Jump to content

quincy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1515
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

Durum güncellemeleri bölümüne quincy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden sağ çıkmış bir quincy idim. onore oldum

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. quincy

quincy

@Perfectum  trachery çalıyodu. şimdi bittiniz lanet olası shinigamiler diye saldırya geçiyodum dfgdsfg beklediğimize değdi. mangada olmayan sahneler de heyecan katıyor

3. Perfectum

Perfectum

Ahaha shinigamilerin o parçayla alakalı travmaları bitmiş değil shsjj evet ya eklenen sahneler hakkında bende öyle düşündüm devamını merakla bekliyorum :embarrassed1-onion-head-emoticon:

4. quincy

quincy

gösterilmemiş bankailer gibi yeni sürprizler görürüz.. beklemedeyiz :p

2. Günlerden Bleach 

2. pegasusejder

pegasusejder

Kendisi 12 yıllık aşkım oluyor, tek kimselere yar etmeyeceğim kişidir kendisi, ilk göz ağrım. :)

3. quincy

quincy

bankai 

4. pegasusejder

pegasusejder

Yoruichi için bankaileri aşarım yeni bir kai formu bulurum. :D 

3. anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmediği için mangaya dahil edemediği sahneleri animeye eklemek için anime yapımına  dahil olacakmış 

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Kurosawa filmlerinin trailer'ı gibi olmuş:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Neyse gözümüz aydın

4. yaşıyor musun

1. Leffwn

Leffwn

Ben yaşıyorum, sen yaşıyor musun? @Red-King

2. Red-King

Red-King

Ben de yaşıyorum, ses ver reis sen yaşıyor musun? @Heimatlos

3. Heimatlos

Heimatlos

Ben yaşıyorum sen yaşıyormusun @sadece okankardeşim :D

5. Gerçek kral; 

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Bir tek orada mı sıkıntı var:)

Dramatik bir hikayesi olmayan türünün nadir örneklerinden karizma kötü:love-food-crazy-rabbit-emoticon:

3. Beytize

Beytize

Seni hain @_@

4. quincy
  6. Bleach'e 73 sayfalık   yeni  bir özel bölüm geleceği söyleniyor  

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Evet, bunun üzerine Bleach fc küllerinden doğar mı...

2. quincy

quincy

@Dj Morphosis ufak  bir  kıpırdama olabilir  :d

@Asperatus 6  yıldır anime  bekleyenler olarak 2-3 hafta farketmez  gibi be :P

7. Burn the Witch'deki Bruno Bangnyfe'in seiyuusunun, Grimmjow'un seiyuusu Suwabe olmaması beni bir miktar üzdü

8. 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda 

2. quincy

quincy

Tüm parayı sağlığa harcadıysa demek ki 

3. LeornKayn

LeornKayn

Ayrıca Bleachi daha bitirmedi..öyle bir finali kabul etmiyorum ben ama kesin bütün haklarını shounen jumpa kaptırmıştır.

4. quincy

quincy

O jump’ın ta ...

9. böyle grup danslarını seviyorum. birde anime ile birleşince efsane olmuş :bled1-onion-head-emoticon:

10. hero academia'nın yeni sezonuna sevdiğim ost'ı koymamışlar :S halbuki naruto için raising fighting spirit, bleach'in hüzünlü sahneleri için soundscape to ardor ne ise you say run  boku no hero için o olmalıydı. yeni sezon ost'ları sarmıyor.

11. Tüm çekik gözlülerin ortak özelliği, hepsinin içinde bir dolandırıcı yatıyor olması   https://www.youtube.com/watch?v=BRvcWR_s0XA

2. quincy

quincy

o yüzden tüm çekikler dedim :P çocuğun acısını içimde hissettim :S

3. Barış
    4. quincy

quincy

video çeken çocuk olsam kalpten giderdim sanırım :S

12. naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d 

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Epic fight! Sasukenin saçlar yine muhteşem.

2. LeornKayn

LeornKayn

Director's cut editionunu beklediğimize değdi.

2. quincy

quincy

yapımcı ekipte böyle deyip yapmaya başlamışlardır kesin  :D 

3. Perfectum

Perfectum

Yazık güzelim seriyi şöyle görmek üzüyor.

4. quincy

quincy

Kadere bak kadereee

13. League of legends anime versiyonu. vayne ve riven honor 
    https://www.youtube.com/watch?v=2P3pqF9Ggrs

14. Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı da bombalardı https://www.animefantastica.com/usame-bin-ladin-anime-hayrani-miydi 

1. LeornKayn

LeornKayn

Kıyamam Tite hala istediğim final diyor kim bilir shounen jump ne imzalattığı adama seriye başlarken capan kontratlarından korkulur.

2. Barış

Barış

animenin enteresanlıkta geldiği son nokta.ulaşamayacağı kesim yok. 

15. Japonca dublajı sadece animede istiyorum  https://www.youtube.com/watch?v=NAy-cYiTi5k

2. quincy

quincy

Valla ilk başta dinlerken anime repliğini buna uyarlamışlar sandım. Meğer dublajmış xd

3. SiyahDranza

SiyahDranza

Thor'un sesinin külhanbeyi gibi olmasını saymazsak iyi dublaj olmuş aslında

4. Barış

Barış

aslında komik olmuş güldürdü 

16. Türkçesi nasıl olur acaba. Orjinalin gücünü böylece görmüş oluyoruz https://www.youtube.com/watch?v=uKT9FX0JJro

2. LeornKayn

LeornKayn

Spoiler
      Spoiler

Şundan bahsediyorum mesela orjinalinde arada sesi çırtlığıyor dublajcı kızın mesela ikisinide bir 0:50 sonrasına ve birde 2:40 larına baksan hangisi daha fazla prenses gibi hissetiriyor? disneyi dublaj konusunda çok başarılı buluyorum ben..

3. LeornKayn

LeornKayn

Örnek Avatar Last Airbender serisinde Zuko hariç hepsinin özelliklede İroh'un dublajı orjinalinden o kadar iyi ki son sezonu ingilizce izlemek çok sinir bozucuydu...ama Legend Of Korra'da işler tam tersi ingilizce dublaj olarak baya iyidi.

4. quincy

quincy

İlla ki istisnalar olacaktır. Bu gibi sakin aşırı duygu içermeyen dublajlar iyi yapılabilir. Yukarıdaki video da Sasuke, Aizen vs gibi bir karakterleri canlandıracak bir Türkçe dublaj düşünemiyorum. Ve yahut biz bu karakterleri japonca olarak kafamızda yer edip öyle alıştığımız içinde olabilir bu durum.

1. LeornKayn

LeornKayn

Balon seri diyorlar nardo çakması klişe diyorlar ama ben sevdim ortalama seyiri var 10 üzerinden 7

2. quincy

quincy

Aynen bende beğendim, naruto kadar olmasa da uzun sürmesini isterim. 3. sezon onayı gelmişti yanlış hatırlamıyorsam

17. Naruto shippuden'in  426. bölümden sonraki bölümlerin altyazılarını nereden bulabilirim? Türkçealtyazı sitesi 426'da bitiyor başka yerde de bulamadım. 

2. quincy

quincy

aynen eray çeviriyordu o siteyi yeni duydum :P Eyvallah abi teşekkür ettim 

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Altyazi.org yerine açıldı orası,  aynı elemanlar açtı, , forum.planetdp.org diye forumlarıda var.

4. quincy

quincy

öğrendiğim iyi oldu abi teşekkür ettim tekrardan :) 

18. Tatv facebook sayfasında paylaştığı şu gifi her canım sıkıldığından açıp izliyorum ve her defasında bir tebessüm etmeme sebep oluyor https://media.giphy.com/media/26ufnBUbKWc25V82s/giphy.gif

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Arkasında duran kızda güzelmiş :D

19. Sınıf mevcudu 13 olup 12 bayanın arasında tek olan Quincy, Seele Schneider'ı ile intihar etti. 

2. quincy

quincy

Diksiyon kursu. Gelmek istersen beklerim Ercan. Erkek geleceği meçhul ben bulayım bari :D
      O kadar bayanın arasında durduktan sonra kendimi kesmez isem sosyalleşme oranım var tabi evet Barış abi :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Kız sınıfında erkek niye arıyorsun ki :D Gerçi en kötü 1-2 dantel ,3-5 dedikodu öğrenirsin.ve belki birgün uslu çocuk olursan kendi harem animeni bile kurabilirsin :D

4. quincy

quincy

Kız sınıfı değil ki. Herkese açık. İşte o kadar bahtsızım :S Ben zaten uslu çocuğum ama henüz göremediler :D

2. quincy

quincy

Kesinlikle. Biraz da içinde trollük varsa ortaya böyle sonuçlar çıkabiliyor :D

20. Hayran yapımı bir Bleach açılışı http://www.animefantastica.com/hayran-yapimi-bleach-acilisi

1. Kai

Kai

Bu gidişle bleach animesi hayran yapımı olarak bitecek biz bitirecez artık :D

2. quincy

quincy

Aynen :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.