Jump to content

carmel

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne carmel kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  Zaten Konoha Ene'yi hatırlamıyor onun tepki vermemesi doğal :D Ama Takane neden hiç tepki vermedi anlamadım bende :D Belki de görmemiştir :/  

Alakasız olacak ama sormak istediğim bir şey var. Şöyle güzel bir kagepro shimejisi olan var mı acaba ? Bugün baya aradım ama indirdiklerimin hiçbirisi çalışmadı  :depressed1-onion-head-emoticon:

2. Azönce 10. bölümü raw olarak izledim.Oha diyorum kafam çok karıştı :D

10. bölüm hakkında spoiler içerir :D

Azami'nin hafızasını sildiği kişi seto'ya çok benziyordu :D Büyük büyük dedesi olamaz sanırsam , bir insan dedesine benzer mi ki o kadar :D  Seto kaç yaşında yahu  :help-onion-head-emoticon: 

Birde Tsukihiko o evi tek başına nasıl yapmış öyle :D  Tumblr'da Kagebunshi ile yapmıştır diye bir espri gördüm :D İzlerken aklıma yarım bıraktığım Naruto geldi zaten  :bleeding-onion-head-emoticon: 

3. İnternetim bir süredir yoktu bölümleri toptan izledim :D 9. bölümün başı neydi öyle  :depressed1-onion-head-emoticon: 

O değil de son bölüm children record ise seri devam edecektir

çünkü children record son değil başlangıç aslında  : :ahaaah-onion-head-emoticon:

Büyük ihtimalle önümüzde bir sezon daha var :cheer3-onion-head-emoticon: 

Bu arada manganın 24. bölüme kadar olan çevirisi tumblr kullanıcıları tarafından çevirilmiş. Online okuma sitelerinde bulunmasa da tumblr'dan okuyabilirsiniz  :cute1-onion-head-emoticon:

Bölümle ilgili birşey fark ettim şimdi :D 

Ayano'nun babasını kasasının şifresi "451..."şeklinde devam ediyor.Shintaro'nun da sürekli olarak kullandığı şifresi 4510471  :cool-onion-head-emoticon: 

Ayrıca az önce wiki'de gördüm 4510471 japonca kelime oyunu tarzında birşey çevirlince "I dont work"oluyormuş :D

Bu seri bana kafayı yedirtecek  :dong-onion-head-emoticon:

4. Öncelikle en sevdiğim serilerden olan Hori-san to miyamura-kun ovasını çevirdiğiniz için teşekkür ederim   :beg-onion-head-emoticon:  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Bence çizimlere laf edilmemeli ve mangasındaki gibi bir çizim beklenmemeli çünkü bu hori-san to miyamura-kun'un web comic'inden uyarlanmıştır ve web comicin çizimleri çok kötüdür (yada özensiz demeliyim :D) Örneğin ;

img000004.png

Umarız yakında Horimiya mangasının animesini görürüz  :happy-onion-head-emoticon:

Çeviren ve emeği geçen herkese teşekkürler   :23:

5. Benim tek hoşuma gitmeyen şey shintaro'nun odası :D :bird-onion-head-emoticon:

Shintaro'nun odası eğer pv de gördüğümüz ise olmamıştır bana göre.Çünkü manga ve şarkılarda odası daha normal idi :D :crying2-onion-head-emoticon: Gerçi SHAFT'ın oda tipleri genelde öyle ama hayal kırıklığına uğrayacağım sanırsam   :help-onion-head-emoticon:  

6. Novel ile ilgili spoiler :D

Hiç sormayın novel yıktı geçti... Yanlış anlamadıysam Kano Ayano'nun halindeyken Shintaro'ya çok kötü şeyler demiş (ne dediği yazmıyordu okuduğum yerde) bundan dolayı 2 yıl boyunce evden çıkmamış garibim   :crying2-onion-head-emoticon:

Asıl merak edilen ne kadar zamandır Kano^nun Ayano rolünde kaldığı  :dong-onion-head-emoticon:

Birde mangayı okuyorsanız chapter 18 de kuroha çıktığında Kano'ya "Sen o zaman ki Deceiver'sin,gücünü kullanmakta iyisin" demişti acaba bu dediği route X yada XX de mi geçerli ... Kafam çok karışık yahu  :bad-atmosphere-onion-head-emoti

Bu arada tumblr'da buldum night tales deceive'den bir sahne :crying3-onion-head-emoticon:

tumblr_n35ap2TUMp1t39gfgo1_500.jpg

Jin sen ne yaptın olum   :dead-onion-head-emoticon:  

:depressed1-onion-head-emoticon:

7.  

:hell-yes-onion-head-emoticon:  SHİNTAROOOOO   :bled1-onion-head-emoticon:

Amine dedi ya asdfghjsdfghjk

O değilde adam güldüğümüzü anladı videoda azarladı bizi  zeki olmak böyle birşey  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Shintaro'nun sesinide duyduğuma göre yarın YGS'de full moral ile gireceğim :D

yada  kendimi boşlukta hissedip 0 çekeceğim  :depressed1-onion-head-emoticon: 

Shintaro'nun anime tasarımı:

tumblr_n2ufpsBhkK1t1s8rto1_1280.jpg

tumblr_n2ufpsBhkK1t1s8rto3_1280.jpg

8. ow süper olurr  :28:

Daha çok fan gelir  :admire-onion-head-emoticon:  

Bu arada Shintaro'ya İkeneet dediklerini biliyormuydunuz ? İkemen (Yakışıklı erkekler için kullanılır) ve Neet'in birlemişiminden oluşuyor :D Cm ararken karşılaştım ilk başta anlamadım sonrasında jeton düştü  :dong-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.