Jump to content

Gürkan

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

Gürkan üyemizin başarıları

1. Gürkan

Kuroko no Basuke Sezon 3

Vatana millete hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar, nefesimi tuttum bekliyorum :)
  2. Tek kelime ile müthiş diyebilirim. Bu habere en uygun slogan "Efsane geri döndü." :D
  3. Gürkan

Kenshin Devam Filminden Video

Efsaneler ölmez... Hayranı olduğum animenin filmlerinin çıkması ne hoş :wub:
  4. Gürkan

Kuroko no Basket 2. Sezonun Kesin Tarihi

1 animenin 1 sene aralık yapması cidden abartı ama kuroko için her şeye değer.
  5. Gürkan

Naruto Online Tanıtım Videoları

En azından orijinal bir naruto oyunu daha bulabileceğiz, pockie ninja ve ninja saga oynamaktan kurtulmuş oluruz.Oyun fena değil.
  6. Gürkan

2013 Bahar Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Beyler kuroko büyük ihtimal yazın çıkıcak şahsen daha önce çıkması taraftarıyım :(
  7. Gürkan

En Sevdiğiniz Pokemon?

Ben psyduck'u severdim(hep beni güldürüyordu) her dayak yediğinde üzülürdüm.
  8. Gürkan

İlk İzlediğiniz Anime?

Ben 6 yaşında kılıç meraklısıydım, 13 sene evvel kanal D'de samurai X(Rurouni kenshin) izlerdim(İlk izlediğim anime) o zamanları malum anime olduğunu bilmiyordum, her sabah 6 da kalkardım sırf onu izlemek için :) babamda o sıra işe giderdi TV bana kalırdı :D sonra tsubasa felan izlerdim 8-9 yaşlarımda
  9. Gürkan

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Bana göre Bellydandy iç ve dış güzelliği kusursuz böyle bir kız arkadaşım olmasını ayrıca çok isterim :wub:
  10. Gürkan

Bir Hayaliniz

Benim hayalim sonsuza kadar mutlu olmak ve mutlu etmek (2 oldu kusuruma bakma).
  11. Gürkan

KFC – Dragon Ball Birlikteliği

Güzel bir antlaşma, hayırlara vesile olsun.
  12. Gürkan

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Zaraki kenpachi tabi
  13. Gürkan

En İyi Bleach Açılışları

Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.