Jump to content

crows005

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

  Never

About crows005

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 05/23/1990

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [glow=red,2,300]Aslın oylamadının türe göre yapılması çok daha iyi olurdu. Çok takipcisi olan bazı yapımların oy oranları daha önce izlenmemiş yapımlardan alınan görüntülerden daha fazla olacağı zaten bellidir.[/glow] Yorumda kötü bir niyetim yoktu. Bu tarz etkinlikleri desteklerim her zaman.
 2. Dört büyükleri yazmıyorum çünkü herkez bunları seviyor zaten! 1.Kimi ni Todoke(10 numaradır.) 2.Higurashi no naku Koro ni(Bunu izlemeyen anime izlediğim diye ortada dolanmasın.) 3.Bakuman(konusu itibariyle herkesi sarmaz ama gözümde bir baş yapıttır.) 4.Hellsing(bir baş yapıttır ama ova olarak verilmesine karşıyım animeyi öldürüyorlar.) 5.Ano Hi Mita Hana no Namae o Boku-tachi wa Mada Shiranai(Yaz sezonun en iyi animesi gözümde izlemeyen kalmasın.)
 3. 7.bölüm çevirisini yarıda bıraktım (gg) nin ingilizce çeviri bu hafta berbat duurmda bir çok yeri çeirmememişler. Yani daha iyisini bulana kadar bira bekleticem size.
 4. [gg][b1DBC1EF] uyumludur. İyi seyirler dilerim. Alternatif olarak divxplanet ve türkçealtyazı.org sitelerinede eklenmiştir.
 5. 19.bölüm MEZARİ uyumldur. İyi seyirlerdilerim.
 6. Bakuman 18.bölüm tamamlandı. NFR nin çevirisinden yararlandım fakat ham mkv videosunda problem var. Fakat çeviriyi Mezari nin videosuna sekronladım. Mezari uyumludur.
 7. 1 sezonun çevirisi tamamlayan fansub yokki ingilizcesi var şuan sadece benim bildiğim eğer varsa paylaşırsan sevinirim.
 8. kulandığım ham video daki çeviri hiç iyi değil bu yüzden V2 çıkarabilirim başka bir versiyon bulabilirsem tabiki.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.