Jump to content
  • Create New...

YuXu

Kayıtlı Üye
  • Content Count

115
  • Last visited

• Days Won

1

YuXu last won the day on December 9 2012

YuXu had the most liked content!

1 Follower

About YuXu

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/11/1990

Profil Bilgileri

1. bi sürü söylemek istediğim karakter söylenmiş zaten :) Ama göremediğim ve eklemek istediğim karakter Ume-chan
  2. YuXu

Birkaç çizik

kıskandım :) hepsi birbirinden güzel olmuş. İstediğin gibi değişiklik yapıp aynısını çıkarabilmek değişikliği geçtim. Herhangi yeni bişey eklemek bile büyük bi çaba gerektiriyor. Yetenek... Tebrikler
  3. "Hajime No İppo" mangasının çevirisini yapmayı düşünür müsünüz? Çok aradım ama Türkçe mangasını bulamadım... Eğer çevirirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar
  4. Sabırsızlıkla beklediğim bir seri. Umarım bir gecikme yaşanmadan gelir. Yalnız video açılmıyor. :)
  5. En nefret ettiğim yönü... Çoğunun yarım kalması... :angry:
  6. Bulmacalardaki "Japon çizgi filmi" sorusuna ne cevap veriyorsunuz? :) Bence bunu artık tartışmamak gerek. Karşıdakinin ne düşündüğü önemli değil.... Bende sorana çizgifilm izliyorum diyorum. Bunu pek kafaya takmaya gerek yok. Ne kadar konuşursan konuş, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır. Bu sebeble ben ona bu anime desem japonyadaki yaş aralığı şudur budur desem. Yine baştaki düşüncesi değişmeyecek. O yüzden hiç uğraşmaya gerek yok ^_^
  7. Code:Breaker da bu listede olmalıydı diye düşünüyorum
  8. ş ve ç harfiyle başlayanlar nolcak :P
  9. Animelerdeki veya filmlerdeki romantizm genelde gerçek dışı oluyor. Ve her insan sevginin, ilginin ve romantizm'in hayalini kuruyor. Bunları istemiyorum diyen biri zaten yalan söylüyordur. İnsanların ulaşamadığı fakat hayalini kurduğu şeyler de hoşlarına gidiyor. Ve izlerken dalıp gidiyoruz. Keşke böyle olsa.... gibisinden

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.