Jump to content

oldurucu77

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

oldurucu77 kullanıcısının paylaşımları

1. En son 5 yıl önce vs bakmışımdır :D Anime music yazınca çıkıyodu ne güzel..Ya kapandı yada üsteki siteye vs. evrildi artık :D Anlamadım bende...
  2. Maalesef değil.. buna benziyordu ama bunda player yok gibi :D
  3. Eskiden anime music yazınca başta çıkıyodu..Muhtemelen türkanime ana sayfada yukarda haberler kısmından ilk kez karşılaşmıştım diye hatırlıyorum..
  4. Herkese merhabalar, Başlıktaki gibi bi site vardı baya geniş müzik sitesiydi.. Anime isimleri vardı istediğiniz birine tıklayınca alt alta o animenin opening ostları hatta animelerin ortasında reklam arasına girerken bi müzik koyarlar ya, o 3 saniylik muzikler bile vardı sıralıyordu hepsini.. Radyo oynatıcı gibi bi playerı vardı vs. Hatırlayan vardır umarım.. Bulan varsa atsın kafama bi zahmet :D
  5. Sinemadan çekim (tel ile kalıtesiz v.s) olarak düştü nete :D Darısı dvd nin başına :D
  6. oldurucu77

Narudoma Anime Oluyor

Karakterleri naruto ve sasuke ye benzeten bi tek ben miyim? Özellikle siyah saçlı tıatı sasuke :D
  7. Hiç kimse de sormamış "Kardeşim 19 cu resimdeki pinsers ne alaka?" diye :D
  8. @DHspark Hocam güzel olmuş güldürdü gerçekten..Spoiler vermek gibi olmasın ama sanırım bleach manga okumuyorsun?
  9. Adamların Narutoyu felan 2 sezon gosterip başa sarma sebebi belki tvtokyo nun o 2 sezon için telif hakkı bitmesindendir Yada sadce 2 sezonluk hak almışlardır :D :P
  10. Bence fillerlar ne kadar gereksiz ve sıkıcı görünsede aslında bir amaç için izlenmeli...Güncele ne kadar geç varırsan o kadar az beklersin..Yani devam eden serileri 1 hafta 1 hafta beklemek filler ları izlemekten daha sıkıcı..Bence en azından devam eden serilerin filler ları guncele geç varmak için özellikle izlenmeli.. :D
  11. Şubat ta allak bullak fillerlar yerine bunu gösterecekseler güzel derim :) Kakashi zate serinin en gizemlı 5 karakterinden biri bunu sırasıyla Orochimaru, itachi, namikaze clanı,lee ve sakura nasıl jutsu kullanır sorurusu takip eder :D :P
  12. oldurucu77

Puzzle Fansub

Rave master ın mangasına el atabilirseniz çok mutlu olurum...251 e kadar var devamı yok 296 final zaten.Şimdiden ilgilenenlere teşekkürler...
  13. Gene buna da şükür :D Kon kon kon diye atmasyon karakter yerine flash back göstersinler daha iyi :D Aman Tam filler bölümler 2014 den önce gelmsein de... Şu oyunu da pc çıksa da rahat nefes alsak.
  14. oldurucu77

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

Minato itachi ya da Copy ninja kakashi :D bunlardan biri nin başrol oldugu anime iyi tutar aslında :D Bi de çocukluklarından başlanıp yazılsa 10 numara olur :D Zaten hazır mangada hepsinin çocuklugundan konular da var :D
  15. oldurucu77

Masashi Kishimoto'nun Yeni Mangası "Mario"

Beyler kişimoto biterecek elbette ki zaten konu kalmadı narutoda güç dengesi desen değişiyor.10 kuyruklu çıkardı piyasaya daha ne yapsın adam daha güçlü bişi çıkarması lazım o da iyice sıkar cacık olur manga :D ama yine manga 2014 evvel anime ise 2017 den evvel bitmez bu da benden soylemesi :D
  16. Kuzenin net yavaş oldugu için upload ı ben yaptım :)
  17. Turkanimeden indirme zorunluluğu oldugunu düşünmüyorum.Aslında raw video aradık bulamadık ve logo işine ben yardım ettim.İstersen sade olanın linkinide (editlenmemiş, logo eklenmemiş son halinide) atabiliriz buraya güvence olsun diye?
  18. Beyler haksızlık yapmayın! O rasenganı müziğe uydurmak,kyubinin tırnak sahnesindeki slow müziğe ayarlamak,ayrıca 2 bölüm den oluşan videoyu mumkun oldugu kadar ayar çekerek 10 dakkaya sığdırmak,Tümünü izlemiş olsaydınız böyle demezdiniz...Bu video için kuzenimin nasıl çalıştıgını nasıl ayarlama ve zamanlamayla uğraştığını ayrıca 1 logo ve nick eklemek için denemedik program kullandığını bir ben bir de Allah bilir..Lütfen Tamamını izleyip ona göre yorum yapın öyle 2 dk 3 dk izlemekle yorum yapmayın...Özellikle dediğim rasengan sahnesi ve kyubi tırnak sahnesini izlerken sizde duyguyu hissedip anlıyacaksınız.Üstelik 11 kişi beğenmeseydi oy vermezdi diye düşünüyorum?.
  19. oldurucu77

Akatsuki FC

Tobi :)
  20. Senin yerine vimeo ya uplayıp gözükmesini sağladım kuzen :D Umarım vimeoda telif hakkı demez 10 20 dk sonra :D
  21. oldurucu77

Naruto vs Sasuke AMV

Teşekkurler :)
  22. Logo için sorun yaşayanlar Ulead VideoStudio 11 bu programı kullansın basit ve kolay youtube de logo koyma anlatımı bile mevcut :D
  23. Önceden yapıp youtube yuklediğim ilk AMV çalışması :D normalde başka müzik olduğundan engellenmişti :D Bende youtube nin kendi video düzenleyicisi ile yaptım http://telly.com/06ESC Youtube hata veriyor telly e yükledim fakat burada gözükmesini nasıl sağlayacağız? Youtube takı gibi yaptım yemedi :D
  24. Kuzen anlaşılan benden önce davranmışsın :P :D :) Muzik ile video birbirine tamamiyle uymuş :D Özellikle Minato rasenganı çaktıgı ve Kyubinin tırnak geçirme sahnesi on numara :D
  25. Sırf bu logo işinden yatacak iş herhalde bi turlu yapamadım yaa..Şu logo yu eklemek için xp de çalışan adam akıllı download ı olan bi program onerir misiniz? Sabahtan beri gözüm ağrıdı google de aramaktan ya :S
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.