Jump to content

DeSeRt_EaGLe

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

DeSeRt_EaGLe kullanıcısının paylaşımları

1. kizaru nun ışık meyvesini isterdi yenilmez gibi bişey yani barçalansa bile tekrar birleşiyo ayrıca en güçlü amiral de o bence lav ve buz u yener
  2. DeSeRt_EaGLe

One Piece En Güçlü Karakter?

sanırım en güçlü için adaylar shanks,dragon,kizaru(ışık yeteneği bence çok güçlü hatta yenilmez)sengoku
  3. DeSeRt_EaGLe

ben enelin okadarda güçlü olduğunu düşünmüyorum çünkü hakisi olanlar tarafından yenilebilir yani bi kızıl saçlı shanks ı yenemez bence
  4. DeSeRt_EaGLe

ayrıca sanırım dragonun hakisi de var bencede dragon en güçlü oabilir
  5. DeSeRt_EaGLe

zoro daha dayanıklı olabilir ama bu luffy den güçlü olduğu anlamına gelmiyo sonuçta en güçlü rakipleri luffy yendi enel, moria, crocodail, lucchi vb. yani zoronun daha güçlü olduğunu düşünmüyorum
  6. arkadaşlar tam olarak nerde olduğunu hatırlamıyorum ama bu konuyu biyerde görmütüm yani benim fikrim deil ama merak ediyorum şimdi beyazbıyık öldü malüm serinin en güçlüsünün luffy olmadığıda belli sizce one piece daki en güçlü karakter kim?
  7. Bİ SORUM OLUCAK NİYE BAZI ÇEVİRİLER FORMDA VARDA SİTEDE YOK ANLAMIYORUM SİTEYEDE EKLENSE YA
  8. sanki erotikbişeymiş gibi olmuş bu ya :)
  9. bence dünyanın en iyisi diye geçerse daha iyi olur yani 'Dünyanın en iyi türkçe anime izleme sitesi'
  10. Black lagoon 3. sezon çevrilsin isterim
  11. DeSeRt_EaGLe

Bleach in en karızma karakteri kim ?

önemli deil
  12. DeSeRt_EaGLe

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

abi olarak = uchia itachi (garip gelebilir ama ;) ) kardeş olarak = Monkey D Luffy abla olarak nico robin
  13. DeSeRt_EaGLe

Bleach in en karızma karakteri kim ?

ulqiorra seriden çıkması yazık oldu
  14. DeSeRt_EaGLe

( 13 / 13 ) Sora no Otoshimono

paylaşım için teşekkürler ama megaupladdan indiremiyorum bunu sanırım limit aşımı diyor sitede 10. bölümden sonrasının alt yazısı yok yani bir türlü izleyemedim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.