Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

carmel

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by carmel

 1. 12. bölümü izlemeyenler için spoiler içerir : http://maliaarch.tumblr.com/post/90274687371/mekakucity-actor-12 Bu teoriyi tuttum ben :D Çok mantıklı , animenin sonu zaten çok saçmaydı :eaten-alive-onion-head-emoticon
 2. İngilizce de değil japonca izledim pek yarım yamalak anladım bende zaten :eaten-alive-onion-head-emoticon Ama serinin bitmiş olması çok üzücü yahu :help-onion-head-emoticon:
 3. Az önce son bölümü izledim de kendimi boşlukta hissediyorum. :ghost-onion-head-emoticon: Ne yapacağım bundan sonra ben :depressed1-onion-head-emoticon:
 4. Ne kusura bakması sizinlerin de işleri var tabiki de ^^ Asıl sizler zamanınızdan feragat edip bizlere çeviri yaptığınız için teşekkür ederiz :beg-onion-head-emoticon:
 5. 11. Bölüm ne zaman gelir acaba ? :confused-onion-head-emoticon:
 6. Zaten Konoha Ene'yi hatırlamıyor onun tepki vermemesi doğal :D Ama Takane neden hiç tepki vermedi anlamadım bende :D Belki de görmemiştir :/ Alakasız olacak ama sormak istediğim bir şey var. Şöyle güzel bir kagepro shimejisi olan var mı acaba ? Bugün baya aradım ama indirdiklerimin hiçbirisi çalışmadı :depressed1-onion-head-emoticon:
 7. Ben çizelgeyi anlamadım bile :D Herhalde düzenlenmiş versiyonunu beklemeliyim :D
 8. Şimdi raw'ı izledim ve tek diyeceğim mükemmel bir bölümdüüü :hell-yes-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: Otsukimi Recital'ı söyleyen IA'mıydı yoksa bana mı öyle geldiii :D
 9. Azönce 10. bölümü raw olarak izledim.Oha diyorum kafam çok karıştı :D 10. bölüm hakkında spoiler içerir :D Azami'nin hafızasını sildiği kişi seto'ya çok benziyordu :D Büyük büyük dedesi olamaz sanırsam , bir insan dedesine benzer mi ki o kadar :D Seto kaç yaşında yahu :help-onion-head-emoticon: Birde Tsukihiko o evi tek başına nasıl yapmış öyle :D Tumblr'da Kagebunshi ile yapmıştır diye bir espri gördüm :D İzlerken aklıma yarım bıraktığım Naruto geldi zaten :bleeding-onion-head-emoticon:
 10. İnternetim bir süredir yoktu bölümleri toptan izledim :D 9. bölümün başı neydi öyle :depressed1-onion-head-emoticon: O değil de son bölüm children record ise seri devam edecektir çünkü children record son değil başlangıç aslında : :ahaaah-onion-head-emoticon: Büyük ihtimalle önümüzde bir sezon daha var :cheer3-onion-head-emoticon: Bu arada manganın 24. bölüme kadar olan çevirisi tumblr kullanıcıları tarafından çevirilmiş. Online okuma sitelerinde bulunmasa da tumblr'dan okuyabilirsiniz :cute1-onion-head-emoticon: Bölümle ilgili birşey fark ettim şimdi :D Ayano'nun babasını kasasının şifresi "451..."şeklinde devam ediyor.Shintaro'nun da sürekli olarak kullandığı şifresi 4510471 :cool-onion-head-emoticon: Ayrıca az önce wiki'de gördüm 4510471 japonca kelime oyunu tarzında birşey çevirlince "I dont work"oluyormuş :D Bu seri bana kafayı yedirtecek :dong-onion-head-emoticon:
 11. Öncelikle en sevdiğim serilerden olan Hori-san to miyamura-kun ovasını çevirdiğiniz için teşekkür ederim :beg-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: Bence çizimlere laf edilmemeli ve mangasındaki gibi bir çizim beklenmemeli çünkü bu hori-san to miyamura-kun'un web comic'inden uyarlanmıştır ve web comicin çizimleri çok kötüdür (yada özensiz demeliyim :D) Örneğin ; Umarız yakında Horimiya mangasının animesini görürüz :happy-onion-head-emoticon: Çeviren ve emeği geçen herkese teşekkürler :23:
 12. Yahu youtube yasağı kalmadımı ? :D Teknik olarak izleyebilmen gerekiyorr :D
 13. Benim tek hoşuma gitmeyen şey shintaro'nun odası :D :bird-onion-head-emoticon: Shintaro'nun odası eğer pv de gördüğümüz ise olmamıştır bana göre.Çünkü manga ve şarkılarda odası daha normal idi :D :crying2-onion-head-emoticon: Gerçi SHAFT'ın oda tipleri genelde öyle ama hayal kırıklığına uğrayacağım sanırsam :help-onion-head-emoticon:
 14. PV GELDİİ İşte bu :D Bir hafta beklemek zorundayız.... :eaten-alive-onion-head-emoticon hatta türkçe çeviri çıkmasını da bekleyeceğimizi sayarsakk :depressed1-onion-head-emoticon:
 15. nisan sayısını kapağı Shinrato çok neşeli yahu :cheer2-onion-head-emoticon:
 16. Novel ile ilgili spoiler :D Hiç sormayın novel yıktı geçti... Yanlış anlamadıysam Kano Ayano'nun halindeyken Shintaro'ya çok kötü şeyler demiş (ne dediği yazmıyordu okuduğum yerde) bundan dolayı 2 yıl boyunce evden çıkmamış garibim :crying2-onion-head-emoticon: Asıl merak edilen ne kadar zamandır Kano^nun Ayano rolünde kaldığı :dong-onion-head-emoticon: Birde mangayı okuyorsanız chapter 18 de kuroha çıktığında Kano'ya "Sen o zaman ki Deceiver'sin,gücünü kullanmakta iyisin" demişti acaba bu dediği route X yada XX de mi geçerli ... Kafam çok karışık yahu :bad-atmosphere-onion-head-emoti Bu arada tumblr'da buldum night tales deceive'den bir sahne :crying3-onion-head-emoticon: Jin sen ne yaptın olum :dead-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon:
 17. Ayano geldiiii http://www.youtube.com/watch?v=01SwGSZ7Iew seiyusu Mai Nakahara ^_^ mal sayfası ; http://myanimelist.net/people/31/Mai_Nakahara :hell-yes-onion-head-emoticon:
 18. Anime ile novelin sonu farklı olacak olay örügüsü hepsinde aynı sonuçta. Aslında şarkılarda bahsedilen bir olayın arka yüzünü öğrendik novel de :D Ama spoiler istemeyen okumasın gerçektende :cool-onion-head-emoticon:
 19. Az önce light novel'in 5 kitabının spoilerlerini (Daha çok romanın özeti gibi birşey :D ) okudum ve şuan şaşkınlık içindeyim. :eaten-alive-onion-head-emoticon Okumak isteyenler için link ; http://furiwokaaan.tumblr.com/post/80870634646/i-know-its-early Hemen anime gelsin yahu :(
 20. Zaten teknik olarak gösterilmesi lazımdı tüm üyeleri gösterdiler.Asıl kurucu üyeyi göstermeseler olmazdı ^_^ Acaba seiyusu kim olurr :confused-onion-head-emoticon:
 21. Sanırsam favorim amine :D Bu da Free & Shin-chan
 22. Oyşş.Bu resmi çok sevdim :good-job-onion-head-emoticon: Büyük olduğundan spoiler içine aldım :D Geyiği unutmamışlar :D
 23. :hell-yes-onion-head-emoticon: SHİNTAROOOOO :bled1-onion-head-emoticon: Amine dedi ya asdfghjsdfghjk O değilde adam güldüğümüzü anladı videoda azarladı bizi zeki olmak böyle birşey :ahaaah-onion-head-emoticon: Shintaro'nun sesinide duyduğuma göre yarın YGS'de full moral ile gireceğim :D yada kendimi boşlukta hissedip 0 çekeceğim :depressed1-onion-head-emoticon: Shintaro'nun anime tasarımı:
 24. ow süper olurr :28: Daha çok fan gelir :admire-onion-head-emoticon: Bu arada Shintaro'ya İkeneet dediklerini biliyormuydunuz ? İkemen (Yakışıklı erkekler için kullanılır) ve Neet'in birlemişiminden oluşuyor :D Cm ararken karşılaştım ilk başta anlamadım sonrasında jeton düştü :dong-onion-head-emoticon:
×
×
 • Create New...