Jump to content

Gürkan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

19
  • Last visited

1. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, nefesimi tuttum bekliyorum :)
  2. Tek kelime ile müthiş diyebilirim. Bu habere en uygun slogan "Efsane geri döndü." :D
  3. Efsaneler ölmez... Hayranı olduğum animenin filmlerinin çıkması ne hoş :wub:
  4. 1 animenin 1 sene aralık yapması cidden abartı ama kuroko için her şeye değer.
  5. En azından orijinal bir naruto oyunu daha bulabileceğiz, pockie ninja ve ninja saga oynamaktan kurtulmuş oluruz.Oyun fena değil.
  6. Beyler kuroko büyük ihtimal yazın çıkıcak şahsen daha önce çıkması taraftarıyım :(
  7. Ben psyduck'u severdim(hep beni güldürüyordu) her dayak yediğinde üzülürdüm.
  8. Ben 6 yaşında kılıç meraklısıydım, 13 sene evvel kanal D'de samurai X(Rurouni kenshin) izlerdim(İlk izlediğim anime) o zamanları malum anime olduğunu bilmiyordum, her sabah 6 da kalkardım sırf onu izlemek için :) babamda o sıra işe giderdi TV bana kalırdı :D sonra tsubasa felan izlerdim 8-9 yaşlarımda
  9. Bana göre Bellydandy iç ve dış güzelliği kusursuz böyle bir kız arkadaşım olmasını ayrıca çok isterim :wub:
  10. Benim hayalim sonsuza kadar mutlu olmak ve mutlu etmek (2 oldu kusuruma bakma).
  11. Güzel bir antlaşma, hayırlara vesile olsun.
  12. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.