Jump to content

Grkmvc

Üyeler
  • İçerik sayısı

807
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Grkmvc kullanıcısının son zaferi 10 Ocak 2013

Grkmvc en beğenilen içeriğe sahiptir

4 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Grkmvc üyemizin başarıları

1. Güzel bir yorum olmuş. Animenin benim keyfime göre belli bir akışı ve mesajı olsun diye bir beklentim yok ama şu an kadar ne hikayeden ne de karakterlerden bir şey anlayabildim. Hikayeyi işleme şekli biraz sığ kalmış ve "anlamlı" olması gereken bütün sahnelerde genelde hep gerçek dışı tepki ve yaklaşımlar olması da duyguya girmeyi zorlaştırmış. Ama izlenmez değil yine de :D
  2. Açtım dakikalardır izliyorum profilini yemin ederim. Koskoca mazi geldi gözümün önüne, ağladım ağlayacağım. Merhabalar efendim :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Valla ben bilmem. Sen benden yenisin. :D

3. Grkmvc

Grkmvc

Bende yılda bir giriyorum işte böyle ve bu sefer bayağı zaman olmuş girmeyeli :D @Barış D. Baryshx seni hatırlıyorum, bana yolladığın pain yüzüğü vardı hatırlarsın, o aile mirası oldu kardeşime devrettim falan arada yâd ediyoruz 

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Barış admin sana hediye mi verdi? Galiba bi ben cimriyim hediye faln yollamıyorum. Sprğvğv

3. Grkmvc

İtiraf Köşesi

. Bende sana o dile getirenlerin gerçekte olmadıklarını söylüyorum. Senin İçin anlamli benim için anlamli diye bir şey yok. Bir narsistsen eğer umrunda olmaz. Sadece sen ve senin dusuncelerin önemli. Mükemmeliyetçi olmak belli bir konuda en iyi hedeflemekken kendini mükemmel sanmak olduğun yeni zirve sanmaktar. Gece gece forumu yesillendirdik iste keşke herkesin cani sıkılsa da konuşacak şeyler çıksa bize
  4. Grkmvc

İtiraf Köşesi

Neden böyle bi yorum yapma gereği hissettiğinizi ve nasıl olurda ben ayağa düsürürüm anlam veremedim. Ben kendime narsist vs demiyorum aksine bunu demenin absurd olduğunu savunuyorum. Narsisizm bi kişilik bozukluğudur. Egoizm ile arasında ki fark iyi bilinmeli. Yani bi narsistten " ben narsistim " demesini beklemek kadar saçma salak bisey olamaz. Belirttiğim gibi narsistlik bi kişilik bozukluğudur ve (narsistligin anlamını iyice bi daha okuduğunuz dusunerek konuşuyorum) bunu onlardan beklemek zaten o hastalığın doğasına aykırıdır. Konuşmuş olmuş olmak için konuşmanın manası yok. Bilumum forum, twitter, tumblr türevi sosyal medya mecrasında kendini narsist, egoist vs zanneden, tanıtan, inanan bi nesil ile karşı karşıyayız. Dip: NARSİSTLİK MUKEMMELİZİM DEGİL KENDİNİ MUKEMMEL ZANNETMEKTİR. SORUN BURDA ZATEN. YOKSA ANNEANNEMDE NARSİST OLURDU...
  5. Grkmvc

İtiraf Köşesi

Narsistlerin en fark edilir özelliklerinden bir tanesi Narsist olduklarını bilmemeleri ve kabul etmemeleridir. Edenlere narsist denmez zaten. Narsistlik gibi bi kavramı bile ayağa düşürüyonuz. Bi ara ortalık egoist kaynıyordu mesela. Yapmayın.
  6. Acaba foruma yeni kayıt olan bireyler bizim tarihin tozlu raflarına kalkmış bu hesaplarımızı görünce ne hissediyorlardır. Ben onları görünce kötü hissediyorum mesela. Forumun hala eğlenceli ama daha ciddi olduğu Zaman'ların şerefine....

7. Videoyu paylaşan ve hazırlayan arkadaş kendini gönüllü çevirmen olarak tanıtmış ve ben buna istinaden para çıkmıyor dedim ki gönül rahatlığı ile fansub vs kuruluşların bu sektöre yaptığı yatırımı küçümseyebilirim. Sunuculara verilen para ile bugün bir çok.şehirde d&r ve türevi mağazalarda satılan bir yayının maliyetini ve hatta gelirini karşılaştıracak kadar gaflete düsmedim. Bu konuda üslup konusunda savunabilecek hic bir tarafı yok fansub manga tr herneyse onların. Şayet gerekli şeyler haklıysa ve cidden bir telif ihlali varsa geçerli tabi bu. Onun haricinde durumu zorlamanın üslup üzerinden yürümenin, internet üzerinden yayın yapan bi sitenin maliyetlerinin ve onların mangacılara olan aşkı üzerinden olayı abartmanın bi yararı yok. Olay çok açık gerekli şeyler Japonlara para veriyor ama diğerleri vermiyor. Bunları yapanlarda japonlar. Adamların hakkıdır.
  8. Üslup yanlış, amaç doğru. Tabi ki ticari olmalı. Sende çeviri için para verseydin, cebinden para çıksaydı sende bir teşekkür için yapmazdın. Şu an bu mangaların kaynağı japon firmalar bütün dünya ile savaşıyor bu korsan olayında. Dediği gibi üslup yanlış ama abartmaya gerek yok adamlar gerekeni yapmış. Dip: Tek kişi üzerinden bütün firmayı yargılamaya gerek yok. Gerekli şeyler beni manga kültürü ile tanıştırmıştı şimdi sırf bu yüzden sırtımı dönmem. Gerçi 1.5 yıl oldu gitmiyorum ama sırf bu yüzden gitmeyecek değiliz :D
  9. Grkmvc

Yeni amv geldi bu seferki blade and soul amv

Animenin belli bi bolumunu hic kesmeden vs bisey yapmadan, altyaziyi kaldirmadan arkaya muzik koymussun. Cok hosuma gitti, samimi olmus.
  10. Üzerime kan sıçramış doğarken

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Arada esiyor geliyor musun, yoksa takipte misin

2. Grkmvc

Grkmvc

Arada geliyorum.

11. Grkmvc

Dünya'nın En İlginç 10 Yasağı

Güvercinler bolca bulunduğu için her yere sıçıyorlar italya da. Yasağın sebebi budur ve bence çok akıllıca bi yasak. Malum beslemeyince sıçmıyorlar.
  12. Grkmvc

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Emmanuel 2
  13. Sonunda biri yetkilerimi (!) almayı akıl edebilmiş.

14. Bu forumun kuralları beni benden alıyo

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

Biraz fazla havalıyız o yüzdendir B) .

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.