Jump to content

Miss Hana

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Miss Hana kullanıcısının paylaşımları

1. Miss Hana

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

:wub: :P :o Amanınnn baya büyümüşüm ama nüfüsta hala gencim hatta bu ay 29 adımımı atıyorum.30 ne kaldı ki oda gelir geçer .. :rolleyes: Ah ahnene de olsam hala anime izliyor olurum çocuğum olunca onlarla torun olunca da hep beraber bir çete kurar izleriz artık .. çoluk çocuk torun torba bir Animeci Nine çetesi altında toplanırız ne güzel olur hehehe :lol: biz başı geçenler olarak Daha sizler yokken biz anime izliyorduk diyorum bizleri hafife almayın :P :rolleyes:
  2. Miss Hana

Hiiro Ouji

Sourléd tanıtım için teşekkürler Ellerine sağlık yalnız daha ayrıntılı bir tanıtım bir çok kişinin daha rahat yararlanmasına neden olur bir kaç resimle de güzel bir tanıtımı tamamlarsın. Arkadaşım Tanıttığın Manga'nın ing .olarak hala günceli gelmekte ve serinin linkini de paylaşmak istedim . ;)Olur da okumak isteyenler olursa buradan da bakabilir . :) http://www.mangahere...nga/hiiro_ouji/
  3. Miss Hana

(Fan Fiction) Nedir?

bilgi için teşekkürler bende bu F:F ne anlama geliyor diye merak etmiştim arigatoo.:)
  4. güncellerden başlarsak herhalde swort art online den başlatırım genelde kız erkek seviyorlar ama kızsa Hakushaku to Yousei Fruits Basket Inu x Boku SS La Corda D'Oro Special A Kaichou Wa Maid-Sama erkekse 'de karışık ecchili dövüşlü Bleach Naruto Shippuuden One Piece Asa Made Jugyou Chu! Brave 10 Seikon no Qwaser böyle bir liste ellerine tutuşturur istedigini seç derim :) ablamı da animeye bulaştırdım ana ilk önerim ise Kaichou Wa Maid-Sama ve şuana anime izlemekte beni geçti:D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.