Jump to content

Çevirmen-J

Üyeler
  • İçerik sayısı

263
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Durum yanıtları bölümüne Çevirmen-J kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Back from death.

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

えっ。そんなに かんたん じゃありませんよ それわ。 (Karşılaşacağın şey bunun 100 katı olur öğretmeye çalışsam asouhgas Bu hiragana, bi' de Kanji var ki; 日本語は とても 難しいです。

2. (See 4 other replies to this status update)

2. Back from death.

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Sorma ya, Üniversite'ye bir abanmışım aklın durur aksjha Çanakkale Japonca Öğretmenliğini kazandım ama :')

2. (See 4 other replies to this status update)

3. FF'nin yeni bölümünü yazarken bir patlama yaşadım ve süper bir şey yaptım :D Sonraki bölüm tıpkı diğer bölümler gibi çok fena olacak D:

4. En sonunda profil müziğimi değiştirebildim... YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM LAN?!

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Yeni çağ modası :D Bende garip bir huy işte, koymadım mı garip hissediyom :D

2. (See 1 other reply to this status update)

5. Lanet Onizuka :'( Senin ne işin var Californ'ya da :'( Öğrencileri bırakıp Amerikalara gidiyon :| Şimdi senin yüzünden mangayı okuyacam, o da çok karışık :'((((

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

100. bölümden felan başlıyor... Galiba 100. bölümde bizim Yoshikawa'nın aşk hikayesinin başlangıcı var :D Ordan yardır ^.^

2. (See 2 other replies to this status update)

6. Profil müziğimi çok fena bir müzikle değiştirdim :D Söyleyebileceğim tek şey... ADAMIMSIN ONİZUKA!

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Onu da indirdim :D Onu bundan sonra koyacağım :D

7. Profil müziğimi çok fena bir müzikle değiştirdim :D Söyleyebileceğim tek şey... ADAMIMSIN ONİZUKA!

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Bulması bayağı zor oldu ama en sonunda buldum ve hemen profil müziği yaptım :D

8. Great Teacher Onizuka'yı izlemeyi düşünüyorum fakat Ecchi etiketini görünce biraz huylandım :D Nasıl bir anime ve Ecchi'si ne düzeyde :|

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Tamam :D Madem o kadar abartı değil, başlamamda bir sakınca yok ^.^ Önerileriniz için teşekkürler bu arada :D

2. (See 3 other replies to this status update)

9. Bazen onun sesini duymak bile ürpertir insanı.Sıcak gecemin bitmez kabusları gibi çoker üstüme.Kanımın her damlasının bile korkudan tirediği o şey... Kara Sinek :(

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

En başta "Aşk acısına mı tutulmuş" dedim... Ta ki son bölümde yazanı okuyana kadar :D

2. (See 6 other replies to this status update)

10. Şu "Free!" nin opening müziği süper :D Nete düşer düşmez hemen indirdim :D Hatta şu anda profil müziğim ^.^

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Çeviriyorum tabi :@ Çevirmez olur muyum :D Kafamı dağıtmak için bahane bu :D

11. FF'yi yazacak zamanı bir türlü bulamıyorum ya :/ Neyse, beklerken biraz kafa dağıtın diye profilime bağımlılık yapacak bir müzik koydum :D

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Kendine güven ya :D Güzel olur önemli değil :D Sonuçta kurgu senin ^.^

12. Ohooo herkes bizde şu vardı diyorda,bizim zamanımızda Turkcell'in Hazır Kartı vardı :D Tarkanla Nil şarkı söylüyordu hatta :D

13. Midem karpuz yiyemeyecek kadar k

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Sohbette yanlız kaldım, kurtar beni T.T

14. Usui ye beni *-*

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Acaba bende mi milleti Usui'yle animeye başlatsam?!

2. (See 5 other replies to this status update)

15. Bayağıdır müzik değiştiremiyordum... Profil müziği değiştirmenin zamanı gelmiş... Bende madem yeni bir müzik koyuyorum, profil düzenini de bir değiştireyim dedim... Artık Dark bir hava var...

16. Kendi yorumumun üzerine yorum atmayı hiç sevmiyorum... Umarım sonraki yeni bölümü koyduğumda da aynı şey olmaz :/

17. Biri bana m

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Ost takıl? Guilty Crown Ve Shingeki No Kyojin ost'si mükemmeldir :D

2. (See 9 other replies to this status update)

18. En sonunda evime geri döndüm... Yaşasın...

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Tatil iyiydi bayağı bir şey yaşadım fakat yine de evim gibisi yok ya ^.^

19. Ulan bu VINN'ı icat edenin ben... KB/S olsa iyi yine, Bayt/S'lerde giriyo internete :S

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Ya benim değil o yüzden fazla kasmıyorum, fakat böylede internet olmaz ki :S

20. Az önce "Angel Beats!"i bitirdim... Profil müziğime bakın... Daha fazla söze gerek yok galiba... T-T

21. sınavlarım bitti artık bende buraya yazdım ya oh rahatladım! :D uhuu le le le (orantısız sevinme hali)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.