mayıs İş Güvenliği Haftası 5 Mayıs Avrupa Günü 6 Mayıs Hıdrellez Mayıs ayının 2. Pazar günü Anneler Günü 10 Mayıs Danıştay ve İdari Yargı Haftası 10 - 16 Mayıs Engelliler Haftası 12 - 18 Mayıs Hemşireler Haftası 14 Mayıs Dünya Eczacılık Günü 15 Mayıs Hava Şehitlerini Anma Günü 15 Mayıs Uluslararası Aile Günü 15 Mayıs Tarihini İçine Alan Hafta Aile Haftası 18 - 24 Mayıs Müzeler Haftası 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı 19 - 25 Mayıs Gençlik Haftası 25 Mayıs Etik Günü 29 Mayıs İstanbul'un Fethi HAZİRAN 5 Haziran Dünya Çevre Günü Haziran Ayının 2. Haftası Çevre Koruma Haftası 3. Pazar Babalar Günü 26 Haziran Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü TEMMUZ 1 Temmuz Kabotaj ve Deniz Bayramı 10 Temmuz Dünya Nüfus Günü 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı AĞUSTOS 26-30 Ağustos Zafer Haftası 30 Ağustos Zafer Bayramı EYLÜL 1 Eylül Dünya Barış Günü 19 Eylül Gaziler Günü Eylül ayının 3. Haftası İlköğretim Haftası 25 Eylül - 1 Ekim Yangından Korunma Haftası (İtfaiyecilik Haftası) 26 Eylül Türk Dil Bayramı 27 Eylül Dünya Turizm Günü EKİM 1. Hafta Camiiler Haftası Ekim ayının ilk Pazartesi Dünya Çocuk Günü 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü 4 Ekim Dünya Mimarlık Günü 5 Ekim Uluslararası Öğretmenler Günü 8 Ekim -12 Ekim Ahilik Kültür Haftası 13 Ekim Ankara'nın Başkent Oluşu 13 Ekim Dünya Konut Günü 14 Ekim Dünya Standartlar Günü (Tüketiciyi Koruma Haftası) 16 Ekim Dünya Gıda Günü Ekim ayının 3. haftası Standartlar Haftası 24 Ekim Birleşmiş Milletler Günü 29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü KASIM 29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası 1 - 7 Kasım Türk Harf Devrimi Haftası 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası 3 -9 Kasım Organ Nakli Haftası 6 Kasım Dünya Şehircilik Günü Kasım ayının 2. Pazartesi başlayan hafta Dünya Çocuk Kitapları Haftası 10 Kasım Atatürk'ün Ölüm Günü 12 Kasım Afet Eğitimi Hazırlık Günü 10 - 16 Kasım Atatürk Haftası 16 Kasım UNESCO'nun Kuruluş Günü 20 Kasım Dünya Felsefe günü 20 Kasım Çocuk Hakları Günü 22 - 27 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası 24 Kasım Öğretmenler Günü 3 - 5 Kasım Ramazan Bayramı ARALIK 1 Aralık Dünya AIDS Günü 2 - 9 Aralık Mevlana Haftası 3 Aralık Dünya Özürlüler Günü 5 Aralık Kadın Hakları Günü 3 - 9 Aralık Vakıf Haftası 10 Aralık gününü içine alan hafta İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası 4 Aralık Dünya Madenciler Günü 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü 12 - 18 Aralık Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası 21 Aralık Dünya Kooperatifcilik Günü 27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya Gelişi
  15. Mizah, hayatın güldürücü yönünü ortaya çıkaran sanat türüdür. İnsanı gülmeye sevk eden resim, karikatür, konuşma ve yazı sanatıdır. Mizah eserleri sadece şaka, güldürme maksadıyla söylenip, yazılıp, çizildiği gibi belli fikirleri ifade etmek için de ortaya konulabilir.
  16. Sydno

En Çok Kullandığınız Siteler ?

r10.net twitter.com instagram.com iddaa.com
  17. Sydno

Yeniyim, noobum :3

Hoşgeldiniz serdem kardeşim, sosyal hayatta iyi konuşurum ama bu gereksiz dünyada iyi konuşamıyorum diyorsun, yaşın küçük bence yanlış konuşuyorsun büyüdüğün zaman anlayacaksın, ne demiş Allah'ü teala kur'anı kerimde ben cinleri ve insanları bana kulluk etsinler diye yarattım. o yüzden yaşamanın değerini iyi bileceksin asla isyankar olmayacaksın benden sana ağabey tavsiyesi. bunu sakın unutma yaşamak kadar güzel birşey yok. Keyifli forumlar.
  18. Sydno

Konnichiwa^^

Hoşgeldiniz genç kardeşim Cerenimo keyifli forumlar.
  19. Sydno

Hint filmleri izleyen var mı ?

en son izlediğim hint film my name is khan
  20. Sydno

Yeni Bir O Kadar Da Eski :)

Hoşbulduk Hocam evet öyle eskiler başkadır :)
  21. Sydno

Hoşbulduk Cyber
  22. Sydno

Elbette, hoşbulduk teşekkür ederim Papillon
  23. Sydno

Merhabalar, Kaxell bu arada yeni görevinde başarılar dilerim hayırlı olsun, umarım herkese yararlı işler yaparsınız.
  24. Sydno

Hoşbulduk teşekkür ederim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.