Jump to content

wLoRfMaN

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

wLoRfMaN üyemizin başarıları

1. Gerçekten Emek Var Orochimaru'yu Süper Yapmışsın Farkı Anlamadım Diğerleri ve Özellikle Natsu Kötü Olmuş Biraz Daha Duygu Katsaydın Seiyuu'larda Önemli Olan Daha Çok Duygudur Duyguyu Biraz Daha Yansıtsaydın Bazı Karakterlerde Süper Olurdu Ama Emek Var :D
  2. Buna Emek Hırsızlığı Denir Başka Bir şey Denmez Ama Belki İzin Alabilirlerdi Sonra "Biz Çakma Değiiz" Diyolar...
  3. wLoRfMaN

Kuroko no Basket Konsollara Geliyor !

Umarım Güzeldir Çünkü Bende Bir Ara PSP Almayı Düşünüyorum İlk İşim Bunu Yüklemek Ama Eğer Oyun Geniş Özelliklere vb... sahipse PC'yede Çıkabilir :D
  4. wLoRfMaN

Kuroko no Basket Konsollara Geliyor !

PC Zaten Şu Aralar Hep Aşağıda Genelde XBOX,PS3 'lere Çıkıyo :/
  5. Mangası hala devam eden Kuroko no Basket, video oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Tadatoshi Fujimaki'nin devam ettirdiği manga, 2012 yılında da 25 bölümlük bir anime serisi olarak yayımlandı. Namco Bandai'nin önderliğinde Kuroko no Basket: Miraculous Victory,Nintendo 3DS platformlarında piyasaya çıkacak. Şimdilik net bir tarih yok ancak Japonya'da oyunun yapım aşamasında olduğu açıklandı.
  6. wLoRfMaN

NEGA ve Persona Yaratıcılarından Mint

Aynen Benimde Pek İlgimi Çekmedi Aslında Ama Bi Ara Filmini Bulursam Bakacam :D
  7. wLoRfMaN

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

Aynen Ya Jairaya Yada Minato Olabilir Yada Sakura tamam tamam bana vurmayın :D
  8. wLoRfMaN

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

Ben Senin Bitarafından Başlayıp Küfür Etmekte İstemiyom Banlanırım Diye Ama Bidahakine Küfür Etmessem Animeyi Bırakıcam Lan :/
  9. wLoRfMaN

Attack on Titan Posteri Hayranlık Kazandı

Çok Beğenilir Hadi Şimdi 2018 i Bekliyelim :D
  10. wLoRfMaN

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

Arkadaş Tam Yeri Zamanı Okul Kapanınca Yapsanız O Zaman Gidebilirdim Benim Animeci Arkadaşda Vardı yaa Oraya Gidince Belki Siz Animeci Kardeşlerimizle Tanışırdık :D
  11. Bune Be Tam Oh Be Fillerden Kurtulduk Hadi Başlayak Dedik Gitti Yine Anime Ve Bu Arada Doldurma Bölümleri İzliyorum Çünkü Beklemekten Sıkılıyorum :/
  12. wLoRfMaN

Yaz 2013 Anime Bültenleri

Shingeki no Kyojin Gerçekten Çok Güzel Bir Anime Keşke Her Hafta Sonsuz Kere Bölümü Çıksa :D Yani Kısacası En Güzel Anime bence Shingeki no Kyojin
  13. wLoRfMaN

Kış 2013 Anime Bültenleri

Bazıları Güzel Aslında ama Benim Verceğim Anime Belli :D ;) B)
  14. wLoRfMaN

En İyi Bleach Açılışları

Eski Günlerim Yeniden Geldi ve Bleach in 2. sezonunu istiyorum :( :( :( :( :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.