Jump to content

crows005

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

Yok

crows005 kullanıcısının paylaşımları

1. [glow=red,2,300]Aslın oylamadının türe göre yapılması çok daha iyi olurdu. Çok takipcisi olan bazı yapımların oy oranları daha önce izlenmemiş yapımlardan alınan görüntülerden daha fazla olacağı zaten bellidir.[/glow] Yorumda kötü bir niyetim yoktu. Bu tarz etkinlikleri desteklerim her zaman.
  2. crows005

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Dört büyükleri yazmıyorum çünkü herkez bunları seviyor zaten! 1.Kimi ni Todoke(10 numaradır.) 2.Higurashi no naku Koro ni(Bunu izlemeyen anime izlediğim diye ortada dolanmasın.) 3.Bakuman(konusu itibariyle herkesi sarmaz ama gözümde bir baş yapıttır.) 4.Hellsing(bir baş yapıttır ama ova olarak verilmesine karşıyım animeyi öldürüyorlar.) 5.Ano Hi Mita Hana no Namae o Boku-tachi wa Mada Shiranai(Yaz sezonun en iyi animesi gözümde izlemeyen kalmasın.)
  3. Higurashi No Naku Koro Ni- Rika-sama!
  4. 8.bölüm eklendi yardınları için kazaskere tşkler.
  5. 6 ve 7. bölümlerin ducload linkleri eklenmiştir.
  6. 7.bölüm çevirisini yarıda bıraktım (gg) nin ingilizce çeviri bu hafta berbat duurmda bir çok yeri çeirmememişler. Yani daha iyisini bulana kadar bira bekleticem size.
  7. 20.bölüm tamamlandı. Mezari uyumludur.
  8. [gg][b1DBC1EF] uyumludur. İyi seyirler dilerim. Alternatif olarak divxplanet ve türkçealtyazı.org sitelerinede eklenmiştir.
  9. ducload linkleri eklenmiştir.
  10. 19.bölüm MEZARİ uyumldur. İyi seyirlerdilerim.
  11. Bakuman 18.bölüm tamamlandı. NFR nin çevirisinden yararlandım fakat ham mkv videosunda problem var. Fakat çeviriyi Mezari nin videosuna sekronladım. Mezari uyumludur.
  12. crows005

Ikkitousen

1 sezonun çevirisi tamamlayan fansub yokki ingilizcesi var şuan sadece benim bildiğim eğer varsa paylaşırsan sevinirim.
  13. kulandığım ham video daki çeviri hiç iyi değil bu yüzden V2 çıkarabilirim başka bir versiyon bulabilirsem tabiki.
  14. 5.bölüm tamamladın GG uyumludur.
  15. Bakuman 17 bölüm tamamlandı iyi seyirler dilerim. Tmd uyumludur. mezari ye de uyumlu olabilir.
  16. 4.bölüm çevirisi tamamlandı. ducload linki upload ediliyor.
  17. 16.bölümdeki font problemi halledildi mediafire linkinden indirip güncelleyebilirsiniz.
  18. [GuessSubs] 16.bölümü çıkmadığı için [TMD_A-Destiny] çevirisini kulandım. kaltiesi çok iyi değildi fakat sonunda bitirebildim. İyi seyirler dilerim. 17.bölüm için guesssubs bekliyeceğim.Diğer projelerimlede ilgilenmem gerekiyorXD
  19. 16.bölüm çevirisi üzerine çalışıyorum. hoşuma giden bir anime ingilizce çeviriside gayet net anlaşıyor. Mangasuyu ekibini beklemekten sıkıldım artık ben başladım 17 bölüm başladı izleyemedim gitti.XD
  20. 15.bölüm tamamlandı iyi seyirler dilerim.
  21. 3.bölüm ducload linki eklenedi.Tr alt yazı gömülüdür.
  22. 3.bölüm tamamlandı iyi seyirler.
  23. 3.bölüm ducload linki eklendi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.