Jump to content

Corenx

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Corenx kullanıcısının paylaşımları

1. Corenx

Natsume Yuujinchou 5. Sezon Geliyor

türünde kesinlikle bir numara yeni sezona çok sevindim madara'yı özledim gelsinde 2016 çizimleriyle görelim nyanko-sensei'yi
  2. Corenx

Hunter x Hunter Devam Edecek

son zamanlarda duyduğum en güzel haber gon ve killua'yı özledik netero gitti ama katlanıcaz artık
  3. tek oy hakkı olduğu için çok sinirlendim :) Özellikle bir kaç tane çalışma var ki çok hoşuma gitti. 4 numarada ki Bahadırın resmi çok hoştu mesela yinede oyum 13 numaraya gitti diğer arkadaşlar kusura bakmasınlar çizimleriniz kötü olduğun dan değil sadece o an içimden öyle geldiğinden.
  4. Corenx

Anime Beğeni Analizi (7)

Çalışman için çok teşekkür ederim öncelikle. Şahsen bu listelerin tam olarak gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. Mesela normal bir izleyici içerisinde ecchi bulunan bir seriyi çok beğenmiş olsa da iş oylamaya gelince çevrenin bakış açısından çekindiği için (bunu bilinçsiz de yapabilir insanlar bknz. Bilinçaltı) oylamalarında gerçek beğenilerinin yerine bu etki ile hareket etmeye meyilli olacaktır. Yinede yapılan bu listeleri başarılı buluyorum en azından gözümüzden kaçan serileri burada bulabiliyoruz. Eline sağlık
  5. Corenx

( 25 / 25 ) Major 5

Yanlış hatırlamıyorsam ingilizce çevirisi olmadığı için rusçadan çevrilerek yapılan bir çalışmaydı bu. Bu kadar çetrefilli bir işi böyle bir hızda bize sunan arkadaşlara gerçektende çok teşekkür ediyorum
  6. Corenx

AniSekai Fansub

Herkes gibi bende çalışmalarınızı gayet başarılı buluyorum. İnsanlar kendi işlerini bile savsaklar iken siz gönül işi yapmanıza rağmen çalışmalarınızda ki kalite ayan beyan ortada. Bir arkadaş introlar hakkında yazmış bence introlarda bir sakınca yok lakin ilk 10 saniyelik kısım ses olarak çok yüksek oluyor bazen ona dikkat edilse eklenirken çok daha güzel olur bence. Öyle yüksek sesli bass konulmuş oluyor insanı koltuktan zıplatıyor
  7. Azcık zorlama bir test gibi olmuş ama neyse amaç eğlenmek. http://i.hizliresim.com/kkRv0v.jpg
  8. Corenx

Hyouka 1. Bölüm (Türkçe Dublaj)

Öncelikle elinize sağlık gençler. Eleştirilere kafanızı çok takmadan ama tamamen de göz ardı etmeden devam edin bence. Benim konu hakkındaki fikrim biraz daha genel olacak. Japon'yada Seiyuu denen bir kavram insanlar bu işin eğitimini alıyorlar yıllarca, bayan seiyuu'lar çoğu zaman erkek karakterleri de seslendiriyorlar. Hal böyle iken bu iş oralarda bu kadar üst seviyelere çıkmışken tutup dublajları orjinal ile kıyaslamak tamamen haksızlık olur diye düşünüyorum. Size verebileceğim yegane tavsiye dublajını yapacağınız animeleri dikkatli seçin başlangıç için çok expert seiyuu'ların olduğu serilerden uzak durun. Örneğin "Sakurasou no Pet na Kanojo" gibi bir seriyi dublajlamaya kalkarsanız şu anki seviyeniz ile mükemmel iş çıkarsanız bile hoş gelmeyecektir insanlara. Yani demek istediğim ilk aşamada yaptığınız dublajın kalitesinden çok seçeceğiniz seri daha önemli bence.
  9. Corenx

Hunter x Hunter’ın Filmi Geliyor

Başlarken pek seveceğimi düşünmediğim bir seri idi. Başladıktan sonra müptelası oldum her hafta sabırsızlıkla bekliyorum artık yeni bölümleri :) Keza filmi'de dört gözle bekliyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.