Jump to content
  • Create New...

DeSeRt_EaGLe

Kayıtlı Üye
  • Content Count

17
  • Last visited

About DeSeRt_EaGLe

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. kizaru nun ışık meyvesini isterdi yenilmez gibi bişey yani barçalansa bile tekrar birleşiyo ayrıca en güçlü amiral de o bence lav ve buz u yener
  2. sanırım en güçlü için adaylar shanks,dragon,kizaru(ışık yeteneği bence çok güçlü hatta yenilmez)sengoku
  3. ben enelin okadarda güçlü olduğunu düşünmüyorum çünkü hakisi olanlar tarafından yenilebilir yani bi kızıl saçlı shanks ı yenemez bence
  4. ayrıca sanırım dragonun hakisi de var bencede dragon en güçlü oabilir
  5. zoro daha dayanıklı olabilir ama bu luffy den güçlü olduğu anlamına gelmiyo sonuçta en güçlü rakipleri luffy yendi enel, moria, crocodail, lucchi vb. yani zoronun daha güçlü olduğunu düşünmüyorum
  6. arkadaşlar tam olarak nerde olduğunu hatırlamıyorum ama bu konuyu biyerde görmütüm yani benim fikrim deil ama merak ediyorum şimdi beyazbıyık öldü malüm serinin en güçlüsünün luffy olmadığıda belli sizce one piece daki en güçlü karakter kim?
  7. Bİ SORUM OLUCAK NİYE BAZI ÇEVİRİLER FORMDA VARDA SİTEDE YOK ANLAMIYORUM SİTEYEDE EKLENSE YA
  8. bence dünyanın en iyisi diye geçerse daha iyi olur yani 'Dünyanın en iyi türkçe anime izleme sitesi'
  9. abi olarak = uchia itachi (garip gelebilir ama ;) ) kardeş olarak = Monkey D Luffy abla olarak nico robin
  10. ulqiorra seriden çıkması yazık oldu
  11. paylaşım için teşekkürler ama megaupladdan indiremiyorum bunu sanırım limit aşımı diyor sitede 10. bölümden sonrasının alt yazısı yok yani bir türlü izleyemedim

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.