Jump to content

Çevirmen-J

Üyeler
  • İçerik sayısı

263
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Durum güncellemeleri bölümüne Çevirmen-J kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yeni bir müzik daha geldi :D Bu müzik Eren kafayı yere çakmadan önce, gaza geldiği zaman çalıyordu :D İsterseniz OST bölümünden indirebilirsiniz :D

2. Kendi yorumumun üzerine yorum atmayı hiç sevmiyorum... Umarım sonraki yeni bölümü koyduğumda da aynı şey olmaz :/

1. SUNA

SUNA

Araya ben girerim ..

2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Teşekkür ederim ^.^

3. 200 Mesaja sadece bir mesaj kaldı, bunun şerefine yeni bir profil müziği 8)

4. Sonunda profil müziğimi değiştirebildim :D Önceki müzikte, her girdiğimde ağlayacak gibi oluyordum :D

1. Ogeday

Ogeday

Neydi bu şarkının ismi Nicky romero feat bişidi sanırım :)

5. En sonunda evime geri döndüm... Yaşasın...

1. Ogeday

Ogeday

Hoşgeldin bu seferde ben şehir dışına çıkıyorum yaklaşık 2 haftalığına :D Ama laptop benim pc şansıma yoksa ölürdüm 2 haftada :D

2. SUNA

SUNA

Ne öyle koşa koşa gelmişsin az daha tatil yapsaydın...Bura bir yere kaçmıyordu..

3. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Tatil iyiydi bayağı bir şey yaşadım fakat yine de evim gibisi yok ya ^.^

6. Ulan bu VINN'ı icat edenin ben... KB/S olsa iyi yine, Bayt/S'lerde giriyo internete :S

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Ahhh garibim :(

2. Sparco34

Sparco34

Uploadı - download hızıyla aynı kandırmaca o ... kullanma bence diyeceğim ama Tren geçti sanırım :)

3. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Ya benim değil o yüzden fazla kasmıyorum, fakat böylede internet olmaz ki :S

7. Yarından itibaren 9 günlük bir tatile çıkıyorum. OreImo serisine bakabilir miyim bilemiyorum, çünkü gittiğim yerde internet yok...

1. SUNA

SUNA

İyi dinlenmeler...Bırak her şeyi kafanı rahatlat..

2. kawaii kereste

kawaii kereste

Suna abla haklı, tatil demek tatil demektir çalışma yani :D

3. gereksiz

gereksiz

arkadaş son bölüm kaldı bi sen tatile çıkıyorsun :D olmadı bu bu hiç olmadı :D

8. Yarın kardeşime bir pad alıcaz ve PC tamamen bana kalacak 3:)

1. Solitary

Solitary

Nasıl hissettiğinianlıyorum dün ablama tlfn aldık pc bana kaldı tamamen.

9. Az önce "Angel Beats!"i bitirdim... Profil müziğime bakın... Daha fazla söze gerek yok galiba... T-T

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Ağlayalım... :(

3. Pøllux

Pøllux

Hala izlemedim, 7. sırada listemde kendileri :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

1. sıra olsun bence ... Neden dersen izledikten sonra anlarsın :D

10. Sınıfı düz olarak geçmeyi bekleyen ben, hocadan teşekkürleri dağıtırken adımı duyunca kafayı yedim :D Ulan meğersem not ortalamam 74,96'ymış :D Bunun şerefine müziğimi değiştirdim yine :D

11. Artık çevirilerimde yürüttüğüm protokolü profil sayfamda da yürüteceğim :D Her hafta yeni bir müzik koyacağım :D Şimdilik açılışı Blue ViViD'le yaptım ^.^

1. Solitary

Solitary

ben swf ye ceviremedim.

2. Lightning

Lightning

Total video converter indir Solitary

3. Solitary
  12. İsim geçmişime bakıyorum da şimdi... ULAN NE PSİKOPATMIŞIM BEN?! Jdfbj-Çevirmen-J, Çevirmen-J - Jdfbj ve yine Jdfbj-Çevirmen-J....

1. LeornKayn

LeornKayn

J harfi senin için vazgeçilmez olmuş :D

2. Lightning

Lightning

Keh keh :D Benimkisini Kontrol etmem :D :D Güzel isimlerin varda ama şu Jdfbj ne oluyor ?

13. Tarih sınavında yaptığımız şey, kopyanın da üstünde bir şeydi... En son hatırladığım şey, sınavda başımızda duran öğretmenle Kitap'tan cevap aradığımız...

2. Songena

Songena

Vay be :D ByBesgen 10. sınıfım daha 2 yılım varmış o zaman. :))

Bir de benim sınavlarım bitmedi hala ya :( 2 santim başımı kaldırsam kopya çekiyorum sanıcak hocalar var hayat çok adaletsiz :P

3. quincy

quincy

Lise son edebiyat ve dil anlatım sınavnda 11'erlik gruplara ayrılırdık sınav cevaplarını birisi söylerdi diğerleri yazardı :)

4. ByBesgen

ByBesgen

Lise 4'te rapor alındığı için son sınavlara girmiyoruz o daha güzel. :D Edebiyat yazılımda şöyle oldu. Hoca kağıtları dağıttı soruları yazdırdı tek tek kendisi söyledi cevapları. Tek sınav ile 3 tane yazılı notu verdi. :D

14. http://i.imgur.com/IYlPKXz.jpg Yarıldım ya :D Bu Çarşı üyeleri harbiden farklı ya :D
    1. LeornKayn

LeornKayn

Poma adında Dozeri ele geçirip Tomaları kovalamışlar :D

15. Sınavların hepsini verdim! Oh be! Şimdi sonuçları beklemek kaldı...

2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Seninkide biter inşallah yakında :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Geçmiş olsun. :D

4. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Teşekkür ederim :D

16. Son 4 sınavım kaldı :P Biyoloji biraz sorun olabilir, fakat çalışırsam geçebileceğim den eminim :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Biyoloji kolaydır ben sözelim ama izin verseler biyoloji görmek isterdim :D

Benimde 2 sınav İngilizce iyi geçer Coğrafya benim bu dönem kafamı en çok bozan dersler arasına girdi iyi giderken konuların saçmalaşması beni harbi dersten soğuttu...

3. Witch.

Witch.

Bizim yazılılar daha yeni başladı ve iki buçuk hafta sürecek. Ağağaağağa ölesim var.

4. fuyu

fuyu

bizim yarın edebiyat ve matemtikle başlıyor niye son iki haftaya sınav koyarlar ki... :(

17. Yarın ki sınav için yardırmaya başlıyorum... Hadi hayırlısı...

18. İki hafta boyunca sınavlar tarafından saldırıya uğrayacağım... Fakat merak etmeyin, elimde bir strateji var... Oda "Çalıştın baktın olmadı KOPYA!"

19. That DAMM EXAMS!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.