Jump to content

Çevirmen-J

Üyeler
  • İçerik sayısı

263
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Durum güncellemeleri bölümüne Çevirmen-J kullanıcısının eklediği dosyalar

1. http://i.imgur.com/IYlPKXz.jpg Yarıldım ya :D Bu Çarşı üyeleri harbiden farklı ya :D
    1. LeornKayn

LeornKayn

Poma adında Dozeri ele geçirip Tomaları kovalamışlar :D

2. http://www.mediafire.com/listen/gj3lg13xdmhhtqc/Ao_No_Exorcist_Credits_Theme_Edited_Version.mp3 Ao no Exorcist The Movie'nin ending müziği :D Editleyip buraya koydum, süper bişey!
  3. Aga bu neymiş böyle bea :O Ben yazıyom size bildirim mi gidiyo şimdi :D Gıcıklığına kullanılır bu resmen askpgjas *Uyarı olmasaydı tabi...*

Spoiler
    Spoiler
    Spoiler

Göz de spo olmuş... Kapatamadım da... Neyse bare buraya kadar geldiğin ve benden bir şey beklediğin için TİŞKİR İDİRİM :33

4. Rekt atmaya çalışıp beceremeyince foruma giremedim resmen len  ajsgas RWBY çevirmek istiyom...

5. 200 Mesaja sadece bir mesaj kaldı, bunun şerefine yeni bir profil müziği 8)

6. Artık çevirilerimde yürüttüğüm protokolü profil sayfamda da yürüteceğim :D Her hafta yeni bir müzik koyacağım :D Şimdilik açılışı Blue ViViD'le yaptım ^.^

1. Solitary

Solitary

ben swf ye ceviremedim.

2. Lightning

Lightning

Total video converter indir Solitary

3. Solitary
  7. Az önce "Angel Beats!"i bitirdim... Profil müziğime bakın... Daha fazla söze gerek yok galiba... T-T

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Ağlayalım... :(

3. Pøllux

Pøllux

Hala izlemedim, 7. sırada listemde kendileri :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

1. sıra olsun bence ... Neden dersen izledikten sonra anlarsın :D

8. Back from death.

2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Sorma ya, Üniversite'ye bir abanmışım aklın durur aksjha Çanakkale Japonca Öğretmenliğini kazandım ama :')

3. Witch

Witch

Teach me sensei :"))))

4. Çevirmen-J

Çevirmen-J

えっ。そんなに かんたん じゃありませんよ それわ。 (Karşılaşacağın şey bunun 100 katı olur öğretmeye çalışsam asouhgas Bu hiragana, bi' de Kanji var ki; 日本語は とても 難しいです。

9. Bayağıdır müzik değiştiremiyordum... Profil müziği değiştirmenin zamanı gelmiş... Bende madem yeni bir müzik koyuyorum, profil düzenini de bir değiştireyim dedim... Artık Dark bir hava var...

1. Ogeday

Ogeday

Kira'nın müziğine benzettim ben :D

2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Kaiji'nin This World III müziği :D

10. Bir yazamadım ya yeni bölümü FF'Nin :C Her yazacağım dediğimde bir iş çıkıyor başıma XD

1. LeornKayn

LeornKayn

Yazmıyacağım demeyi dene :) :P

11. En sonunda evime geri döndüm... Yaşasın...

1. Ogeday

Ogeday

Hoşgeldin bu seferde ben şehir dışına çıkıyorum yaklaşık 2 haftalığına :D Ama laptop benim pc şansıma yoksa ölürdüm 2 haftada :D

2. SUNA

SUNA

Ne öyle koşa koşa gelmişsin az daha tatil yapsaydın...Bura bir yere kaçmıyordu..

3. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Tatil iyiydi bayağı bir şey yaşadım fakat yine de evim gibisi yok ya ^.^

12. En sonunda profil müziğimi değiştirebildim... YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM LAN?!

1. gereksiz

gereksiz

profil müziği ne ya :D gşt dinle müzik profiline ne amaçla koyuyorsun :D artık giresim yok senin profiline :D

2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Yeni çağ modası :D Bende garip bir huy işte, koymadım mı garip hissediyom :D

13. FF'nin yeni bölümünü yazarken bir patlama yaşadım ve süper bir şey yaptım :D Sonraki bölüm tıpkı diğer bölümler gibi çok fena olacak D:

2. fuyu

fuyu

yeni bölümü beklerken diğer ff lere dadandım ya :D

3. Grkmvc

Grkmvc

hiç beğenmedim ff ni kardeş, silsem mi diye düşünmedim değil..

4. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Oha Görkem :D Nasıl bir yorum lan o :D

14. FF'yi yazacak zamanı bir türlü bulamıyorum ya :/ Neyse, beklerken biraz kafa dağıtın diye profilime bağımlılık yapacak bir müzik koydum :D

1. gereksiz

gereksiz

ben yazdımda editörüme göndericek zaman buamıyorum yazım kötü de :P

2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Kendine güven ya :D Güzel olur önemli değil :D Sonuçta kurgu senin ^.^

15. Gray gözlerimin önünde Rinnegan açtı lan O.O Tabi sonra ufka doğru yardırdı ama...

1. fuyu

fuyu

O bölüm çok iyiydi ya juvianın fantezileri :D

16. Great Teacher Onizuka'yı izlemeyi düşünüyorum fakat Ecchi etiketini görünce biraz huylandım :D Nasıl bir anime ve Ecchi'si ne düzeyde :|

2. GNtoki

GNtoki

ilk resim tiksindirdi :..

3. Paprika

Paprika

gerçek hayatta ne düzeydeyse o düzeyde ki bence gerekli yani.Animelerde böyle hayatın içinde hiç cinsellik yokmuş gibi lay lay lom gezilen olaylar hiç hoş değil, GTOya bir realistlik katıyor ecchi, abartı değil bana göre.İzle derim.

4. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Tamam :D Madem o kadar abartı değil, başlamamda bir sakınca yok ^.^ Önerileriniz için teşekkürler bu arada :D

17. Her halde şu anda iç dünyamı yansıtan en iyi müzik, şu anki profil müziğimdir :D Bakalım, FF'ye bir gaz ve birde parkur videosu...

18. İki hafta boyunca sınavlar tarafından saldırıya uğrayacağım... Fakat merak etmeyin, elimde bir strateji var... Oda "Çalıştın baktın olmadı KOPYA!"

19. İsim geçmişime bakıyorum da şimdi... ULAN NE PSİKOPATMIŞIM BEN?! Jdfbj-Çevirmen-J, Çevirmen-J - Jdfbj ve yine Jdfbj-Çevirmen-J....

1. LeornKayn

LeornKayn

J harfi senin için vazgeçilmez olmuş :D

2. Lightning

Lightning

Keh keh :D Benimkisini Kontrol etmem :D :D Güzel isimlerin varda ama şu Jdfbj ne oluyor ?

20. Kendi yorumumun üzerine yorum atmayı hiç sevmiyorum... Umarım sonraki yeni bölümü koyduğumda da aynı şey olmaz :/

1. SUNA

SUNA

Araya ben girerim ..

2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Teşekkür ederim ^.^

21. Kim bilirdi Cille'nin Ending'inin bu kadar hoş olacağını :D Oysa ki ne eziklemiştim lan zamanında :D Şimdi pro. müziği oldu :D

22. Lan bu GTO süpermiş :O 1 günde tüm bölümlerini indirdim PC'ye :D

1. Amygirl

Amygirl

benim en sevdiğim animedir :) İzlemeyene animeci demem :)

23. Lanet Onizuka :'( Senin ne işin var Californ'ya da :'( Öğrencileri bırakıp Amerikalara gidiyon :| Şimdi senin yüzünden mangayı okuyacam, o da çok karışık :'((((

1. Amygirl

Amygirl

Spoiler vermesene yaa :@

2. gereksiz

gereksiz

mangası nı okumadım ben sonu daha mı uzun hemen okıyım :D bu arada bütün animesini izlemiş biri nerden başlamalı mangaya ?

3. Çevirmen-J

Çevirmen-J

100. bölümden felan başlıyor... Galiba 100. bölümde bizim Yoshikawa'nın aşk hikayesinin başlangıcı var :D Ordan yardır ^.^

24. Performansta performans... Nedir bu abi ya? Daha hayatın kazığını göremeden, MEB'in kazığını yiyoruz :D

1. LeornKayn

LeornKayn

ben hepsini son 1 gün kala yapıyorum maksat aksiyon olsun kısa sürede ne kadar hızlı ödev yapabilirm onu deniyorum...

25. Profil müziğimi çok fena bir müzikle değiştirdim :D Söyleyebileceğim tek şey... ADAMIMSIN ONİZUKA!

1. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Bulması bayağı zor oldu ama en sonunda buldum ve hemen profil müziği yaptım :D

2. Çevirmen-J

Çevirmen-J

Onu da indirdim :D Onu bundan sonra koyacağım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.