Jump to content

quincy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1515
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

İtibar Etkinliği

1. Harika
    quincy reacted to Perfectum in Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden   
    Ahaha shinigamilerin o parçayla alakalı travmaları bitmiş değil shsjj evet ya eklenen sahneler hakkında bende öyle düşündüm devamını merakla bekliyorum 
  2. Üzgün
    quincy reacted to pegasusejder in Günlerden Bleach   
    Yoruichi için bankaileri aşarım yeni bir kai formu bulurum. :D 
  3. Beğen
    quincy reacted to Pseudohomophylus in anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmed   
    Kurosawa filmlerinin trailer'ı gibi olmuş
    Neyse gözümüz aydın
  4. Beğen
    quincy reacted to Pseudohomophylus in Gerçek kral;   
    Bir tek orada mı sıkıntı var:)
    Dramatik bir hikayesi olmayan türünün nadir örneklerinden karizma kötü

5. Üzgün
    quincy reacted to Dj-Morphosis in Bleach'e 73 sayfalık yeni bir özel bölüm geleceği söyleniyor   
    Evet, bunun üzerine Bleach fc küllerinden doğar mı...
  6. Beğen
    quincy reacted to Mileydi in Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmışt   
    Eski üyelerden ziyade adap bilen üye demek daha doğru olur, nice eski olan berbat üye gördü bu gözler
  7. Beğen
    quincy reacted to bluegrass in O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi g   
    @quincy Eh biraz fark ettim gibi oldu. Sanırım sadece anime izleyip geri gidiyorlar. Olsun ilerde gene değerlenir burası :d
  8. Beğen
    quincy got a reaction from Kadir- in O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi g   
    pek takılan olmuyor artık. buralar hep dutluk oldu... :p 
  9. Üzgün
    quincy reacted to Singularity in 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    yaktırdın bana 
  10. Beğen
    quincy got a reaction from Singularity in 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    :D https://www.youtube.com/watch?v=E2_49WOjtPI
  11. Üzgün
    quincy reacted to Singularity in 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    Benim altyapı hala yok :D geçenki muhabbet ile nete giriyorum hala adresi yan sokaktaki ev gösterip kablo çektiğim olay 
  12. Beğen
  13. Beğen
    quincy reacted to Singularity in böyle grup danslarını seviyorum. birde anime ile birleşince efsane olmuş   
    kafamdan günlerce silemedim ben ?
  14. Beğen
    quincy reacted to LeornKayn in naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d   
    Director's cut editionunu beklediğimize değdi.
  15. Beğen
    quincy reacted to Yuki-chan in naruto vs sasuke savaşından kesilmiş sahneler :d   
    Epic fight! Sasukenin saçlar yine muhteşem.
  16. Beğen
    quincy reacted to veritas in Bleach incelemesi yapayım hazır içlendik forumca eski bir efsaneyi anmış oluruz hem.   
    ben toplu olarak incelemede verdim :D https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2018/03/bleach-inceleme.html
  17. Beğen
    quincy got a reaction from LeornKayn in Bleach incelemesi yapayım hazır içlendik forumca eski bir efsaneyi anmış oluruz hem.   
    Ben atmasam olmazdı :') Bunu dinleyip dalardım uzaklara 

18. Harika
    quincy reacted to sadece okan in Orihime ve rangiku'yu merak ediyorum   
  19. Beğen
    quincy reacted to LeornKayn in en azından bu da bir şey. https://www.animefantastica.com/bleach-final-arc-fan-yapimi   
    Shounen zump'un canı cehenneme 
  20. Beğen
    quincy reacted to orewakimida in Bnha animeden sonra manga nereden başlıyor?   
    Evet. Teşekkür ederim tek tek bakmakdan kurtardın :)
  21. Teşekkür
    quincy got a reaction from orewakimida in Bnha animeden sonra manga nereden başlıyor?   
    boku no hero academia'dan bahsediyorsun sanırım. 70'ten devam edebilirsin
  22. Beğen
  23. Beğen
    quincy reacted to SUNA in Şu an Hakkari şemdinlide ne düşünebilirim ki?   
    Kızım mat.öğretmeni olarak atandı.Bende onunla birlikte kalıyorum.Ne kadar kalırım belli değil.Yare yare tam internetime kavuşmuşken burada yine sıkıntı ..Sürekli elektrik kesiliyor ve bu yüzden tam izlerken yare yare..Doğru düzgün bir seri izlemiş değilim ve bu da beni sinir ediyor..Kendinize iyi bakın??
  24. Harika
    quincy reacted to Barış in Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı d   
    animenin enteresanlıkta geldiği son nokta.ulaşamayacağı kesim yok. 
  25. Üzgün
    quincy reacted to LeornKayn in Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı d   
    Kıyamam Tite hala istediğim final diyor kim bilir shounen jump ne imzalattığı adama seriye başlarken capan kontratlarından korkulur.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.